мноооого бледа тестова черта

  • 111 453
  • 912
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
Мнооого бледа тест черта е мнооого тихичко честито!   bouquet
Повтори след ден-два ако искаш. Ще започне да се насища.
Peace Честито Hug!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Снимай теста и дай да го видим  Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 560
в събота(ако не ми дойде до тогава)ще направя още един и ще видим

# 18
  • Мнения: 2 617
За да прозира изобщо нещо, значи има хормон ЧХГ, който задейства реактива в теста, просто още е рано и е в съвсем малки количества. След няколко дни би трябвало да е много по-плътна чертичката (ако се разровиш тук из форума, ще видиш колко много бледи или дори липсващи "чертички" вече са родени и щъкат насам-натам Grinning). При нередовен цикъл не е ясно кога си забременяла, ако е било по-късно, е съвсем нормално да е много бледа още.
Тихичко честито!   bouquet Пиши какво става следващите дни!

# 19
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
в събота(ако не ми дойде до тогава)ще направя още един и ще видим
Лелееее...  doh  #Crazy аз до тогава сигурно вече щях да съм направила поне десет теста още!
Искрено ти се възхищавам за търпението! Браво на теб! smile3560

# 20
  • Мнения: 94
Успехи   Hug

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
И аз съм с нередовен цикъл,и моята чертичка беше много бледа....правих си теста около 40 дена след последната менструация.

# 22
  • Мнения: 203
Това за теста след 40 дена какво точно беше eva merry newsm78.Нещо не те схванах тука Rolling Eyesи моят е нередовен ама си го направих на 10 от закъснението и си показа едва забелязваща се дори си помислих,че си въобразявам ама не- кръвният тест го потвърди!
Вилиана-втората чертичка ще си проличава все повечие и повече Peace

# 23
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Тихичко Честито и от мен!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 248
Повтори теста сутрин с първата урина!!! Дано чертичката е по-наситена!!! Praynig

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Повтори теста и чакаме новината! Hug

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 560
Честно казано не съм от най-търпеливите.Мислех към петък да си направя теста но не издържах и вчера на обед се пробвах.Затова сега ще изчакам до събота та ако има положителен резултат поне да е по-видим ,не да се чудя има ли нещо няма ли

# 27
  • Мнения: 171
И при мен беше така но обяснението беше че съм направила рано теста та сега и моята едва виждаща се чартичка е на 10 месеца почти Grinning.

# 28
  • Мнения: 332
Аз не чаках да минат 3-4 дни, моят тест на датата на М беше също като твоя, бях убедена, че е положителен, в кутийката имаше още един, и на следващия ден го направих в къщи, (мъжа ми не вярваше и си мислеше че се шегувам), заради това исках да го направя по-скоро, да му покажа, и да втория тест беше със съвсем лека промяна от първия - имам предвид малко по ясна, но пак едва забележима. А и да добава - тестовете ми бяха за 1 лев кутийката, а в нея имаше 2 броя, най елементарните, и евтини тестове дето могат да съществуват

# 29
  • Мнения: 9 973
  bouquet тихииичко честито

Общи условия

Активация на акаунт