В ДГ да сме здрави и бели да правим - 19 част

  • 9 470
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 961
Мъжа ми заведе Дени на контролен преглед тази сутрин и сега ми се обажда да ми каже, че му предписала антибиотик:( Пие вече втори антибиотик за 3-4 месеца.Направо ми писна с тая градина.3 дни ходи и пак болен вкъщи #Cussing out Кашлицата и хремата му понамаляха значително и мислех, че е по-добре, а то ...
И на всичкото отгоре и бебето е със сополки.КОлкото и да се опитвах да го пазя.Да свършва тая зима най-после, че с нея и болестите.

# 241
  • Мнения: 1 241
О, Амбър, много неприятно. Още повече, че и малкия страда. Аз вече се замислям живот и здраве като се роди бебо какво да правя. Ама има още време до тогава.

# 242
  • Мнения: 1 187
Момичета, моят син днес има рожден ден...
newsm59 Да е жив и здрав! Много късмет и много да ви радва!

# 243
  • Мнения: 1 187
Гласът ми е паднал, гърлото - все едно с бръснач ме режат.
При мен действа хомеожен, но щом толкова те боли гърло, не мисля, че ще подейства. (то стана едно изречение  Embarassed ; Тарталетке, не ме пращай в кУсОлтациЙте  Joy)

# 244
  • София
  • Мнения: 395
Момичета, моят син днес има рожден ден...


Да ти е жив и здрав и много да Ви радва и слуша.Да се радва на волно детство.
Букет за мама  bouquet
И подарък за рожденика smile3510

# 245
  • София
  • Мнения: 6 262
И аз съм тук, но нямам време да пиша, че ми е първи работен ден след двете седмици болничен.  ooooh! Таткото е завел Ади на градина, дано да изкараме повече време без болести.  Praynig

# 246
  • Мнения: 2 961
И на мен хомеожен ми помага много.
А другото, което ми действа много ефикасно е Стрепсилс.Докато бях бременна го смучех.

# 247
  • Мнения: 479
И ние сме болни, мъкнехме една хрема от преди две седмици, тъкмо премина и я пуснах на градина миналата сряда и айде пак сополи, но вече придружени с кашлица. Омръзна ми вече. На всичкото отгоре Васи е станала невъзможна, на всичко отговоря с не, тръшка се, реве, удря абе някакъв ад просто. Не знам каква криза е ама не ми издържат нервите вече.
Не иска да си спи в стаята и това е. При нас на спалнята, където явно й е тясно и постоянно се върти, рита, мрънка и не ни оставя да спим.
Ето няколко примера:

Хайде да се къпем - НЕ
Хайде да лягаме - НЕ
Хайде да мием зъбите -НЕ
Лягай си в креватчето - НЕ
Храни се на масата - НЕ
Събери си играчките - НЕ

Пълно отрицание на всичко.

Говоря, говоря, пришки ми хвана езикът от говорене ама няма резултат. Така както съм против боя като възпитателно средство, честно ви казвам ми се иска да я натупам, че да разбере от къде изгрява слънцето  ooooh!
Вече си мисля, че не ставам за възпитател на собственото си дете. Не мога да я убедя за нищо против волята й.

Така оплаках се.

Днес следобяд ще я водя при докторката да видя дали гърдите са чисти. Кажете моля ви за тойлол хота. Сироп или прахчета можеше да се дава за нашите деца. Благодаря.




# 248
  • Мнения: 1 949
dona_korleone , на мен за гърло ми помагат Стрепсилс Интензив и Трахизан. Другите видове Стрепсилс не ме оправят Simple Smile  Peace Оправяй се бързо  Peace

# 249
  • Мнения: 1 187
gerygirl, и моят ДзвЕр  е същият, но се дължи на бабиното гледане и глезене. Обадих се в градината, карантината е удължена  ooooh! Не го понасям вече вкъщи.

# 250
  • София
  • Мнения: 4 294
Бъни честит рожден ден на малкия юнак

# 251
  • Мнения: 929
Здравейте!

Честит рожденик на buni да ти е жив и здрав и да ви радва!

На всички ни пожелавам по-малко болести и повече здраве докато се изтърколи зимата, че аман..

Моето слънце освен кашлицата други симптоми не проявява, лекарствата дето и ги изписаха не помогнаха - поне за сега, ама си мисля че вече трябваше да има някакъв резултат  newsm78 Другата ми болка е тоя хроничен вече запек - от една година какво ли не пробвахме и няма резултат  Thinking

# 252
  • Мнения: 2 318
 buni Честит ти рожденик!
Да е жив и здрав и много радост да ви носи!

dona_korleone ,за болно гърло топло прясно мляко с 1 ч.л. сода- страшно облекчава болката и гласът се оправя.На мен това ми помага,хаповете не ми действат.

amber ,много неприятно,пази бебето,че е много мъничко ...

gerygirl,познато ми е,от време на време изпада в подобни състояния,но не постоянно,търпение му е майката и здрави нервии .

# 253
  • София
  • Мнения: 44 283
 buni Честит ти рожденик! много щастие и радости и здраве Simple Smile))

И ние цъфнахме - аз и баща му сме с гнойни ангини....
Филип още е само със сополи и червено гърло...всъщност ще го заведем на обяд да го погледне лекарката, че да няма и той някое полипче... гадна работа....

# 254
  • Мнения: 2 961
gerygirl в нас е същата работа.И всичко това придружено с непрекъснат крясъци, викове и дивеене.Като сме само двамата вкъщи е толкова добричък и послушен, но има ли трети човек става друго дете.

Общи условия

Активация на акаунт