Отговори
# 30
  • Мнения: 1 610
Радвам се , че акането го обсъдихме, ами пишкането какво го правим? Пък и като пипна дизентерия от булналото и съм с разстройство к'во ще правя?  Laughing
Ами вместо само да мърморите, кажете имената на хотелчетата, може и на мен да ми хареса офертата им.  Laughing Wink

# 31
  • Мнения: 1 894
За някои неща си права за други не. За да не задълбаваме ще кажа само, че по цял свят, в това число и в България, дете до 2г. е бебе и не плаща. И за Novotel си права, но да ти пусна ли ценоразпис. Аз изрично казах, че децата са безплатни в по-скъпите хотели. Исках да помогна да не се натресеш на нещо, за което да съжаляваш. Така като чета и другите се опитват. Аз се отказвам  Peace

# 32
  • Мнения: 1 610
Novotel не съм търсила в Бг. Мда можеш да ме ориентираш, както виждаш хич хал хабер си нямам  Laughing
В грешка си, аз ви чета и  разбирам и се съгласявам.Последно бях в Бг 2007, през моя поглед нещата са по-романтични. Просто ми се искаше вместо някой да каже- за тез пари нищо няма да намериш, някой да каже ето ти хотел за 50-60 лева на вечер, аз съм доволна.
Въпрос на изказ!

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 574
http://www.nextbgtrip.com/read_hotel.php?id=988

При Зафо, има и ресторант зад хотела, намира се на 5 минути с кола или пеша до плажа.  Освен телефоните дадени в сайта, имам и този: 0888408533

На плажа не си спомням да има обществена тоалетна, но има доста капанчета, които си имат собствени тоалетни.

В този също цената за двойна стая е 60 лв http://pochivka.bg/o-3752-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B0% … D0%BB%D0%B0%D1%81

Този е 58 лв http://www.delta-sinemoretz.com/bg.html



Снимката съм я правила 2006 г., сега в далечината се виждат доста повече хотели  Wink

# 34
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Да допълня: Около хотела "При Зафо" има много симпатични бунгала пак на същия собственик, които са по-евтини, но не помня колко точно. Всичко това е оградено и има вътрешен паркинг.

За плажовете да кажа- този, който е на снимката е централния- Бутамята се казва, на първите линии са чъдъри с шезлонги, които се заплащат, но зад тях има фрии зона. Другия плаж е до р. Велека, тоя е изцяло фрии, но нямаше спасител. Плажът Силистар е на 5 км на юг, входа беше 2 лв, но се слави като най-красивия на българското Черноморие, идеален е за деца- поне половин км навътре е плитък (мен не ме кефи много, защото съм плувкиня, пък и доста аграрно ми се видя).

Ако имаш въпроси- насреща съм  Hug

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз ти предлагам като си дойдете в България, един от групата да тръгне по рано да пообиколи, те Китен, Ахтопол и Приморско нали са един след друг и да хареса къде да останете. Това е най-сигурно, пък и по това време на сезона има места навсякъде. Само големите хотели работят с тур оператори и са резервирани изцяло.
Колкото до плажовете, те не са на общината, а се стопанисват от концесионери, които не слагат нито душове, нито тоалетни. Да не говорим, че например на Синеморец шезлонгите и чадърите са изпочупени и мръсни. А за заведенията на плажа нямам думи, мен лично ме беше гнус да ям.
На Синеморец попаднах преди 2 години. Бяха ми препоръчали един хотел, който като го видях не бях очарована и тръгнахме да обикаляме и си намерихме по-хубав и даже по-евтин. Да не говорим, че всеизвестно е че тук повечето хотелиери не поддържат нищо и ако миналата година даден хотел е бил хубав и с добро обслужване, това съвсем не означава и че тази ще е така.
В по-големите хотели децата до 4 години са безплатно. Плюс това мисля, че доста неща се преовиличават. Колкото по-голям е хотела, толкова е по-добро обслужването. Тъй като работят по-интелигентни хора, а не както повечето простаци, които съм виждала по малките семейни хотелчета. Аз лично в големите хотели не съм попадала на такъв, в който не е чисто и няма топла вода и т.н. Това е лично мнение не ангажирам никой с него.
Така, че моя съвет е да видите на място.

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Станислава, в голям хотел не можеш да отседнеш за тези пари!
Нали не си говорим тук само ей така по принцип?  Tired

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Станислава, в голям хотел не можеш да отседнеш за тези пари!
Нали не си говорим тук само ей така по принцип? Tired
Да права си, така е. Просто го написах в отговор на изписаните неща в по-напред в темата.
Искам да кажа, че заблудите са много, както и предпочитанията на хората са различни. Аз за това на препоръки не вярвам. На някой може много да чу е харесало, но тя да не търси същото нещо. За това съм я посъветвала да види намясто.

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 252
http://bg.familiyaclub.com/
Тук ходим от няколко години, единствено последната не ни хареса, че на голямата поляна пред хотела направиха паркинга за паяците, но пък постоянно има охрана и колата ви няма как да изчезне Wink

# 39
  • Мнения: 1 610
Еее, това е то, супер предложения.Този Делта направо ми падна окото, Зафо/ не мога да го видя хубаво , но пък ако ще се подбира на място не е лошо като идея/ Поясненията за плажа и капанчета беше супер.
Липсата на съблекани или тоалетни ми е най-големия ужас. Аз имам проблеми с бъбреците и след всяко топване във водата ми се налага да ползвам изброените.

кирпи, къде се намира този Фамилия клуб Хотел, и как е положението с плажа и капанчетата?Той изобщо не е скъп също, но нещо започнах да ми се отдръпват мераците от Приморско. досега никой не ми го препоръча горещо.

Станислава, това с топлата вода и обидите / Глей какъв слон е станала, не се наяде!/  е случка от престой в "голям хотел"

# 40
  • Мнения: 7 605
От Германия можете да си купите доста изгодна почивка като цена, дори в по-скъпичките хотели. Особено за това време на сезона.
Това кой те излъга? Само самолетните билети са 800 евро, "предложенията" са минимум 300 евро на човек. Голямото дете е 50 % в лошия случай, малкия е безплатен.

4акай аz пък да те светна zа друг вариант.
РеzервираШ по4ивка в БГ, пакет, самолет и хотел. Сега проверих, 1 седмица в Св. Влас преz юни в хотел 3*, в джуниър суйт с климатик, струва 925? zа вас 4мата. Със zакуска, полет, трансфер и тем подобни.
РеzервираШ го така, 4е оставяШ 1 седмица във Влас, но обратния полет е 1 седмица по късно. Примерно летите на 1.6., до 8. сте в хотела но вместо тогава да летите обратно, летите на 15. Има такава опция, не при вси4ки туроператори, но я има, каzва се Leerwoche. В агенцията Ще ти кажат, ако там си нямат хабер, питай конкретно zа БГ Турс, zа тях съм сигурна 4е го предлагат  Peace
Та, преz 2рата седмица си наемете една кола в БГ и сте готови. Хем не мислите zа паркинги, камо ли zа оЩе по 4ерни сценарии, хем няма да мъ4ете децата (и вас) толкова дълго в колата на път zа БГ.  Peace

# 41
  • Мнения: 1 610
Този сценарий го имах преди 2 години, направихме точно така. И както цената за всички беше 700 евро изведнъж трябваше да платим 1200 .1200 преди да сме стигнали там още. За България. Много благодаря!Италия ми излезе толкова с престоя обаче.
Свети Влас - някой вече писа, че нямат хубав плаж. Аз също погледнах хотелите там - мдаа.
 Като сметнеш, че господин Риенов обаче не обича плаж и иска само да спи и на плаж максимум един час и то със триста зора, и само ме кара да се разхождаме не ми се струва много мъдро за разходки да плащам толкова. Тоест зависи дали ще си имам компания на плажа. То едва ли е голям кеф с две деца и неебателен татко да "почиваш".
Татянка, цънцъря се бе. Нали знаеш! Накрая пак ще се ръсна, то е ясно.   Laughing
Идеята с колата е решена - ние всъщност си отиваме за 5 седмици. Оставаме две седмици с приятелите по моя край, по морето  и ги изпращаме. след това имам покана от едни приятели в Сандански и Петрич заради астмата на Мая и мъжа ми. тоест ще има разходки и по родопите и в околностите на Пловдив , ще се посещават вуйчовци и лели. Нямам голям избор, не планувам близките години да се прибирам, а не искам да виждат децата като станат на 5/6 години. И към началото на юли се прибираме. Затова не мога да си позволя да похарча много пари за една седмица

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 22:56 от rien

# 42
  • Мнения: 7 605
Знам  Laughing  Това с Влас бе само пример, има и хотели на Приморско и Китен и дори Царево. Който търси, намира  Laughing

Редактирам се, 4е се сетих неЩо. Щом немците искат неЩо типи4но българско, zаведи ги на 4ифлика 4укурово. При ИТС го предлагат  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 894
Влас има чудесен плаж(отскоро), който е насипан изкуствено и се поддържа перфектно. Въпреки това не бих го препоръчала, точно защото освен да се лежи на плажа, друго няма какво да се прави. А за разходки да не говорим.
Бунгалата на Зафо бяха 25 лв. за двама(независимо възрастни или деца), освен легла, няма нищо друго, но поне бяха чисти. С обща баня и тоалетна. Има и по-луксозни, но не съм влизала вътре. Но ако не можете да спите на шум, не е за вас. Според мен в Синеморец е най-добре квартира с възможност за готвене, защото заведенията за хранене са под всякаква критика, Пример: ресторант Зафо.
А в Чифлика Чукурово не отивам и пари да ми дават  Sick

# 44
  • Мнения: 1 610
Чукурово мислех да ходим с Риенов, не заради друго ами понеже и принц ЧАрлз го е посещавал/ поне по снимките от сайта/  Joy но този регион/ албена -добрич/ го избягвам.
За периода с  познатите съм планувала няколко музея, Етъра, Габрово, ДРяновски манастир, Търново, Троянски и Преображенски манастир , ако остане време
Така,. че като ги заведа на морето сигурно ще искат само да лежат  Joy
Не , децата се събуждат от подухване на вятъра. Шум не е за нас.Трябва ни село, скука, пенсионерска работа! Joy
Бавно се оказва, че имам твърде много изисквания. Laughing Mr. Green
Засега ми хареса този хотел в приморско,препоръчан по/долу , един хотел в Ахтопол , пак с ресторант/ препоръчан в белия списък с хотелите/.Частните квартири с паркинг в двора или някаква такава възможност - хм, трябва да се види на място.  Предполагам в тези семейни хотели началото на юни ще има места, тоест на място ще става номера.

Сега питах питах за квартири и хотели, почвам да питам за забележителности. Joy Няма отърване от мен Например намерих един сайт - плажът Силистар също го видяхме , още вчера, но неохраняем  newsm78 - лошо.

Общи условия

Активация на акаунт