HOUSE M.D. - Хю Лори, егати добрият пич! - тема 4

  • 45 036
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=198859&hit=1 новата серия

# 721
  • Smallville
  • Мнения: 994
Благодаря!Теглим Crazy

# 722
  • Мнения: 322
А бг суб да има случайно Praynig

# 723
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
А бг суб да има случайно Praynig

Епизода излезе вчера сутринта, няма как да се материализират от само себе си. Малко търпение се иска Peace

# 724
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Тази серия беше по-интересна - защото Уилсън е на преден план (както си личи от заглавието, така че това не е спойлър).

По-малко Хаус = по-добър епизод... не е на добре такова развитие Laughing

# 725
  • Мнения: 322
Какво става с тези бг суб,вече нямям търпение ooooh!

# 726
  • София
  • Мнения: 3 885
последната серия ми хареса изключително много!!!

# 727
  • Мнения: 1 170
Здравейте Grinning.
Аз малко "на голо" нахлувам в темата, за което се извинявам Blush
Искам да сваля и да изгледам сериите, които не съм гледала. Но не зная кой беше последния сезон, въртян по ТВ-то.
Последната серия от въпросния беше този, в който Хаус халюцинираше (въртеше в ръцете си червилото на Кади, което в последствие се оказаха хапчетата му). Та кой беше този сезон, кой да свалям сега newsm78 ?
Много благодаря предварително  bouquet

Fairy,   bouquet

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 09:49 от Polly-Wolly

# 728
  • Мнения: 3 818
Здравейте Grinning.
Аз малко "на голо" нахлувам в темата, за което се извинявам Blush
Искам да сваля и да изгледам сериите, които не съм гледала. Но не зная кой беше последния сезон, въртян по ТВ-то.
Последната серия от въпросния беше този, в който Хаус халюцинираше (въртеше в ръцете си червилото на Кади, което в последствие се оказаха хапчетата му). Та кой беше този сезон, кой да свалям сега newsm78 ?
Много благодаря предварително  bouquet

Ти си гледала пети, трябва да теглиш шести сезон, този, който в момента снимат и пускат Grinning

# 729
  • Мнения: 9 865
Може ли да се примоля за линк към последния епизод, но не от замунда, защото и след хилядите врътки с прокситата, пак не ми се отваря от тук! Търсих в isoHunt, но не ми изкара този епизод, а и вече не знам 8-ми ли се води или 9-ти, с тези двойни серии в началото... Благодаря предварително!

# 730
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Може ли да се примоля за линк към последния епизод, но не от замунда, защото и след хилядите врътки с прокситата, пак не ми се отваря от тук! Търсих в isoHunt, но не ми изкара този епизод, а и вече не знам 8-ми ли се води или 9-ти, с тези двойни серии в началото... Благодаря предварително!


http://thepiratebay.org/torrent/5189961/House.S06E09.Wilson.HDTV.XviD-FQM.avi

Заповядай  Hug

п.с. Аз отварям и тегля от замунда с прокси + настройки на битторента

# 731
  • Мнения: 9 865
Благодаря и следварително! Вчера търсих и там, но явно не съм го намерила! Simple Smile

# 732
  • Мнения: 2 617
Може ли да се примоля за линк към последния епизод, но не от замунда, защото и след хилядите врътки с прокситата, пак не ми се отваря от тук! Търсих в isoHunt, но не ми изкара този епизод, а и вече не знам 8-ми ли се води или 9-ти, с тези двойни серии в началото... Благодаря предварително!


http://thepiratebay.org/torrent/5189961/House.S06E09.Wilson.HDTV.XviD-FQM.avi

Заповядай  Hug

п.с. Аз отварям и тегля от замунда с прокси + настройки на битторента
Въпреки че е офф, можеш ли да ми обясниш, как го правиш, защото аз не успявам  Praynig

# 733
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Уилсън става като Хаус??? Или аз нещо не разбрах... Защо купи апартаманта който хареса Къди?? newsm78

# 734

Общи условия

Активация на акаунт