МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 43 235
  • 359
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 022
Леле, Пешеходке, корема ме заболя.  Joy
Бай дъ уей, твойта дивна мома поразително напомня моя юначен Константин на нейната възраст - плашеше се от повишен тон, пиратки, тати с очила, дядо Коледа и Снежанка (т.е. учителките в яслата), изкуствен пеещ дядо Коледа (то от него май и аз се поуплаших), колело, возене на лодка и още други неща, които не описвам поради липса на време, място и т.н.

Цоци, Радето, покрай такива като вас много скоро ще придобия идеалната форма - разбирай: сферичната.  Mr. Green  Бива ли така, бе, жени. Вие срам нямате ли?


Цитат
Аз третото не съм родила, за четвърто мечтая

Ми то апетитът идва с яденето ... на кекс ....

КаНиМа, страшна работа това със заешките бонбони .  ooooh! Ама така се добива естествен имунитет. Моята девойка пък яде пръст от саксиите (когато успее да ме издебне), а в нея има и тор ... естествена ....  Sick

А това с "гладуващите" деца и "загрижените за съдбата им" роднини/съседи/обикновени досадници ми е до болка познато. Моите синове винаги са били само рагу и зъби. А аз съм доста "добре изглеждаща". И непрекъснато се намираше някой, който да попита "Абе, това дете яде ли?" и да ме изгледа с укор в смисъл "Май ти му изяждаш храната!".  ooooh! Иди обяснявай, че ядат (особено Гого), ама не им личи.

Айде, дохилене (нали съм близнаци).
   smile3534

# 286
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Тъщичке мила, тоз нов аватар да не значи нещо, а?   Laughing  Hug

КаНиМа, и ние сме със заешко допълнение, но зайчето си върши работата в заешката тоалетна, в клетката. Пускаме го на разходка няколко пъти на ден, но под надзор, заради кабелите и нямаме проблеми със "заешките ...онки". Съветвам те да заключваш клетката с карабинер (има ги като ключодържатели), че много обичат кабели на зарядни, цветета в саксийки и пр.

Раде, твоя кекс направо ме изуми, реших да рискувам и той взе, че стана, при това без миксер. Имаш черпене от мен.  Grinning

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 22:59 от albena

# 287
  • Мнения: 346

КаНиМа, и ние сме със заешко допълнение, но зайчето си върши работата в заешката тоалетна, в клетката. Пускаме го на разходка няколко пъти на ден, но под надзор, заради кабелите и нямаме проблеми със "заешките ...онки". Съветвам те да заключваш клетката с карабинер (има ги като ключодържатели), че много обичат кабели на зарядни, цветета в саксийки и пр.


албенка, и аз го гледам, че се върти около кабелите и се пробва.. както и го видях да си точи зъбите на новата ми кухня #2gunfire е как не го гръмнах с двуцевката не знам Joy

сега съм  защипала клетката отгоре с щипка за пране, защотто това животно се оказа много интелегиентно - със зъби прихваща и тегли целенасочено в една посока вратичката на клетката, отваря я и юрууууш към свободата...

благодаря за съвета с карабинера

# 288
  • Мнения: 11 607
Преди неизвестно колко лета, на този ден първа глътка въздух взело едно бебе.......Това бебе още тогава знаело, че ще е Майка, Председател, Писател, Преподавател, Съпруга, Пътешественик, наш Съфорумец, Баба на цяло ято внуци, кръстени все с нейното име, Боец, Неуморим Общественик, кандидат за Нобелова награда(поне една на брой!), Жената - мултифункция...Е да...Ама не се е родила при индианците,че да я кръстят с всички тези титли.....А в България...И затова я кръстили кратко и ясно - Цвета!

Шефке, Цвете наше, Честит Рожден Ден! Здраве, много щастие, мечтая си да сме на една маса с теб и другите любими същества от темата и да си бъбрим до зори.......Знаеш,че всички те обичаме, вкл. и аз! Весел празник!




Ако смятате,че се подмазвам с текст и картинка на Кабо Алма - правилно смятате!

# 289
  • София
  • Мнения: 7 673
Признавам без бой. Ние имаме баба в Бургас (мъжът ми, де)  Hug
По повод на недохранените деца. Ами на мен ми писна да обяснявам на баба му- не, не е слабичко детето и на баща му - не, не е дебело детето.  Joy

# 290
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
                               Мила Цвета,Честит Рожден Ден!!!
Бъди здрава,усмихната и щастлива, нека любимите ти хора те даряват с много обич и любов!!!
                                  Весел празник!!!

                                     

# 291
  • Мнения: 367
Честит Рожден Ден Цвета!Весело изкарване на празника и много щастливи мигове!




Леле вие деца нямате ли,за малко ви оставям и пак имах много да чета,ми къщи имате и мъже и пране и гладене,я бързо по местата! Crossing ArmsАз вече изгладих,сега нямям и една дрипа неизгладена,ако някой има нужда от помощ,да дава още съм жива....по интересното е че утре пак ще гладя.. Whistling
КаНиМа пази зайците от децата де! Laughingвсе пак ако решеш да го правиш на ръкавици или да го мяташ в тавата,мога да ти помогна в подготовката/то гадно звучи,като се има предвид с каква диплома съм,но така ще подходим майсторски и без много суетене/ hahaha
Миши страхотни дечица !Толкова сте усмихнати все едно гледам мойте,едното се дърпа,другото го дърпа третото някъде около тях,ама голям батко си нямаме,затова ще се борим за още едно/пък може и две....ех! Tired/
Не правих нито кекс,нито с...,то пране ли бе да го опишеш! #Crazy
Пешеходке пак обра точките!Бравоооо!Мятай,мятай важно е да има какво да мяташ на масата и да я уцелваш! Joy Joy Joy
Пиги и ти ли си порицана че стоиш много пред компа,на мен днес ми го спряха докато гладих,но нали съм леко интелигентна,та си го пуснах!!!На ревност отиват нещата Laughing
А гледате ли сериали...кофти ама с едно око се улавям че от време на време се заглеждам,то какво друго ми остава и мойта едната мома не дава нищо да бръмне,нито да тропне,та нова мода...гледа се само анимация,детски канали и Сити/музикалния/Друго неможе,защото ревем....
Хайде до утре,отивам да поспя!
Ама аз броя,броя в списъка много мами,а на предната "фронтова "линия не са толкова,ами все едни и същи,А момичета, стегнете се,нима нямате време?Че за какво ли не отделяте време ,пък за едно кафе с дружки.....не! Naughty
"Фронтоваци",до утре!За Вас специални  Hug

# 292
  • Мнения: 349
ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН  ЦВЕТА - нека мечтите станат реалност.
КаНиМа, ние имаме морско свинче и когато го взехме преди година и нещо - Боби беше на 2 и половина и си умираше да му яде бисквитките - така небрежно ме гледаше в очите и с едната ръка бъркаше в клетката и   Yum  ooooh!, но пък добре че и не беше влязъл в сила Закона за защита на животните, защото сигурно са съм поне с три присъди  Laughing, как оживя това животинче незнам.

# 293
  • Мнения: 3 479
Какво правите, девойкииииииииииии ...
Тамън ви прочета и да се включа и вие сте изписали пак сума нещо. Да не се мазните на Мама Цоцоланка, та да ви прати кифли Laughing

Пикасо, освен че си ми адашка гледам, че и ти като мен си гладачка. Не че обичам страстно гладенето, ама измачкани деца и мъж не понасям. Sad

Честит Рожден Ден, мило ми Цвете! Пожелавам ти никога да не изменяш на себе си и да си все така млада, енергична, борбена, инициативна, обичана, раздаваща любов, усмихната и много, много щастлива майка, жена и съпруга!
Желая ти весел празник, макар и без любимия ти мъж.  bouquet

# 294
  • Мнения: 10 028
Честит рожден ден, Кабо Алма! Желая ти незабравим празник и много, много любов!
                                                   

Какви са тези приказки от сутринта, моля ви се. Незнаете ли, че пране е мръсна дума! Laughing Ох, сега отивам да пусна една пералня, че взех да се чувствам виновна. Embarassed

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 13:25 от Dez

# 295
  • София
  • Мнения: 1 001
Наминавам за малко, специално да поздравя рожденничката!

Мила Цвета, пожелавам ти много прегръдки от порасналите деца, неостаряваща любов от пътешестващия мъж и верни приятели/лки за свободното време!
Успех във всички начинания, с които си се захванала и след успеха - дълга почивка за презареждане!
Цветя за Цветето с любов!

# 296
  • Мнения: 1 818
Тук съм,мили мои...Давид вече е добре и е на училище ...Остана ни малко кашлица,но да се надяваме,че скоро ще отшуми ....Отивам да ви чета сега  Hug

Цвете,Честит Рожден Ден,миличка ! Желая ти най-голямото щастие на света !



# 297
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Хайде да добавя и моята капка пожелания към потопа, който се изсипва върху Цвета:

Честит  рожден ден, Цвете! Бъди здрава и все такава прекрасна жена! Дано животът ти предлага най-доброто, защото ти го заслужаваш! Дано имаме възможности и за нови срещи и нови сладки приказки заедно!

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 10:33 от Lilibon

# 298
  • София
  • Мнения: 3 124
 
Честит рожден ден, Цвета!  Желая ти много любов, верни приятели и сбъднати мечти!


 

# 299
  • Мнения: 1 410
Честит РОЖДЕН ДЕН,Цветееее!

Общи условия

Активация на акаунт