И Бабинден, и Св.Валентин - празнуваме в ДОБРИЧ и се веселим (52)

  • 19 337
  • 310
  •   1
Отговори
# 75
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро, момичета Hug

Искам да Ви почерпя момичетааааааа, освен със сутрешното кафенце , а и  с тортичка, бонбонки мммммммммммм и бейлиз  Wink  по повод моят РД 


# 76
  • Мнения: 377
Дидка честит рожден ден - много здраве , щастие , късмет и любов!
благодаря за почерпката! Peace

# 77
  • Мнения: 97
Дидка честит рожден ден - много здраве , щастие , късмет и любов!
благодаря за почерпката! Peace
newsm51 newsm59 Tada

# 78
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Диде, честит рожден ден.    bouquet Днес ще ни подсладиш много. Laughing

Днес съм направо в голяма паника. Малкия снощи започна да се зачервява около врата и ушите. После цяла нощ се чеса и не може да спи, а тази сутрон се оказа, че цялото му тяло е в някакви пъпки. Виках Карпузов и той каза, че това е някаква алергия. Би му една инжекция Урбазон, изписа Перитол и капки Ксизал.Каза да го наблюдавам, че може и до болницата да се стигне. Сега постоянно дебна малкия. Едни петна изчезват, а други се появяват, постоянно си менят местата. Дано да му мине бързо. Sad

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ей, Спинки, нали скоро имахте Т.. да не е някоя вид шарка. newsm78 Надявам се бързо да се оправи малкия!!!  Praynig Hug

# 80
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Диде, честит рожден ден!!!

# 81
  • Мнения: 2 821
Спинки, поне предположение от какво може да е?...медикамент, храна...много гадно..Божана беше се изприщила от прием на Дурацеф преди време. Бяха ситни пъпчици по гърдите и корема...
Мнение на алерголог?...имало във Вива-та.

# 82
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Нямам никаква идея от какво може да е. Бях готвила боб и кюфтета и ябълка за десерт. Аз ядох същото. Не е обличал нови дрехи.

Дърленски приемал май само следобяд. Ще изчакам да видя до следобедните часове какво ще стане. Засега петната се местят по цялото тяло.
Направо ще ми изхвръкне сърцето от притеснения.
Карпузов каза да му дам за ядене само ориз или картофи и никакви цитруси.

# 83
  • Мнения: 377
Ей Спинки - много гадно това !Ти предполагаш ли от какво може да е- нов крем , прах за пране , омекотител , храна?
Гого примерно има алергия към Тайт.
Дано бързо ви отмине каквото и да ! Praynig

# 84
  • Мнения: 774
Деде,честит рожден ден!




Спинки,дано е нещо безобидно и отмине бързо Peace

# 85
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дори, дано да мине това чудо бързо. Как е следобяд Ивчо?

# 86
  • Мнения: 189
Курсове по счетоводство в момента се провеждат от преподавателка в Икономиката.Мисля,че мястото е на последния етаж в сградата,където се помещават мебели "Уют".

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 298
Благодаря на всички Ви за пожеланията Hug

Дори , как е Ивчо? Ами може ли да е шарка newsm78

# 88
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Диде, не е шарка. Водих Ивчо за консулт с д-р Петрова - алерголог. Тя работи в детския дом и дава прием във Вивата. Тя каза, че това е типична Уртикария - алергия. Същото каза и Карпузов. Нямам никаква идея какво точно го е провокирало. На обяд си легна и спа 3 часа. По едно време се беше изчистил целят, все едно му нямаше нищо, но към 17ч. пак започна да се обрива. Петната се появяват и изчезват, което според доктора е добър признак. Преди малко пак мина да го види и мислеше да му бие още веднъж Урбазон, но реши да се въздържи, пък и Ивчо така истеряса, че беше невъзможно. Ще трябва да поспазим и диета.

# 89
  • Мнения: 200
spinki , дано бързо да мине.
didi_demi , честит рожден ден , много здраве щастие и сбъднати мечти



Само тия рози намерих  Embarassed дано ти харесат

Общи условия

Активация на акаунт