1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 8

  • 28 684
  • 435
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 75
И на мен не ми харесват краката на Шех някак си прасците и ми идват доста големи и безформени.Бенну е добре съразмерна е за дупенцето което има.Мелек ми е малко суха и в лице не ми харесва ,малко студено излъчване има .С вдигната коса е по хубава от колкото с пусната,трябва да си смени прическата и ще заприлича на нещо.Фюсун има хубава глава,изразителни черти.А пък таз Ясемин ква ръка извади и какъв заден двор,не бях забелязвала.  bouquet

# 286
  • Мнения: 378
И на мен не ми харесват краката на Шех някак си прасците и ми идват доста големи и безформени.Бенну е добре съразмерна е за дупенцето което има.Мелек ми е малко суха и в лице не ми харесва ,малко студено излъчване има .С вдигната коса е по хубава от колкото с пусната,трябва да си смени прическата и ще заприлича на нещо.Фюсун има хубава глава,изразителни черти.А пък таз Ясемин ква ръка извади и какъв заден двор,не бях забелязвала.  bouquet
За красота не говорим няма спор и двете са много хубави мен ако питаш шех има някакъв чар а Бену има красота не,че шех не е хубава ама има нещо.Мелек пък изобщо не ми харесва в лице,но в тяло е 6.Все пак те туркините са си якички малко.Това е лично мое мнение хора различни вкусове също.

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 14:08 от denigali

# 287
  • Мнения: 7 914
ами на Бену и е малко сплеснат задника...  Rolling Eyes

Фюсун с пусната коса е много по симпатична, а за мелек няма да коментирам понеже в лице има нещо, което ме отблъсква Rolling Eyes

а за д-то на Шеххи.. ами харесва ми Rolling Eyes


мъжете няма как да ги коментираме, то с тези сака -  нищо не се вижда Crossing Arms

# 288
  • Мнения: 378
ами на Бену и е малко сплеснат задника...  Rolling Eyes

Фюсун с пусната коса е много по симпатична, а за мелек няма да коментирам понеже в лице има нещо, което ме отблъсква Rolling Eyes

а за д-то на Шеххи.. ами харесва ми Rolling Eyes


мъжете няма как да ги коментираме, то с тези сака -  нищо не се вижда Crossing Arms
А забележи походката на нашия Онур моя либим Blush,в коя серия беше там като видя Бену В Холдинга  на онова спешно събрание тя реши да си тръгне защото видя Зейнеб май 23 ли беше newsm78 ще те излъжа.Та беше му много смешна преплиташе си нещо краката.

# 289
  • Мнения: 378
21 била към края на мен ли така ми се струва или има нещо newsm78- http://www.youtube.com/watch?v=iFR5qsn8Oew

# 290
  • Мнения: 899
И на мен не ми харесват краката на Шех някак си прасците и ми идват доста големи и безформени.Бенну е добре съразмерна е за дупенцето което има.Мелек ми е малко суха и в лице не ми харесва ,малко студено излъчване има .С вдигната коса е по хубава от колкото с пусната,трябва да си смени прическата и ще заприлича на нещо.Фюсун има хубава глава,изразителни черти.А пък таз Ясемин ква ръка извади и какъв заден двор,не бях забелязвала.  bouquet
newsm10Интересно как всички твои мнения съвпадат с това което и аз мисля и чуствам във връзка с филма.Имам една молба,джанъм Grinning кажи какво означава думата-"джаксън(м)"Питах моята приятелка,която знае турски,но тя ми каза,че няма такава дума,а аз много пъти съм я чувала,докато гледах епизодите на турски

# 291
  • Мнения: 75
Ами ти си я написала  Джанъм Hug
Наиситина няма таква дума джаксън.Думата е Джанъм-Душа.

А пък онур е много космат Laughing по нататък ще го дават.  bouquet

# 292
  • Мнения: 899
Ами ти си я написала  Джанъм Hug
Наиситина няма таква дума джаксън.Думата е Джанъм-Душа.

А пък онур е много космат Laughing по нататък ще го дават.  bouquet
  bouquetСигурно не съм добре със слуха Laughing,знам какво означава джанъм ,но все ми се струва ,че съм чула джаксън  EmbarassedНо щом и ти казваш така май ми сее причуло newsm78

# 293
  • Мнения: 7 914

А пък онур е много космат Laughing
а неееееееееееееее, сериозно ли? ooooh! хич не обичам космати мъже Crazy.. ще го подложа на епилация и това е Crossing Arms Mr. Green

# 294
  • Мнения: 7 914
най накрая направих клипчето за сдобряването на Бурхан и Надиде Party

http://nl.youtube.com/watch?v=lEsZrkK9ZWc

специални благодарности на TraYkovA за предоставената серия  bouquet



# 295
  • Мнения: 899
 bouquet


  bouquetСупер си!100 пъти да го гледам пак се вълнувам.За теб,Шеф и Ерика  bouquet : Hug

# 296
  • София
  • Мнения: 34
Цитат
bouquetСигурно не съм добре със слуха Laughing,знам какво означава джанъм ,но все ми се струва ,че съм чула джаксън 

Viliiv, много си добре със слуха. И аз чувам една дума джаксън , ама това е може би фонетично звучене на 2 или 3 думи слято. Ще трябва филолог. По принцип в турския езил много дълги гласни, съгласната h " я гълтат" и става : меераба ( merhaba); Meemet ( Mehmet) ...; aйир( hair) . Ще се поразровя

# 297
  • Мнения: 75
Бихте ли ми дали пример къде точно се чува тази дума ,че да разгадаем загадката. Peace

# 298
  • Мнения: 917
-еджек не значи ли бъдеще време? както -йор сегашно  продължително newsm78

verb root + (negative) + ecek + present tense to be

oku-ecek-sin --> okuyacaksın --> you will read

окуяджаксън

Последна редакция: сб, 24 яну 2009, 15:59 от Г-жа Шуши

# 299
  • Мнения: 75
-еджек не значи ли бъдеще време? както -йор сегашно  продължително newsm78

verb root + (negative) + ecek + present tense to be

oku-ecek-sin --> okuyacaksın --> you will read

окуяджаксън



Браво наи доброто обяснение.

Чудно ми стана наистина къде се чуваа тази дума а то каква била работата.
Инъче като самостоятелна дума не може да съществува.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт