Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема № 23

  • 11 870
  • 275
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 475
Пак съм аз,  ранно добро утро!!! Mr. Green


Нещо много се превъзбудих снощи и не успях да спя, като хората, будна съм от 4 часа! Shocked

Да си кажа и аз за имената-  едното е Микаела/на майка ми Милка и на другата баба ЕЛка, не съм го избирала с тази цел, просто много си го харесвам от години-/ то пък пасва идеално, другото е Андреа/таткото е Андрей, но пак не е на него, това ми  е любимото име от дете, аз откъде ще знам, че мъжът ми ще се казва и той Андрей/. Пак ще кажа имената са изцяло моя идея, никой не ми се бърка, ама лошото е, че сега незнам кое точно да е, и най-вероятно както съм писала  и преди, като се появи беба ще си дойде с името!! newsm51

Lili_to се оказа пророк, я сега почвай да сънуваш бебетата и на другите неузналите пола съфорумки!! smile3508

Сега си погледнах предния пост- малее каква съм съм,  как само съм написала "параметрите на бебето", като, че ли е компютър, този интернет съвсем ми изпи мозъка! ooooh!

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 08:27 от somebody

# 121
  • Мнения: 98
Добро утро момичета!                                                                                                                                                                                                   Първо да се отчета след прегледа-доки каза,че всичко си му е наред и си отговаря на седмиците.Докато ме преглеждаше и в един момент таткото възкликна"Я ама то е момче"в тоя момент доки му мереше крачето аз също гледах,но от моята позиция вече ми е трудно до виждам монитора добре.В следващият момент обаче бебо стисна краката и доки след дълга борбо да "бръкне"между тях каза"Ами бебо е 80% момче,но не съм много сигурен"таткото пък отговаря"АААА докторе мъж е аз му видях пишката"!Та със сигурнаст ще разбера на 02.02 когато ще съм на ФМ при Мазнейкова.За имената за момиче-Елеонора/момче-Александър.И да не забравя Марведа и Somebody честити ви девойки и от ментова е и моята мечта отново да връзвам панделки ноооо нищо другия път!(това за другия път е шега разбира се)!Е това е от мен сега се връщам назад да дочитам изпуснатото.

# 122
  • Мнения: 78
Добро утро!!!
Честити девойки на Somebody и Marveda...Нека има повече моми, че като гледам колко много момченца има. Аз за сега съм се настроила 100% за момиче, като моя лекар го повтаря от 3-4 месец, че ще е мома. За имената нямам традиция да кръщавам на баби и дядовци. И двете ми деца обаче са с буквата М, като  баща им, така че за третото съм решила да започва с моята буква А.  Приемам всякакви идеи за женско име с А. За сега съм се спряла на Анна и Адела, но има доста време за размисъл...

# 123
  • София
  • Мнения: 592
Добро утро раннобудници!!!

Честито на всичко, узнали пола на детето  newsm44
somebody, ти наистина си била много развълнувана, щом си отворила очи толкова рано.
mima1977, след две седмици ще кажеш със сигурност какво е, ей сега ще се изтъркулят!

Аз съм застанала в засада до прозореца и чакам да цъфне някоя от счетоводстото и да си задам неудобния въпрос, защото изобщо не вдигат телефоните, а вчера се бяха и заключили  #Crazy
albena35, като прочетох поста ти за пубертетските изживявания, направо настръхнах. Много се притеснявам за този период... А и като знам как аз целенасочено дразних майка си в този период Embarassed А сега ми е толкова съвестно и чат пат си поплаквам....

# 124
  • Мнения: 9 814
Добро утро и от мен!
somebody , Heart Eyes и аз съм от ранобудните и ето ме вече половин час съм тв-то.
Но така по-добре че, имам доста работа/тичане след кмета днес та да мога да видя и Бг-мамо и най-вече вас.
Нямаш представа как се развълнувах докато четях за прегледа ти., направо се разплаках от вълнение... Hug
Аз също катоМима чакам да дойде началото на февруари, за да разбера на 100% какво е бебето.
Настройката вече отдавна е за момче. Вътрешното ми усещане подсказва обаче, че може както при Мерведа, да има изненади.
Аааа, и somebody, чакай си през юни момичешкия подарък от мен и Кати.  /между другото тя разказваше на баща си за срещата и спомена, че срещу нея седяла една такава кака като кукла Барби, а до нея една кака Гъделичкова, която има дупки, т.е. тръпчинки на бузите и голямо бебе в корема. Laughing

# 125
  • София
  • Мнения: 32
Добро утро и от мен, момичета и БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ - много сте мили!!!! Hug

Относно пола на бебчо наистина по-сигурно ще бъде след прегледа при Марков на 02.02, но реално погледнато ако трябва да сравнявам между преценката на д-р Врагалева в 11,6 г.с. и доц. Томова в 18,2 г.с., везната накланя в полза на Томова... Пък и тя беше толкова категорична.. А аз бях толкова сигурна, че е момче, че въобще и не смятах да я питам за пола... Тя казва - момиче е, аз казвам - ама как?!? момче трябва да е #Crazy, тя - ама ето (като на самбоди) ясно се виждат срамните устни, клиторчето, направи и снимки жената...
Франческа, моля се при теб да няма подобна изненада... Praynig а специално за Гъделичкова запазвам момата (ако няма още изненади) Laughing
Истината е, че момиченцата са ми много по-милички и сладки, но нямам и нищо против момченцата и всъщност бях свикнала с мисълта за момченце... Но най-важното е да е живо и здраво!!! Praynig

Извинявам се, ако сте го обсъждали вече, но от няколко дни ми е запушен носът и не смея да ползвам нищо, но вече трудно дишам... Кажете какво е безопасно за ползване?

Момичета от района, виждам, че се уговаряте за среща около Плиска... Ако ще е следващият уикенд, аз няма да мога да присъствам, но със сигурност няма да изпусна по-следващата Wink

# 126
  • Мнения: 136
Добро утро и от мен.

Франческа, леле как ме разсмя с нещата, които Кати ти е казала. Особено това с трапчинките много ме развесели - на лицето си май нямам (само на голямото си дупе в момента  Blush), може би сега, когато с е усмихвам, заради големите бузи вдлъбнатините около устата са по-големи и може и да приличат на трапчинки  Laughing 
Леле, а щом и децата забелязват колко ми е голям коремът, направо се чувствам като извънземно. Май ще се подложа на диета малко, че явно нещата са излезнали извън контрол (не знам защо, но се разплаках пък сега...).

А относно срещата ти с кмета, моля те, помоли го тоя човек малко да позамива улиците от време на време, че е такава свинщина навсякъде. Като видя колите какви са мръсни, ми се гади  tooth

Катеринка, аз вчера пуснах бомбата с ориза и сиренето, а после не се включих. Наистина, като видях как съм го написала, изобщо не се разбира какво имам предвид  smile3555 Та да уточня, че сиренето не съм го слагала в ориза, а отделно си го бях нарязала и като хапвах оризчето, си хапвах заедно с него и сиренце и много ми хареса. Та да не се подведете да сготвите ориз със сирене  Stop  Въпреки че може и да се получи интересно и вкусно...

lili_to, видях, че обмисляш дали и да не кръстиш детето на починалия ти баща. Чувала съм, че не е хубаво дете да се кръщава на починал човек.

 

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 09:55 от Gydelichkova

# 127
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!!!
Не съм влизала 2 дни ( че имах доста работа ) и вие ме шашнахте.............. изписали сте темата, започнали сте нова, че и нея почти сте я запълнили.

somebody  - наистина се радвам много за теб!!! ЧЕСТИТА ТИ ДЕВОЙКА!!! Аз все още не знам пола - и чак на 10.02 съм на ФМ.
Марведа - ЧЕСТИТО и на теб. Много да ви радват малките момиченца!!! Hug Hug

А аз както бях само с болно гърло, така днес вече кашлям и се чувствам доста отпаднала - най-вероятно имам температура. Моля ви кажете ми - много ли е опасно за бебето? Praynig

Пожелавам ви хубав ден мами!!!

# 128
  • Мнения: 136
Fate , взимай веднага Осцилокоцинум, докато не е станало сериозно. Ако температурата не е много висока, предполагам, че няма страшно за бебето. Но те съветвам да отидеш и на лекар, със здравето сега не трябва да си играем.
Пожелавам ти бързо да спреш настинката  Hug

# 129
  • Мнения: 117
Добро утро и от мен Hug
SOMEBODY i Marveda честити девойки, браво Hug
Мен днес ме е хванало мързелчето и хич не ми е до работа, така че ще ви наглеждам Hug
И аз с нетърпение си чакам феталната, която ще е към 20 февруари, дано този път успеем да видим пола. 
Все си мисля че ще си имам момченце, но да видим.
В семейството само момиченца си имаме досега. Laughing
Брата на мъжа ми наскоро стана татко на трета щерка, да е жива и здрава.
Крайно време е да се появи и мъжко съкровище Grinning
Хубав ден  на всички Hug

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 14:09 от (X) Щастлива Бубичка

# 130
  • Мнения: 0
Gydelichkova , от вторник пия Осцилокоцинум ( тогава ме заболя гърлото, но нищо повече ), смуча Трахизан и пия Ce Ta Be ( витамин Ц комплекс ). Днес вече не ме боли гърлото, но започнах да кашлям и съответно да се чувствам точно както се чувствам преди да се разболея.

# 131
  • Мнения: 35
Франческа,много се смях на разказа ти за Кати hahaha Наистина само може да гадаем какво се случва в детските им главички и какво си мислят.Толкова са милички Hug

Gydelichkova,за името имах в предвид,че няма да е на моя баща защото е починал,но мисля да е на бащата на приятеля ми.Явно нещо не съм се изразила правилно.Иначе аз също знам,че не кръщава на починал.
Няма да забравя как още в началото когато започнахме да пишим в тези теми somebody беше готвила боб,та даже и снимка беще сложила.Е,тогава сигурно половината форум на следващия ден ядохме бобец.Та искам да кажа,че сега заради твоя ориз следва същото нещо.Доста хора зарази и мисля и ние днес да сме на ориз Joy

somebody,то хубаво,че се оказах пророк за теб,ама не става за всички.Аз за първи път "виждам" жена,която толкова много да държи на пола на бебчето си.Сигурно много силно си ми повлияла подсъзнателно и затова те сънувах Peace

# 132
  • Мнения: 136
lili_to, явно не съм прочела и аз като хората. Нищо де, поне някоя, който не знае, сега ще разбере. И аз скоро го научих това.
А какъв ориз ще готвите? Моят беше ориз с домати. Много хора не го обичат, но аз го обожавам и се радвам, че се сетих да си го направя. След някоя и друга седмица ще направя и с месце..  Party

# 133
  • Мнения: 35
най-вероятно ще е с пилешко месце  cook

# 134
  • Мнения: 1 475
Франческа, разчувства ме, няма нужда наистина, Кати е голям бонбон, какво повече да кажа, нацелувай я от мен!! smile3525

 Lili_to, аз съм сигурна,че има и други като мен, които така да са държали на пола, обаче просто не са го показали така явно като мен, просто съм много открит човек и каквото си ми е на устата го казвам, не премълчавам! Разбира се,  и момче да ми бяха казали, пак щях да си го обичам много, нали все пак ми е детенце! Пък вчера като се обадих на моите познати да им кажа новината, пък те са  основно с момченца и като ми казаха, че дамата ще бъде много ухажвана и бъдещия татко каза, че  госпожицата ще ходи с придружител до 18 г и не може да си представи, да се натиска щерката по пейките с разни пикльовци, щял две пушки да си купи!! Mr. Green

Сега мисля малко да ви оставям и да полегна, че почнаха да ми се затварят очите вече!!!Лека нощ от мен, следобяд ще се включа по някое време, а може и по-рано ако не успея да заспя!! smile3507

Общи условия

Активация на акаунт