Приятно ли ви е да събирате у вас двете баби без повод?

  • 3 601
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Ами да си кажа честно, напоследък (откакто се роди сина ни) ми е трудно да ги изтърпявам и по поводи! Те нали основно заради него идат, но не могат да си го поделят, всеки иска да му обърне внимание, той определено се превъзбужда, а на мен ми иде в повече както казва една мама да "лавирам". Свеки казва на майка ми - аз ще го погледам, ти си хапни, майка ми отвръща -аз хапнах, дай го малко на мен и така може цяла вечер! После като се намесят и дядовците .... И не само у нас, ами и в техните домове ми е трудно да изтърпявам бабите и дядовците накуп!
А без поводи скоро не им се е случвало да се засичат!

# 16
  • Мнения: 2 622
Категорично не събирам двете "свати"без повод CloseВиждат се два пъти годишно на рождените дни на децата.Стига им толкова,без друго отношенията им са лицемерни,какво да ги мъча хората.

# 17
  • Мнения: 248
Аз моите ги събрах онзи ден .... да изчистят гнездото за птичето дето ще се излюпи всеки момент.
Мислех, че само ще лежа и ще давам нареждания.
Да, ама не! Скъсаха ми нервите.
А по празнични поводи ни гостуват вкупом 1-2 пъти годишно максимум.
Иначе те си поддържат връзка и си се канят на гости в техните си къщи

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
С удоволствие бих ги събрала, но аз да изчезна, докато са заедно. Жалко, че са много далеч и рядко се виждаме.

# 19
  • Мнения: 46 520
До сега не се е случвало  Simple Smile
В чудесни отношения сме  Hug но предпочитам да съм в различни градове, за да си ги запазим  Blush

# 20
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Никога не са се събирали заедно. Веднъж по случайност майка ми и свеки се засякоха в един магазин, но с мъжа ми много бързо реагирахме  Laughing

# 21
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Гледам да избягвам такива моменти. Много изтощително ни действат. Раздвояваме си, гледаме все да няма пренебрегнати, да не им липсва за хапване за пийване и накрая с мъжо сме гроги. Ако искат да се виждат никой не ги е спрял. Но да чакат ние да ги съберем че да се видят не са познали.

# 22
  • Мнения: 135
Събирам ги винаги когато е възможно, ние с любимия излизаме. На тях им харесва, клюкарят си обгрижват хлапетата, готвят, чистят подреждат един вид съревновават се. После около седмица ми отнема да върна подредбата, но е забавно.

# 23
  • Мнения: 6 713
Неприятно ми е! Свекитата са много гръмогласни, все всичко знаят, само те разбират..... Tired Tired Не понасям като сме събрани на едно място. Знам им репертоара наизуст... Whistling

# 24
  • Мнения: 780
Не, не и не!Никога!Виждали са се три пъти.След последния, майка ми беше категорична, че няма какво повече да си каже със "сватята" си.За другата страна май е същото.Не ми е приятно, но така е най-добре за всички.

# 25
  • Мнения: 17 546
Изобщо не ги събирам. Дори не помня преди колко стотин години са се видяли за последен път.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 524
На мен пък ми е приятно  Mr. Green така имат с кого да си дърдорят, ако искам да съм сама с мама - просто свеки не знае, че ще идва.

# 27
Виждали са се само на сватбата и на кръщенето на внучето. Достатъчно е.  Heart Eyes

Нито аз,нито мъжа ми мислим,че е добре да ги събираме,защото ако е по-често,може да се скарат за някоя глупост. Иначе винаги   моите родители ме питат как са сватовете и обратно,и  ме карат да  пращам  поздрави .

 Следващото им събиране  може би ( дал бог живот и здраве)  ще е  чааааак   за абитуриентския бал на внучето им.

# 28
  • Мнения: 2 035
Не бе бърка, но това е може би защото не ги събирам често  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 1 735
Избягвам да има такива срещи.Те поотделно ме ядосват,а заедно  smile3511Затова и много мразя някой да ми се натресе без да се е обадил.

Общи условия

Активация на акаунт