1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 8

  • 28 624
  • 435
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Аз се изкефих на баба Периде  Laughing Какъв възмутен поглед прати на лелка Simple Smile

# 16
  • Мнения: 7 914
леле, това ли е бившата на Онур, която му е изневерила? Той не би трябвало да е в толкова добри отношения с нея в такъв случай! Че и по гърба я галеше!
идеше ми да го перна през ръката Crazy Crossing Arms bash

# 17
  • Мнения: 654
Само ще чета , няма да пиша.
За работещите фенове е много трудно да ни догонят.

# 18
  • Мнения: 7 914
звезди мари, много ма затрудни с анкетата... newsm78
ще си помисля, и после ще се анкетирам... Laughing

 bowuu
ми кат не ми помагате с анкетите - ето ви на  Mr. Green какво ми сътворява сивото в-во Whistling

# 19
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
леле, това ли е бившата на Онур, която му е изневерила? Той не би трябвало да е в толкова добри отношения с нея в такъв случай! Че и по гърба я галеше!

да бе! ooooh!ма и той  един палавник-смее се с нея та чак се превива от смях ooooh!
Е малко по-премерено,ааама хаа,А бой!!!

пак казвам,не мисля,че това е бившата,дето е изневерила...просто му е бивша любовница:)

# 20
  • Мнения: 7 914
Само ще чета , няма да пиша.
За работещите фенове е много трудно да ни догонят.
и аз ставам от компютъра... за да не превишава 10 страница темата до следобяд Crazy

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 547
да, и аз забелязах че има нещо между Зафер и Мелек Wink ама той май беше женен Confused
а пък мен много ми хареса как Шехи невъзмутимо и учтиво гледаше тая Ясемин при запознанството  yes личеше си, че малко ревнува, ама не го показа с нищо Simple Smile
много ме разсмя и "баба Периде" - чак се задави hahaha щях да падна от стола от смях; ама тя хич не харесва Шехи - то си личи. Защо Бурхан и Надиде не вземат малко да си поговорят с нея Whistling
 и аз мисля, че онази дето беше изневерила на Онур се казваще нещо другояче..

# 23
  • Мнения: 959
...тъй, след тежък размисъл, гласувах с втора опция...ми, може да не се харесам на снимките, та затуй...не може, без мое позволение...не щот, не искам да съм известна... Whistling Flutter

# 24
  • Мнения: 378
Не запомних как се казваше тая на Онур сега дето я запозна с шех,но много е нагла Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 143
Надиде голямо търпение има,обаче  тая  змия  ще извади от релси дори най-търпеливия човек .

# 26
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Еда Peace

# 27
  • Мнения: 115
Чакайте и аз да се запиша в новата тема че докато ви изчета друга може да отворите Mr. Green
звездичке за теб  newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 newsm51 newsm51

# 28
  • Мнения: 2
Лелеееееееееее,нет-а ми бе прекъснал а вие пост след пост като хали,бре! newsm03     еТО И ДУМИТЕ НА бУРХАН КЪМ нАДИДЕ:  "Дори и да повехнеш и пожълтееш-ти за мен си розов цвят!"   Смалко думи-всичко е изказано! Възхищавам им се на обноските и поезията!Няма излишна дума,няма безсмислици!

# 29
  • Мнения: 1 558
...тъй, след тежък размисъл, гласувах с втора опция...ми, може да не се харесам на снимките, та затуй...не може, без мое позволение...не щот, не искам да съм известна... Whistling Flutter
И аз гласувах така по същата причина.Сега за Онур....дали не се държеше така нарочно,за да накара Шехи да ревнува newsm78?А горката Мелек май пак ще се набута,където на трябва Rolling EyesТази бившата на Онур ми се струва,че ще ги забърка едниии ooooh!
Тя е достоен заместител на Зейнеб за мръсотии,но не мисля,че и Зейнеб се е отказала Thinking

Общи условия

Активация на акаунт