мноооого бледа тестова черта

  • 111 438
  • 912
  •   1
Отговори
# 30
  • Временно
  • Мнения: 788
Това за теста след 40 дена какво точно беше eva merry newsm78.Нещо не те схванах тука Rolling Eyesи моят е нередовен ама си го направих на 10 от закъснението и си показа едва забелязваща се дори си помислих,че си въобразявам ама не- кръвният тест го потвърди!
Вилиана-втората чертичка ще си проличава все повечие и повече Peace
Ами понеже е нередовен(през повече от 28 дена) и не знам със сигурност датата на която евентуално би могло да ми дойде.
Последата ми менструация беше на 1.07.Теста си правих на 9.08.Това са си почти 40 дена.Кое не е ясно?
Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 203
Разбрах те вече Peaceдоста бих казала нередовен на два месеца един път горе долу така се получава!Успех все пак това не е кой знае какъв проблем Hug

# 32
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
author=Pebibals link=topic=365430.msg9887384#msg9887384 date=1232561900]
в събота(ако не ми дойде до тогава)ще направя още един и ще видим
Лелееее...  doh  #Crazy аз до тогава сигурно вече щях да съм направила поне десет теста още!
Искрено ти се възхищавам за търпението! Браво на теб! smile3560
[/quote]
Това все едно аз съм го писала Laughing
Тихичко Честито   bouquet ! За мен теста е+
Хайде прави втори и пиши за резултата че губя търпение, за теб не знам  Hug[quote

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Е до събота не можах да изчакам.Днес сутринта направих още един-резултат същия вижда се втора чертичка,но пак много много бледа-хем беше с първа урина.Не знам вече,ако съм бременна не би ли трябвало вече дае по-наситено.Мажду първия и втория тест има 43 часа време.Ако съм забременяла не е било по късно от 7 януари.Неделя  ще направя още един

# 34
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Вилиана, възможно е. На мен с малката ми закъсняваше повече от 20 дни и пак беше отрицателен теста. След седмица отидохме на вагинален и там се видя точицата и сърчицето.

# 35
  • Мнения: 1 554
вилиана,това за мен си е положителен теста Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 332
честито мила   bouquet

# 37
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Е това вече си е повод за честито!  smile3521 newsm51

# 38
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Честито и от мен  newsm51 !

# 39
  • Мнения: 1 085
Отивай на преглед или отскочи до лаборатория за кръвен тест, най - добре ще разбереш там.Успех и дано е това което искаш.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Мисля че 3-4 дни закъснение си е рано за гинеколог,едва ли ще се види нещо

# 41
  • Мнения: 171
За гинеколог си е рано освен кръвен да направиш или да чакаш още няколко дни и пак да повториш теста друг вариант не виждам.Стискам палци да се вижда по ясно линииката следващият път Hug

# 42
  • Мнения: 40
Мисля че 3-4 дни закъснение си е рано за гинеколог,едва ли ще се види нещо

Във връзка с това искам да попитам - лигавицата на матката достатъчно ли е удебелена при бременност тогава, че да се види на ехограф?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 248
Честито, Вилиана!!!  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 641
Ей, браво! Много хубава новина, Честито Hug

Общи условия

Активация на акаунт