HOUSE M.D. - Хю Лори, егати добрият пич! - тема 4

  • 45 052
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 775
Снощи нямаше...

# 691
  • Мнения: 701
Нищо де, аз не бързам, когато станат ...

# 692
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Снощи пуснаха субтитри, вижте другия торент за Хаус. Там има, защото в другия забраниха коментарите.

Редактирам със субтитрите: http://subs.unacs.bg/search.php?p=11&t=1&m=house+m+d& … ;a=&d=&g=

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 10:07 от 3des

# 693
  • София
  • Мнения: 6 375
Снощи пуснаха субтитри, вижте другия торент за Хаус. Там има, защото забраниха коментарите.

може ли линка, моля?

# 694
# 695
  • Мнения: 511
Изгледах най-после серията.Много ми хареса.Някак си се завръща стария Хаус с интриги,номера и изнудване.
По едно време с тези лирически отклонение честно казано малко ми изтъпя.
Камерън пък от святост чак пък и да се раздели...
То ясно че трябва да напусне сериала,ама не го направиха много елегантно smile3520

# 696
  • Мнения: 2 070
на мен пък точно това връщане към стария Хаус не ми хареса  Rolling Eyes

# 697
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 079
Това ми е един от най-любимите сериали, но защо този сезон ми върви нещо мудно и скучно  newsm78  само на мен ли ми се струва така?

# 698
  • Мнения: 4 607
За мен пък Хаус не се е променил, пак си е същия, супер оригинален и остроумен както винаги, с присъщия му сарказъм, но малко по-човечен от преди, което е добре, че преди го изкарваха чудовище направо, а той не е  Peace

# 699
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
За мен пък Хаус не се е променил, пак си е същия, супер оригинален и остроумен както винаги, с присъщия му сарказъм, но малко по-човечен от преди, което е добре, че преди го изкарваха чудовище направо, а той не е  Peace

На това мнение съм и аз, но на Камерън и беше време , извинявам се на феновете и но прекалена светица я изкараха, дразнеше ме доста. А и когато Чейс не и ходи по гайдата айде чао, къде отиде компромиса?
Сега се надявам да дават повече 13 много е цапната харесва ми Wink

# 700
  • Мнения: 4 607
И аз харесвам 13, но много харесвах двойката Камерън и Чейс, въпреки че те почти не участваха в новите сезони. А сега какво е станало Камерън и Чейс разделиха ли се  Confused  Sad

# 701
  • Мнения: 9 865
Нито Камерън ми харесва, нито 13, аз съм за Къди Mr. Green!

# 702
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Къди е недостижима и не може  13 или някоя друга да се сравнява с нея Hug затова изобщо не я споменавам.

# 703
  • Мнения: 9 865
Тъкмо изгледах серията, оказа се дублирана на руски (малко ми скофти преживяването), но беше много хубава серия. С изключение на патетичния завършек, който на мен не ми беше ок. Защо Хаус тръгна след нея, нещо искаше да й каже ли?

# 704
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Според мен май към втори сезон нещо му трепкаше под лъжичката за нея. А и е единствената която му каза открито за чувствата си.

Общи условия

Активация на акаунт