HOUSE M.D. - Хю Лори, егати добрият пич! - тема 4

  • 45 044
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 606
Абе аз харесвам всички персонажи  Sunglasses Wink

# 706
  • София
  • Мнения: 4 142
Момичета днес ще има ли серия. Нещо бях чела не дочела, че ще има дълга почивка сериала newsm78

# 707
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Не си дочела  Wink. Ще има: http://www.housemd-guide.com/season6/609ignorance.php

# 708
# 709
# 710
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
 smile3525 jeniqa


не мога да реша дали да я гледам или не , нали ще има голяма суша след това newsm78.

# 711
  • София
  • Мнения: 44 264
пише, че на 30-ти ще има още една серия и после ще е почивката Wink

# 712
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Angel_Dust  newsm51 ти си ми спасението, спряха ми Suprnatural, сега и този и декември сушааааа.

# 713
  • Мнения: 9 865
Какво сте се умълчали, фенките? Тъкмо си дръпнах субтитри и ще го гледам тази вечер, влизам да видя коментари, тц. Grinning

# 714
  • Мнения: 2 069
Серията ми хареса  Simple Smile
Не очаквам Хаус да се откаже.

# 715
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Свинарката, кво да коментирам като съм отчаяна просто. Серията почна много обещаващо, но.. по едно време заспах. Станах пуснах наново и края ме съкруши - толкова скучно и лошо измислено. Вече сериала издиша, колкото и клиширана да стана тая фраза. Довечера, т.е. след малко си пускам 4 серия на първи сезон и ще се насладя на макс  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 9 865
Мен все още ме забавлява, но е вярно, че с тези сантименталности стана блудкаж. То вероятно това ще е и последният сезон?!

# 717
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Скучно, досадно, мудно... даже свежи реплики нямаше.

Къди се излага яко и се държи нетипично и глупаво. Хаус също въобще не прилича на себе си. Екипът е тъп, та скучен. Въобще не си заслужава да се гледа - няма за какво да се хване човек. Ако целта ще е да гледаме лошо направена сапунка... направо да минаваме на турски сериал Rolling Eyes

# 718
  • София
  • Мнения: 3 885
и аз съм леко разочарована от тази серия. просто отчаяно влюбен Хаус не ми се гледа Confused

# 719
  • София
  • Мнения: 630
Колкото и да не ми се иска сериите стават все по-слаби. В последната случаят беше интересен като казус и отваря много въпроси, но другата линия издиша. Чейс, Къди и Хаус са нелогично преобразени. Сценаристите май наистина направиха страхотен сериал и им е трудно да поддържат това, което очакваме Twisted Evil.

Общи условия

Активация на акаунт