Кожени столове

  • 9 582
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
Кожени столове нямам , но холовата ми гарнитура е от естествена кожа.Почти бяла е и 9 години не е мръднала.Може и да се почиства лесно , но и много лесно се замърсява.Ако трябва пак да купувам кожа , то няма да е светла.Иначе съм доволна от кожата.
Ако трябва да купувам столове , бих взела естествена , тъмна кожа.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
ИВОН,много благодаря за линка!  bouquet

# 17
  • Мнения: 371
Наистина понякога ти е някак студено.
Но за столове за трапезария са си Ок.Бях решила да си купуваме диван с кожа,но се отказах,защото на дивана се задържам по-дълго и няма да ми е приятно.
Моите столове са светла кожа.
И светлата и тъмната се замърсяват еднакво.
Просто на светлата ще забележиш по-бързо и ще си ги изчистиш навреме Peace

# 18
  • Мнения: 3 576
Много трудно обаче ги намерихме, както казаха по-напред в темата - пълно е с некачествени столове от изкуствена кожа, големи боклуци.  ooooh!

Нашите са от изкуствена кожа, взимани са преди 6 години и не са мръднали - ама наистина нямат никаква забележка, такива са каквито ги купихме, така че не може да се твърди че всички са боклуци.
http://images08.snimka.bg/000855015-big.jpg
Като цена бяха почти като посочените в линка от ест.кожа, но тези години стол ест.кожа не можеше да пипнеш за под 300лв.

Бяло за трапезария не ми се струва много практично откъм чистене, дивана ни е бял ест.кожа и не е много лесен за поддръжка...


# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
[quote author=Nadia79 link=topic=365605.msg9904515#msg9904515 date=1232697996

Бяло за трапезария не ми се струва много практично откъм чистене, дивана ни е бял ест.кожа и не е много лесен за поддръжка...
[/quote]
Засега сме се спрели на кафяви с дърво,но определено смятам да погледна и къде са произведени.Не знаех,че се внасят и мебели от Китай. Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 1 555
Nadia79 - Е, разбира се, че не точно всички.  Peace Просто обиколихме големите магазини - Айко, Лабиринт, Арон и ми направи впечатление, че въобще нямаше хубави столове, почти всичко седяха килнати на една страна. Кожата също не беше хубава, като найлон отгоре.  Confused

Честно казано, не съм привърженик на естествената кожа   и ако бяхме намерили читави столове от изкуствена кожа бих предпочела да вземем тях. За съжаление не успяхме да намерим и нямахме много време да търсим... радвам се, че вие сте имали късмет.  Peace

Относно бялото - кухнята ми цялата е бяла, няма дървени елементи, така че аз нямах избор - само бели столове се връзваха.  Mr. Green Много си ми харесва, не съм имала проблеми с чистенето, но  и аз бих препоръчала нещо по-тъмно.

Inka091 - Моля  Peace

# 21
  • Мнения: 1 305
Относно бялото - кухнята ми цялата е бяла, няма дървени елементи, така че аз нямах избор - само бели столове се връзваха.  Mr. Green Много си ми харесва, не съм имала проблеми с чистенето, но  и аз бих препоръчала нещо по-тъмно.

Ако кухнята ти е изцяло в бяло и тя е единственото нещо, с което е трябвало да се съобразяваш, то всъщност си имала мнооооого голям избор - всеки цвят или материал би й паснал.  Wink

# 22
  • Мнения: 2 803
Ние си купихме столове от кожа, но са от изкуствена. А холовата ни гарнитура си е естествена кожа. Разликата е голяма при поддръжката, изкуствената по-трудно се чисти и двете лесно се цапат.

# 23
  • Мнения: 6
Здравейте, искам да попитам някой от вас има ли подобни столове http://www.valsbg.com/трапезни-столове/Стол-77-dc-черен/p/56.html
и ако може да ми кажете дали са удобни и стабилни.
Благодаря предварително  Hug

# 24
  • Мнения: 3 453
  Аз не съм привърженик на кожените мебели/много ми запарват и държат студено /, макар едното лице на възглавниците на диваните да ни е с кожа.То е заради малкия и лесното почистване.

  При всички положения подръжката няма да е голям проблем, стига да се чувствате комфортно на тях Peace
  

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Нашите трапезарни столове са бели и кожени. Ето ги:



Ползваме ги от ноември месец, имаме дете на 3 години и смея да твърдя, че са като нови! Почистваме ги с препарата за кожа на Сано! Изключително удобни за ползване- препоръчвам!  Peace

# 26
  • Мнения: 87
екокожа, да много здрава

# 27
  • Мнения: 38
Някой има ли впечатления за ето тези столове - най-вече като качество?
http://www.como.bg/kitchen/stolove/kitchen-chairs/samantha-4.html

Общи условия

Активация на акаунт