И Бабинден, и Св.Валентин - празнуваме в ДОБРИЧ и се веселим (52)

  • 19 328
  • 310
  •   1
Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добър вечер и от мен Hug

Креми ,   bouquet за новата темичка.  Ехаааа, а колко момичета видях на снимките. Развеселих се.
Ние отново сме на ясла, а аз на работа естествено. Сега съм в чуденка, вчера прочетох, че Алекс ще бъде изписан на 01 Юни от яслата и какво ще правим 3 месеца до започването на детска градина?????????? Сега единствената ми мисъл е да помоля да го оставят поне още 2 месеца, офффф сигурно ще е малко нахално от моя страна , ама поне се надявам да стане. Нали яслите не спират лятото да работят. И така , бягам, че не ме оставят да стоя  пред компа, децата де  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро Wink


Хайде на кафенце, че да се събудите

Дори, как е Ивчо , оправя ли се?

# 32
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Диде, мерси за кафенцето. Добре е Ивчо. От вчера няма нито температура, нито други признаци. Какво беше и аз незнам, но дано да се е разминало.

# 33
  • Мнения: 2 821
Нали яслите не спират лятото да работят.
Диде, спират, спират  Wink...Нашата ясла по един месец лятото не работи, обикн. август. Аз пък се чудя дали да пускам тази есен Божана на градина Thinking...Оправна е, но няма да има 3 навършени...

# 34
  • Добрич
  • Мнения: 298
Бори, а аз мислех, че яслите не спират лятото да работят, поне Чамурлийски миналата година не спря. Имаше почивка само 1 седмица, и то беше да почистят яслата newsm78 . Къде мислиш да даваш Божана на ДГ? Аз съм още в чуденка, подадох молба на 3 ДГ да видим къде ще го приемат? На № 10 директорката ми каза, че децата , които имат братчета и сестричета, които в момента ходят  ще бъдат с предимство, ясно че там няма да ме огрее. Подадох на № 8, там пък ми казаха, че вече има 70 молби и там се съмнявам . Единствено сега ми остава варианта да го дам в ДГ № 27, където беше каката , там ми казаха, че няма да има проблеми, тъй като Деми беше там, но пък ми е далеко.

# 35
  • Мнения: 2 821
Къде мислиш да даваш Божана на ДГ?
Оооо, ние сме в квартала Crazy...Добротица. Още не съм подала молба, но трябва идната седмица. Тук няма особени проблеми с местата, а и сме с предимство, защото Радена е там. И да изтърва възможността за градина не се тревожа, защото Божана може да остане до догодина в яслата, когато ще навърши три. Иначе миналата година, когато подавах молба за Радена, не ме огря в 8-ма newsm78..Разбрах за 10-та, че тази година щели да отварят само една първа група, докато миналата година бяха две и поеха доста деца....Местата в централните градини се заемат бързо, защото не се спазва наредбата, според която молби се подават в началото на годината, в която детето ще тръгва на градина. Масово се подават молби по-рано. Напр. за тази година хората са си подавали молби още в края на изминалото лято....и са се приемали молбите им, разбира се....

ПС..Диди, оторизирай ме в Скайпа Wink

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 16:55 от МамиБлю

# 36
  • Мнения: 200
Затопли се времето и съвсем няма хора из форума . Гледам за ясли и градини си говорите и нали сте с по големи дечица да питам , кога си записахте децата на ясла , че с мъжа ми не можем да се разберем  по темата, интересува ме рано ли е или не да я записвам на ясла?

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 958
lenka_ilenka, незнам колко е рано, но моя приятелка си записа детето в ясла, още преди да навърши 1 г. Питай, на място ще ти отговорят най-добре.

# 38
  • Мнения: 208
lenka_ilenka ,ние също записахме Калин на ясла,когато навърши 4м ,за да ни е сигурно мястото Peace

# 39
  • Мнения: 71
здравейте и от мен. Също и мен ме вълнува темата за яслите, на каква възраст е подходящо да го дадеш.И другото което ме вълнува е от кои ясли сте най доволни.Аз живея на дружба 3 и незнам тук къде мога да я запиша.Някой ако е в този район и е запознат нека да пише.

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 12:13 от svetla_@

# 40
  • Добрич
  • Мнения: 958
Най-подходяща възраст, за детска ясла или градина няма. Всяко дете си е отделна личност и има собствени нужди и потребности. Така че, остава вие да прецените кога ще го дадете в детско заведение.

Ето ги яслите:

На територията на Община град Добрич функционират шест Детски ясли:

Детска ясла №1 “Здраве”
ул. “В. Петлешков” №18
Ръководител – Донка Петрова
тел. 602 562

Детска ясла №2 “Радост”
ул. “Вардар”№54
Ръководител – Гинка Георгиева
тел. 602 989

Детска ясла №3 “Слънчево детство”
ул. “Екзарх Антим І” №2;
Ръководител – Мира Попова
тел. 604 332

Детска ясла №4 “Щастливо детство
ул.“Любен Каравелов” №55
Ръководител – Светла Колева
тел. 603 706

Детска ясла № 5 “ Пролет”
“кв. Дружба”2
Ръководител – Кина Драгнева
тел. 602 404

Детска ясла №6 “Първи юни”
ул. “Карвуна”
Ръководител – Янка Петрова
тел. 602 271
   

# 41
  • Мнения: 11 607
Да ви покажа вчера и днес с какво се занимавах.......Всичко е от тортената тема тук във форума - съвети, рецепти, оформление, всичко! Без повод е! Уча се!

Отпред и Отзад

# 42
  • Мнения: 2 821
Всички ясли са добри. Виж с детските градини положението е различно Wink

Цоцоланке, бравос! Приемаш ли поръчки Laughing....

# 43
  • Добрич
  • Мнения: 958
Цоци, бре, бре  Wink То големи красоти. Откъде намери време  ooooh! Аз съм обещала на детето да му направя торта с картинка, но все не стигам дотам  Embarassed

Днес съм на тема Мартеници и между всичко друго и това правих, не съм ги снимала още, но и това ще направя. Реших да си оползотворя материалите, които имам, че да направя място за другите, които ще дойдат  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 377
Добро утро!
Цоци бравос! Peace
Кеми и аз направих няколко мартеници с материалите от миналата година , за да си направя място и за да не ми се струпват после с новите, които ще правя!Тая година Пижовците ще са с шапки . Wink
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт