за картите и ларедута

  • 11 107
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Явно Виза Електрон води класацията Laughing
Моята е от ОББ кредитна и нямам никакъв проблем.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 40
Аз пък се двоумя между дебитна виза електрон на ЦКБ или на ПИБ?!newsm78 Вашите в лева ли са или в евро?Четох,че за онлайн пазаруване е по-добре сметката да е в международна валута т.е. в евро!Незнам и аз...омотах се вече заради този ларедут!Досега една приятелка ми поръчваше,но то е такава краста,че реших да си направя и аз Виза и да действам!Иначе имам два акаунта от 100 години... Mr. Green
Ако някой може да ме светне по горните ми въпросчета ще му бъда много благодарна!  bouquet

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 13:45 от sisolinda

# 17
  • Мнения: 3 216
Аз сьм с Виза на ЦКБ -пазарувам от Ла Редута вече трета година и нямам никакви проблеми.

# 18
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Мда, направих поръчка и освен сумата за поръчката ми бяха взети 5 лв+1,5% от стойността. Така че повече с тая карта няма да пазарувам он-лайн. Не мога да разбера с какво си привличат клиентите тия банки  Whistling

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Тъй като аз имам и пазаря с дебитни на точно тези две банки, препоръчвам горещо тази на ПИБ-условията са по-добри (според мен), нямат задължителен минимум, имат удобно интернет-банкиране и никога, ама никога не са ми правили проблеми, за разлика от картата на ЦКБ  Peace Отделно, че когато вкараш пари в картата на ПИБ можеш веднагически да плащаш, а при ЦКБ процедурата е доста по-мудна (имат две или три оторизации с Борика на ден и парите са ми достъпни за плащане чак след втората такава, а това е или вечерта, ако съм внесла парите сутринта, или дори на другия ден  Tired ). Иначе валутата си ми е лв-банката си ги смята по курса им за деня  Peace А, да допълня, че нямат и никакви такси за транзакции  Wink

# 20
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
master card  на дск.плащам такса еднократно/около 40 лв./,нищо друго.

# 21
Здравейте!Знаете ли как се прави регистрация за кенгуру карта на laredoute?БЛАГОДАРЯ!

# 22
  • Мнения: 930
Здравейте!Знаете ли как се прави регистрация за кенгуру карта на laredoute?БЛАГОДАРЯ!

не можеш Naughty
тя е само за франция Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 252
Пазаря с Mastercard на Общинска. Имат елктронно банкиране и лесно следя транзакциите си с картата. Актуализират наличности на всеки час и досега не съм имала никакви проблеми с картата.  Peace
Мъжът ми ползва Mastercard  на Райфайзен. Често ползва електронното им банкиране - явно е читаво.

# 24
  • Мнения: 686
Ползвам дебитни на УниКредит и ЦКБ. Нямат годишни такси.

# 25
  • Мнения: 6
Моята е Виза електрон-дебитна на Райфайзен банк.Няма никакви такси за издаването, и за сега никакви проблеми с пазаруването.Само това ,че почти винаги е празна Laughing

# 26
  • Мнения: 2 047
   Аз съм с дебитна виза на Уникредит Булбанк и има два недостатъка - едното е, че парите се осчетоводяват много бавно - напр. внесени сутринта се появяват налични чак вечерта и второ - интернет банкирането струва по 3 евро на месец. Друго не съм забелязала, но може и да има, като такси и т.н. Не бих си направила пак такава.

# 27
  • София
  • Мнения: 965
Явно Виза Електрон води класацията Laughing
Моята е от ОББ кредитна и нямам никакъв проблем.


И моята, но след всяка поръчка имамлев два такса ..при теб така ли е (аз го виждам в интернет банкирането - такса покупка  newsm78 )

# 28
  • Мнения: 2 577
на ОББ Виза електрон има ли такса?

# 29
  • Мнения: 686
на ОББ Виза електрон има ли такса?

С виза електрон на ОББ в Ларедута не може да се пазарува.

Общи условия

Активация на акаунт