От кошарата в легло

  • 1 689
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Махнах решетката около 2 г, но слагах много възглавници в случай, че се претъркули. Така беше и на яслата.

# 16
  • Мнения: 31
На 1г.6м.,но сляхме спалнята ни с кошарата

# 17
  • Мнения: 4 292
Синът ми беше на почти три годинки, когато започна да спи на легло. Падал е няколко пъти в началото, но това не го е травмирало. В продлжение на месец слагах одеало на земята, за всеки случай.

# 18
  • Мнения: 1 447
Не съм махала решетката.Когато стана на 3 години я преместихме направо на легло,случвало се е да падне един -два пъти.

# 19
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
На година и десет месеца махнахме решетката, че започна да опитва да я прескача. Падала е веднъж или два пъти след това, но дори не се буди Simple Smile По принцип тези кошари са по-ниски от легло, така че и да падне, няма да се нарани според мен.

# 20
  • Мнения: 2 149
Благодаря ви за отговорите момичета  bouquet
Аз свалих решетката,стана с леко прагче,да не пада.
За начало реших да я пробвам с обедния сън,тя го взе на игра и постоянно слиза сега.
Та реших,че не ни е време да махаме решетката още Laughing

# 21
  • Мнения: 929
Аз така и не махнах решетката, ама и тя не спи в кошарата, а на стандартно легло. Не е падала

# 22
  • Мнения: 22 924
Сложихме го в голямо легло на 2г 7м.Имаше няколко падания в началото.

# 23
  • Мнения: 830
Ами ние махнахме решетката на около 2 години понеже се опитваше вече да прескача. Беше ме страх да не пада и мъжът ми направи една по-ниска преграда,колкото да я спира като тръгне към пода.

# 24
  • Мнения: 2 784
Нямаше 2 години, когато махнахме решетката. Имали сме 2-3 падания, но месеци след махането и.

# 25
  • Мнения: 8 999
Моите деца директно от кошарите бяха качени на двуетажни легла /имам предвид, че и двамата спят на горното ниво/, когато навършиха съответно 5 и 4 г. Не са падали, но и на тези легла има малка преграда.
Бебешките им легла бяха от по-големите /с дължина 140 см./ и това позволи да спят там до такава възраст. Изобщо не ми се занимаваше със среднощно дебнене дали не са се търкулили някъде по пода.

# 26
  • Мнения: 242
Синът ми е на 2,6год.и още сме с решетка на креватчето-иначе няма заспиване.На морето тази година спеше на самостоятелен креват и падаше на нощ поне по 2 пъти ooooh!-страшно много се върти,затова не махаме още решетката Naughty

# 27
  • Мнения: 2 448
Отрязах вертикалните пръчки и преместих горната хоризонтална на една педя над долната. Така хем беше като легло, хем не можеше да пада детето като се върти.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 298
На годинка и половина беше детето когато махнахме решетката на легълцето му(защото започна да я прескача).Отначало се изтъркулваше на земята,постилах едно одеалце да му е мекичко поне като падне Mr. Green(то милото дори не се събуждаше,тупваше си и продължаваше да спи Crazy).Постепенно явно свикна с габаритите на леглото и спря да пада Wink.
А, все едно виждам нашата ситуация с одеалото и спящото на него дете, което дори не е разбрало, че е паднало  Grinning., но ние бяхме на около 2 години. После започнах да слагам една табуретка и тя си стоеше докалто ползвахме кошарата. От два месеца е на голямо - 120/200 легло, като се разположи на средата, няма как да падне - е, поне досега не е падала ...

Общи условия

Активация на акаунт