С новички мъници се попълват ФЕВРУАРСКИТЕ редици

  • 11 986
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
п.с
Това с новината на деня и секс съветите много ме кефи! newsm10
Момичета!Съвсем откачихме! Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 9 441
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.Безпроблемно раждане на всички мами  bouquet

# 17
  • Мнения: 226
Ех, момичета, защо не започнахте кексовата тема вчера? Щях да почерпя за половин годишнината на пост и молитва  Mr. Green


Дорабела, успех утре!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 977
Момичета смея се с глас  Joy
Предложението да сгащя мъжлето ми хареса особено,може да се възползвам тази вечер,мен днес такова главоболие ме е ударило,а не мога да пия аналгин и нали казват,че като правиш секс главоболието минава,значи трябва да пробвам този метод  Wink
Аз честно казано се притеснявах,но щом мамите с опит казват,че няма нищо опасно,значи ще се пробваме  Blush

Да ви разкажа още нещо,което снощи ми се стори забавно.Миналата седмица ви разказвах как мъжът ми се беше скрил зад вратата в спалнята и ми изкара акъла една вечер.Снощи имаше продължение на историята.Отново влизам в спалнята къпанка да си лягам и очаквам милото да е там,но него го няма,аз обаче се сетих бързо и казах "Я не ми се крий зад вра..." не довърших,защото милото изскочи,но не из зад вратата както очаквах,а из зад скрина,слава богу не се стреснах,но му се скарах,че е обещал да не ме плаши!После милото отиде в банята,аз изчаках известно време,защото знам,че той се бави много дълго там и после влязох в гардероба.Не ме питайте как съм се побрала,с огромния корем се прегънах на две и седнах в гардероба под ризите на милото и моите рокли  hahaha И седя и чакам в засада.Чаках минута,две, пет,моя мъж се удави сякаш в тази баня,вече се схванах цялата,бебо започна да побутва леко,явно беше,че съм го смачкала,но аз упорита,казвам си,че мъжлето всеки момент ще влезе в спалнята и аз ще го уплаша.Минаха почти 15мин.  Shocked точно вече мислех да се откажа и той влезе.Аз не шуквам и чакам да започне да ме търси,за да изляза внезапно,но внезапно изненадана бях аз,защото хитреца веднага се сетил,че съм в гардероба,явно познава добре лудата си жена,която на 25години и бременна в деветия месец се крие в гардеробите и изведнъж отвори вратата и изненаданата бях аз.Ако знаете колко сме се смяли в 12 вечерта на това колко сме луди и двамата.И установихме,че детето ни не е случило на нормални родители,но поне с нас трябва да му е весело.

Съжалявам за дългия пост  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 117
Леле foxy81 какви са тези красоти, които си сътворила нямам думи........... newsm20
Момичета виждам, че цари весело настроение много е готино. В момента нямам мн време да чета, че малко съм заета.
Успех за утре на Дорабела!

# 20
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте пак:))) Много е станала хубава темичката, Фокси, ама е муцка  Hug

Много хубави работи си говорите нещо като гледам, майчета, направо се размечтах:)))

Dorabella, мила, пожелавам ти леко раждане утре и най-здравото и щастливо бебче, бързо възстановяване и да пишеш на някого, да не ни забравиш:))))))  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover и да се наспинкаш хубаво, да не  1countingsheep , че утре трябва да си отпочинала и свежа Simple Smile

Боровинкеее, къде се загуби, изчезна вчера и не пишеш, притеснявам се за теб, какво стана, ходи ли на лекар, какво ти казаха??? newsm17 всичко да е наред!!!

# 21
  • Мнения: 80
Хайде и ние в новата темичка, да ни е честита и само хубави новини в нея.
За кекса-забравихме как се прави вече-от юли месец сме на сухо, викам на милото да се възползваме предния ден преди секциото-така или иначе ще се ражда, ама той НЕ  Stop.
Така че ще си почакам още месец и нещо  #2gunfire.
И реших днес да направя поне истински кекс, друго така и така немога.
Dorabella-стискаме палци и на краката, мила, дано всичко с теб и бебчето да мине успешно и леко, ще чакаме новини.
Боровинке, хайде драсни някой ред че те мислим.
Какво ли правят Тонито и Криско.
 Hug

# 22
  • Мнения: 24
Хайде пльосссссссссссссс и аз в новата темичка

Фокси ти просто умора нямаш  Mr. Green даже и от ареста ни подготви новата темичка  hahaha

Дорабела  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Супер от утре продължаваме с бебевалежа хихи

# 23
  • Мнения: 276
Момичета, само да ви кажа, че съм си вкъщи, да не ме мислите. До сега си отвисях в болницата, ще ходя малко да почина и после ще разказвам. Бебка е добре, няма да се раждаме още.  Hug

# 24
  • Мнения: 46
Почини си ,после ще разказваш. Hug

# 25
  • Мнения: 0
Хайде запис и от мен..

Толкова ме развеселихте...аз съм го решила...дала съм му време на бебока до 31.01 (нали тази дата съм си харесала да раждам) и след това ако не се е появил Сушко аз почвам с кекса.. Laughing

Много ни е хубава темата Фокси браво..да ни е на късмет и да е все така оптимистична.

Ние сме добре..всяка сутрин в болницата, ама на мен не ми пречи. Учудвам се на упоротистта на докторите там..(особено след като им казах че съм разбрала за връвта от частния доктор очаквах да ми кажат да си отивам там да ме гледа ама......)

Ох, оправихте ми настроението още ми се тресе коремката от смях..

# 26
  • София
  • Мнения: 66
Запис само

Мами вчера единия ми брат ми беше на гости и се забравиха да си тръгнат Simple Smile Аз даже настоявах да останат още, но днес не съм в час.. на записа на тонове заспах ?! А то и бебока спеше.... Абе тамън 2 мързелани ще му дойдат на главата на нашия татко...

Иначе снощи имах за пръв път 2 истински контракции, ама много за кратко, и си бяха с болка и всичко.. много ми харесаха Simple Smile

Ташков днес ми вика - малко кандида има, ама няма нищо да слагаш.. до вторник няма да си родила, та тогава освен тонове /часът ми е за 10:15/ и преглед ще направим... И така при мен...
Днес с никого не се засякох в Т.К., но искрено се надявам утре на лекцията поне една от вас да се отчете Simple Smile

Сега си лягам и тъй като довечера сме на рожден ден, може би няма да мога да се включа пак, пожелавам на дорабела: БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ!!! и бързичко да ни се похвали със снимков материал /аз мога да получавам mms-и и обещавам после да кача снимката Wink/

Патето имало рожден ден...  newsm59

Коте, Наиема, я кажете каква треска ви тресе вас? Как ще прекарате последния "свободен" уикенд?

# 27
  • Мнения: 1 121
Цоп и аз в новата темичка...

която е много красива и забавна, но моля не споменавайте думите секс, кекс и произвидни, щото и двете много ми липсват Wink мъжът ми каза, че не може да прави секс с бременна в 9 месец, защото постоянно си мисли за бебето Rolling Eyes а кекс не съм си хапвала от бая време просто защото няма кой да ми направи Sad

Dorabella, за утре и от нас с бебка!

blueberrygirl , радвам се, че всичко е наред  Hug

Иначе аз какво да правя вече се примирих, че ще раждам със секцио... няма какво повече да го мисля, нищо не мога да променя...

# 28
  • Мнения: 2 829
Здравейте сектантки-секс маниачки Grinning
Аз днес мързелувам-почти зарязах работата и се търкалям на канапето. Лошото е, че не мога да намеря удобна поза пред компютъра, ама явно няма да я бъде тая работа Simple Smile
Радвам се, че повечето от нас са в добро настроение напоследък-много се смях с всичките весели истории, които споделяте Hug

# 29
  • Мнения: 242
Хайде запис и от мен..

Толкова ме развеселихте...аз съм го решила...дала съм му време на бебока до 31.01 (нали тази дата съм си харесала да раждам) и след това ако не се е появил Сушко аз почвам с кекса.. Laughing

Много ни е хубава темата Фокси браво..да ни е на късмет и да е все така оптимистична.

Ние сме добре..всяка сутрин в болницата, ама на мен не ми пречи. Учудвам се на упоротистта на докторите там..(особено след като им казах че съм разбрала за връвта от частния доктор очаквах да ми кажат да си отивам там да ме гледа ама......)

Ох, оправихте ми настроението още ми се тресе коремката от смях..

Душо златна,и аз ако си вляза в деветия както трябва може би ще искам да ми правят секциото на 31.01...Влизам на 26,така че не вярвам да ми откажат да е 5 дни по-късно..Ама само да устискам,че сега говоря ама незнам дали ще стигна до там...Няма ли още някой за 31-и? Ще спретнем голям купон другата година Joy

Общи условия

Активация на акаунт