AVON- обсъждане на продукти за 02-ра и 03-та кампания

  • 18 320
  • 253
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 835
Препоръчайте  добър крем за ръце. Бях доволна от аризонскире пясъци но свършиха -  сега заместих с розов от серията SSS и белият който е специално за нокти и кожа на ръцете -но не съм доволна идват ми слаби - явно ми тярбва нещо по-ефективно.

а този с минерали от Мъртво море опитвала ли си?  Wink

# 226
  • Мнения: 10
Някой да има отзиви за околоочния крем на solutions, hydroforming (стр. 72), който ще е намален в кампания 4?

# 227
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
От кремовете за ръце съм признала (а и не само аз) глицериновия крем-не мирише кой знае колко вълшебно, но прави кожата на ръцете мека и подхранена. Ползваме го от години от вкъщи, мъжа ми има и такъв на работа, че както работи на открито цял ден, може да си представите какви биха му станали ръцете  Laughing Чакам сега да пробвам новата му подобрена версия  Peace
Олиото на Лийв досега съм го ползвала само по единия от препоръчаните начини, а именно под душа-раздрусвам добре за да се смесят трите слоя, сипвам в шепичката по малко и нанасям на мокра кожа добре, след което изплаквам и се попивам леко с хавлията. Другият начин с ваната все още не съм го опитала, но там си е като всички продукти за вана-сипва се под течащата вода известно количество и се цопваш  Mr. Green Мирише ми доста приятно (за разлика от самата тоалетна вода, която много очаквах, но се разочаровах от аромата, който ми се струва различен) и въпреки, че се води "олио" не омазнява кожата-дори на мен ми идва слабичко откъм подхранване и хидратация, но пък аз съм тежък случай  Blush

# 228
  • Мнения: 611
Някой да има отзиви за околоочния крем на solutions, hydroforming (стр. 72), който ще е намален в кампания 4?
Моето мнение за трите околоочни крема - hydroforming е за суха кожа, много е добър, ползвала съм го. По-лек от него и против подпухнали очи е гелът, а третият - ageless Results е също за суха, но зряла кожа. Значи за суха, но не много зряла е първият, вторият е за не много суха и по-младежка, а третият - за суха и зряла. Дано съм била полезна.

# 229
  • Мнения: 13 825
Мерси за отговорите момичета.
За крема за ръце се двоумя между минералите от мъртво море и хавайския термален вулкан от нетната ( на мъртво море бях ползвала маската за коса и бях доволна но не знаех как е крема за ръце ). Брадата , на времето ползвах струва ми се глицеринов крем - той беше от тези дето са в по-обикновени опаковки и тогава не бях супер доволна защото исках нещо по така не само като качество но и като визия. Щом одобряваш като терапия глицеринов крем за ръце, мога да опитам отново, особено ако става въпрос за нова версия.
За олиото за душ и вана се полакомих заради разпродажбата. Преди години ,когато имах повече свободно време ( разбирай без деца  Joy) един път в седмицата преди къпане се мажех с зехтин и след 10 мин- в банята. Сега подобна процедура е невъзможно предизвикателство та си мислех дали това няма да е нещо подобно  ...

# 230
  • Мнения: 0
Момичета, да ви се похваля, получих си парфюмът Far Away и много ми харесва. Траен е много, вчера след обяд като го получих се пръснах хубаво и сега все още го усещам. Преди време го душих но нещо ми беше тежък и не ми хареса, но сега си падам по по-тежки и запомнящи се аромати. Даже моят приятел сутринта в леглото още го усети и го хареса и ми каза: "ще ми поръчаш ли и на мен един такъв!" Joy

# 231
  • Мнения: 3 835
Откога му се чудя и аз на Far Away. Май сега е моментът.  Peace

# 232
  • Мнения: 10
Някой да има отзиви за околоочния крем на solutions, hydroforming (стр. 72), който ще е намален в кампания 4?
Моето мнение за трите околоочни крема - hydroforming е за суха кожа, много е добър, ползвала съм го. По-лек от него и против подпухнали очи е гелът, а третият - ageless Results е също за суха, но зряла кожа. Значи за суха, но не много зряла е първият, вторият е за не много суха и по-младежка, а третият - за суха и зряла. Дано съм била полезна.

Мерси много за инфото! Аз съм с незряла  Simple Smile, но нормална кожа. Ще видим дали  ще си го взема   bouquet

# 233
  • Мнения: 2 047
Аз пък да се похваля, че вече имам Абсента, много ми харесва и е издръжлив на всичко отгоре  Grinning Червилото към комплекта е хубаво като цвят, ще свърши бързо, а зелената чанта е леко тъпа - при всяко отваряне и затваряне се предполага, че ще развързваш и завързваш панделката  Flutter

# 234
  • Мнения: 13 825
Здравейте момичета.
Първо Честита баба марта !


Това за панделката го забеляза и дъщеря ми - тя спечели чантичката от томболата в МОЛ-а , казах й че е права за завързването , но ако не й харесва да ми я даде на мен аз ще намеря начин  Joy
Комплекта с Абсента съм го подготвила за подарък чакам отзиви.

Някой да даде инфо от лично впечатление за излизащия в кампания 5 - Heart от ТТА ( бил стар аромат споменахте ). Няма мостри , не знам как ще се ориентирам
  bouquet

# 235
  • Мнения: 112
Честита Баба Марта!
Какво Ви е мнението за серията anew rejuvenate - дневен, нощен и за около очите. Чудя се дали да си взема комплекта, но до сега не съм  ползвала никакви кремове на Ейвън и се притеснявам.

# 236
  • Мнения: 121
Честита баба марта на всички!

Някакви отзиви за дневния, нощния и озаряващия крем на Solutions.

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 1 184
Честита Баба Марта!
Какво Ви е мнението за серията anew rejuvenate - дневен, нощен и за около очите. Чудя се дали да си взема комплекта, но до сега не съм  ползвала никакви кремове на Ейвън и се притеснявам.

Аз ползвам вече втори такъв комплект и съм много доволна, но зависи от състоянието на кожата ти. Те са за първи следи на остаряване на кожата. На моята определено има видимо подобрение.

# 238
  • Мнения: 13 825
Бонче , кажи от кои родукти си недоволна, хайде да ги обсъдим - нали затова е темата, пък и ако ейвън прочетат обсъждането може и да се корегират ...
  • Шампоаните-от натуралните ми излиза пърхут,от другата серия също не съм очарована-Използвам шампоана Фитовал
  • Преди си купувях пяната за вана и я използвах като душ-гел.Сега обаче не ми измива кожата като преди.Иначе ароматите са супер,особено грейпфрута и бялата лилия!-предпочитам на Dove ili Bourjois
  • Преди си купувах редовно лосиона за целулит-сега много ми лепне на кожата  #Crazy - Използвам на Евелине(не,че виждам файда,пък и аз превантивно,ама поне не лепне по кожата)
  • Продуктите Clearscin не са лоши,но почти за същите пари(от както увеличиха цените) си купувам на Гарниер 3 в 1,който е много по-добър!
  • Тоалетните води-Pur Blancata ми е любима,ама или вече свинках с аромата и не го усещам,или наистина не е траен.Само да споделя,един път си бях поръчала 2 броя от него,и като им напръсках капачните единия направо не се усещаше,а другия беше страшно силен.. - Пнякога си го поръчвам,въпреки всичко,или пък използвам на Си-тру или XS
  • Спрейовете за тяло са силни  Peace - Не ги сменям с други,много са трайни,наистина!
  • Никога не съм била доволна от кремовете за лице-ставаха като кир на лицето ми  Sick -Използвам на Гарниер Пюр,А стъпка
  • От ФДТ съм ползвала 4 вида,от които 3 съм доволна  Peace  Само този озаряващия ми правеше адски мазна кожата  Sick - поръчвам си на ейвън,иначе от магазина който хвана,гледам да е пак по-скъпичък(все пак това е лице),но като цяло на Ейвън съм доволна  Peace

Ей забравих за пиша че тази критика на Бончето е много конструктивна.

Хайде и аз да напиша някои неща.
1.Тоалетни води принципно не ползвам, на Ейвън ползвам парфюма ТТА in Love- съперничи много успешно на много други известни дизайнери.
2.Шампоани ползвах от старата серия един трикератинов ли беше - много сполучлив но като смениха опаковките сега не мога да си намеря подходящ. Дъщеря ми е много доволна от тези за тънка коса и честа употреба.
3.За душ геловете- зависи от вкуса. Харесвах Get ready - но го смениха с Lagoon - хубав е но не е онова.
4.Пяната за вана - фаворита ми е бял шоколад - и досега не мога да му намеря заместник.
5.От Cearskin-а съм доволна от почистващия лосион без спирт. Иначе терапиите им за пъпки не са много успешни- но то как да се бориш с младежки пъпки, опитваме сега с пубер-ката тампончетата за почистване- горе долу стават.
6.Кремовете за лице няма да коментирам- там е строго индивидуално и първо се пробват мострички.
7.От декоративната им козметика съм принципно доволна макар че ползвам по-малко и само основни неща.

Хайде и други да споделят


# 239
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, някой има ли впечатления от парфюма Little White DressThinking

Общи условия

Активация на акаунт