Отговори
# 90
  • Мнения: 12
Здравейте

АЗ все още търся най-добрата бебешка количка.... и не е лесно
ето един сайт за тези, които още не са си избрали количка
 http://www.kasidabg.com/strollers

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Може би това е темата за моя въпрос. Искам да си купя удобна, лека и здрава количка за бебе над 6 м. Изискването ми е да не е съвсем лятна защото малкия другата зима ще е около годинка. За сега съм се спряла на Aria на Peg Perego. Има ли нещо по-добро за около 400 лв.? Особено държа да е лека защото сега съм с Denver 6 на Hauck която е 16 кг. и ми е адски тежка.
Ще съм благодарна на всички мнения.   bouquet

# 92
  • Мнения: 267
преди да родя май бях писала тук,но нека пак да се разпиша,за тези,които си търсят още количка
ние  купихме АБЦ дизайн- 3тек и съм страшно доволна,няма по маневрена и удобна количка,минава навсякъде,сега малкия плаче постоянно и много често ми се случва да я бутам с една ръка,което за нашите офроуд пътища е доста трудно ,но количката се справя перфектно,малко е скъпичка,но сппоред мен си заслужава,цената и за 2та коша е 890лв

# 93
  • Мнения: 367
Може би това е темата за моя въпрос. Искам да си купя удобна, лека и здрава количка за бебе над 6 м. Изискването ми е да не е съвсем лятна защото малкия другата зима ще е около годинка. За сега съм се спряла на Aria на Peg Perego. Има ли нещо по-добро за около 400 лв.? Особено държа да е лека защото сега съм с Denver 6 на Hauck която е 16 кг. и ми е адски тежка.
Ще съм благодарна на всички мнения.   bouquet
Аз също много харесвам Арията на Пег Перего....но моята мацка/номер три/ е зимно бебе.....имах нужда от напълно легнало положение....та сме с Уно.....по-тежко е ....това което открих е че не е удачна за сняг и непочистени тротоари...не е много проходима просто предните колела нали се въртят навсякъде и запъва в буквален смисъл...но това е на неизчистени тротоари през зима когато има сняг....А ти защо мислиш че на една година количка не ви трябва или просто искаш по-лека...защото те на година почти всички са зависими от количка...особенно в студено ..дъждовно...ветровито...и сняг...незнам помисли...можеш и да си спестиш тези средства....Успех.... Peace

# 94
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Първата ни количка беше Cangaroo Victoria. Сегашната ни е Chipolino Sportiva.

И от двете съм изключително доволна!  Peace Викторията не е лека, но това за мен лично не беше никакъв проблем! За сметка на това и двете са на отлични цени!

# 95
  • Мнения: 37
Chicco комбинирана. кошчето се монтира върху количката и първите 6 месеца го ползвах и така бебето е с лице към мен.



И аз ползвах тази и съм доволна

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 4 141
Модел на количка се избира в зависимост от това как ще я ползваш.Затова всички са доволни от количките си.Аз исках стабилен зимен кош, широк летен кош, защото  зимата ще е на годинка и като е навлечена да и е комфортно, кош за кола.Държах също като легне в летния кош, защото вече го ползвам, краката да са в хоризонтално положение,а не стърчащи нагоре.Исках големи колела, защото по нашите тротоари си трябва висока проходимост.Купих си Trio tour 4 на Chicco.За момента нямям забележки.Не е много лека, но честно казано лесно я управлявам с една ръка, затова предпочетох количка с цяла дръжка.Колата ми е Форд фиеста.Събирам я в багажника без проблем.Има си всичко:дъждобран, зимно чувалче, раница.Относно помпащите гуми: има една трева "бабини зъби" по парковете.Аз от моите гуми едва я изчовърквам и остават дупки.Още повече, че не ходя по зелените площи.Аз също много се колебаех за количка.Ако бебата не се беше родила в края на декември, сигурно щях да купя количка без зимен кош.Има и друга подробност.Мислиш ли после да я сменяш.Ако ще я сменяш, респективно ще я ползваш по кратко време, може да е по евтина, а следващата да е повече пари.

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 21:13 от razel_dazel

# 97
  • Мнения: 521
Ние сме с Чико CT 04 доволна съм купихме я когато беше на годинка преди това Кенгару Карера от която не съм чак толкова доволна Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 4 397
Може би това е темата за моя въпрос. Искам да си купя удобна, лека и здрава количка за бебе над 6 м. Изискването ми е да не е съвсем лятна защото малкия другата зима ще е около годинка. За сега съм се спряла на Aria на Peg Perego. Има ли нещо по-добро за около 400 лв.? Особено държа да е лека защото сега съм с Denver 6 на Hauck която е 16 кг. и ми е адски тежка.
Ще съм благодарна на всички мнения.   bouquet

Бух ти препоръчала да си вземеш за тези пари Бъстър  Hug

Иначе по темата , със синът ми имах Хаук много тежка, лятната беше Бертони, доволна съм лека маневрена. Сега с дъщеря ми купих Чико пик ъп страхотна количка, за лятна взех Бебе Комфорт Вива и от нея съм доволна. Нямаше ги още Бъгсърите иначе това щеше да е количката  Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 44 188
повечето ползватели са прилично или съвсем доволни от количките си Simple Smile))
но най-вероятно тази тема както предшестващите я такива ще стане скандал.....кой по-по-най-......

аз ползвах, първо една подарена...някаква никаква марка...беше ужасна...но я ползвах бебето да си спи в къщи в последствие....

после си купих чиполино лола...бях си супер доволна от нея...докато не се преместихме и не ми се наложи да я дигна....ужасно тежко и неудобно начинание.....
после имахме чиполино виола...много ми беше удобна и любимичка...1 година по-късно след 2 морета и една планина..тътрене по стълби...се счупи ест.....
купих си абц дизайн лятна....почти като чиполиното....но по-здрава...и от нея съм доволна...въпреки, че малко по-мудно се караше....


За следващото дете съм си изградила вече много ясна представа какво искам и очаквам от една количка и изборът ми ще е доста лесен...Wink

# 100
  • Мнения: 243
накой може ли да сподели мнението си за Cangaroo excess, passenger или kids tour newsm78! Кой от тези три модела бихте си купили???

# 101
  • Мнения: 177
Bugaboo Cameleon - доволна съм! Peace

# 102
  • Мнения: 14 497
Bugaboo Cameleon - доволна съм! Peace

само дето са ужасно грозни и изглеждат прости и евтини Sick

# 103
  • Мнения: 9 776
накой може ли да сподели мнението си за Cangaroo excess, passenger или kids tour newsm78! Кой от тези три модела бихте си купили???

Аз съм с първата. И понеже я ползвам вече почти 9 месеца, мога да кажа следното:

Харесва ми на външен вид. Оказа се доста тежка за мен. Особено когато коша е обърнат с лице към мен. Ако бебето гледа напред не е толкова. Става по-маневрена така. Широка е, не ми харесва това, че когато бебето спи, краката му стърчат нагоре. Но явно му е удобно. Аз имам и кош за новородено, който ползвах до 6-ия месец и бях много доволна, че го купихме.

# 104
  • Мнения: 94
Моята е тази: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/trio-enjoy-fuegio.jpg
Използвам я от първия ден на изписването ни от родилния дом, та до ден днешен- повече от 2 години. Никога не ми е създавала проблеми, лесно се управлява, лека е, сгъната - стои права и не заема мн.място.

Общи условия

Активация на акаунт