Приятно ли ви е да събирате у вас двете баби без повод?

  • 3 603
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 554
никога не са били на едно място Naughty само моята майка идва в къщи Mr. Green другата съм и била шута Whistling

# 46
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Да ,и тогава става веселба  Joy hahahaв буквалния смисъл..готини са Joy

# 47
  • Мнения: 123
Не ги събирам без повод .
Аз и поотделно трудно ги изтрайвам / без да съм в лоши отношения с нито една от тях / , ама заедно е трудно за преглъщане .

и аз така Crazy
Започва едно "надскачане", просто не е истина .... #Cussing out

# 48
Да,даже ми е много приятно.Но това се дължи на факта,че двете се разбират идеално.А аз се чуствам най-добре-има две гледачки за детето.Или докато пием кафе и пушим цигари със свекървата,майка ми гледа дъщеря ми. Flutter

# 49
  • Мнения: 2 803
За съжаление не се получава.  ooooh!

# 50
  • Мнения: 683
Приятно ли ви е да събирате у вас двете баби без повод? Моята свеки все иска да идва, когато нашите дойдат за да се видят, а те идват толкова рядко и аз искам да си ги видя. Да не говорим, че става по-шумно и беба не може изобщо да спи, аз само шетам и хич не ми е приятно, по отделно става.
Има ли и други?!

Аз с повод не искам да се събират, а без повод изобщо. Не ми издържат нервите, а и не искам да се ангажирам да се занимавам с тях. Свекърва ми отначало също все дебнеше кога ще идва майка ми, за да повиси у нас по-дълго, но аз пък умишлено държах майка ми на разстояние и сега съм ограничила контактите до 2-3 пъти годишно максимум за по 2-3 часа и ако има как да ги прекъсна въобще, още по-добре. Иначе двете се разбират, ама не искам да ми висят на главата и да слушам простотии, животът е твърде кратък. Peace

# 51
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Не,не и нееее.Свекърва ми обича да се прави на всезнайка и само дрънка Crazy,а майка не понася такива Confused "компетентни"През цялото време съм на нокти.Нямам никакво желание да ги събирам

# 52
  • Мнения: 2 161
Много ми е приятно да ги каня в къщи.Но ако ги нарека баби,ще ми избодат очите.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 735
Преди се замислях за това,че не ги събирам и че са такива отношенията,но като гледам отговорите ви се успокоявам.

# 54
  • Мнения: 242
Не се събират.Майка ми идва от време на време и то когато ми се обади първо,защото имаше навика да идва всеки ден!!! ooooh!

# 55
  • вкъщи
  • Мнения: 704
не в никакъв случай  без повод те и поводи си намират ама..... ooooh!

# 56
  • Мнения: 702
Преди - майка ми идва на гости, свеки и тя се дотътря, да не изпусне не6то.
Сега - майка ми идва само ако я поканим, предпо4итам ние да си ходим, свеки - няма да стъпи в къщи, докато не разбере 4е света не се върти заради нея, а въпреки нея, и 4е и другите хора си имат достойнство, независимо на колко години са!

# 57
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Родителите ни идват у дома само с повод и покана.А и не са си толкова близки, живеят в различни населени места..., което ме устройва идеално.

# 58
  • Мнения: 194
Събират се да. Нашите и свекърва ми. Свекърът ми е Sick и не го интересува нищо, освен чашката Twisted Evil, да не говорим за внуци, синове и снахи.

Нямам нищо напротив да вдигам и слагам софри Grinning Бабите се занимават с децата


 и е веселба.

Често се възползваме от ситуацията и излизаме Sunglasses

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Случи се няколко пъти. Щяха да ме побъркат.  Twisted Evil Мерси, ама това упражнение не е за мен.

Общи условия

Активация на акаунт