Жената зодия риби

  • 47 606
  • 565
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 15 619
Честит рожден ден на априлска мама, Малайза, megata,Съкровищница!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet   



Желая ви винаги да гоните мечтите си, напред и устремени, със коси развети от вятъра...
Пожелавам ви обич и здраве! Hug  bouquet

# 391
  • София
  • Мнения: 5 074
Яяяяяяяяяяяяяяяяя, колко много са днес  newsm78
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ момичета  newsm51
Здраве, щастие, късмет и много любов ви пожелавам  bouquet

# 392
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
   bouquet smile3525честито на празнуващите.Дали тук мога да се оплача от приятелката си ,която е рибка също ,но емоционално ме натоварва ....ох не искам да спамя ,но снощи заради тая приятелка не спах... Blush

# 393
  • Мнения: 15 619
   bouquet smile3525честито на празнуващите.Дали тук мога да се оплача от приятелката си ,която е рибка също ,но емоционално ме натоварва ....ох не искам да спамя ,но снощи заради тая приятелка не спах... Blush
Ей това ни е "хубавото" на рибите - понякога прекаляваме доста...изгубваме мярката. пък и не смеем да отпратим човек, който ни натоварва емоционално или ни изпива силите по друг начин....

# 394
  • София
  • Мнения: 2 530


Честит Рожден Ден на всички празнуващи днес. Да сте здрави, обичани, с много сбъдни мечти, много емоции. Весел празник.

# 395
  • София
  • Мнения: 5 074
                                         ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   newsm59

                На празнуващите днес желая много здраве, любов и щастие  newsm10
     Мъж ми ми подари една много секси нощница, дали не иска с това да ми намекне нещо  smile3532

# 396
  • Мнения: 15 619
Честит рожден ден, мили днешни рибки!!!!
Всичко най-прекрасно ви желая!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Деси, Magesta, mami isito, iva_to   
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes           

# 397
  • Мнения: 35
Здравейте, честит празник от мен  bg
ЧРД на празнуващите днес, много положителни емоции им пожелавам през този ден, страхотни подаръци, много щастие, много любов и съкровенни мигове през тази година


Мъж ми ми подари една много секси нощница, дали не иска с това да ми намекне нещо  smile3532
Определено е със замисъл newsm53 smile3521

# 398
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
деси,magesta,mami isito,iva_to ,честит рожден ден момичета!

# 399
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
честит рожден ден на днешните,вчерашните и утрешните рожденнички.Живи и здрави,много късмет и щастие  Gift bdbaloni

# 400
  • София
  • Мнения: 5 074
                  Има рожденнички, а няма кой да почерпи  nbirthday newsm59 nbirthday

# 401
  • Мнения: 15 619
                  Има рожденнички, а няма кой да почерпи  nbirthday newsm59 nbirthday
Не щат!!!! Ослушват се... Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

Да сте живи и здрави, днешни рожденнички, скръндзавелки!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 402
  • Мнения: 1 212
Благодаря ви за поздравите момичета мили !  Grinning Hug

Виртуални почерпки да искате  Wink ...  Laughing

Заповядайте :



Луна , абе няма бе човек в списъка никой на днешна дата записан ....  newsm78 ....  Laughing
Или аз недовиждам , откак остарях  Wink

# 403
  • London, baby
  • Мнения: 800
ЧРД на патерица за Magesta!!
И ЧРД на днешните рожденнички!!

Живи, здрави и обичани да сте!!   bouquet

# 404
  • Мнения: 15 619
Magesta , хич не си остаряла и добре си виждаш. Wink  Аз го видях, ама нали отгоре на заглавната страница на форума друго пише и аз затова...... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
пък и да не губя темата.....от полезрението си... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink

Общи условия

Активация на акаунт