До кога с бебешки прах ?

  • 2 871
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 958
Аз още пера с бебешки прах. 2 пъти пробвах да му пера дрехите с нашия и 2-та пъти кожата му започваше да се изсушава и да се лющи, сега смятам поне още 2-3 години да не експериментирам.

# 46
  • Мнения: 2 320
Прах с Тео бебе почти 3 г- повече навик ,отколкото нещо друго...

# 47
  • Мнения: 1 447
Използвах бебешки прах до годинката и с двете си деца.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 249
Не съм използвала бебешки прах никога. Пера с Тайд или Ариел - което е на промоция. И никога не съм имала проблем с петната, не наксивам предварително, не търкам на ръка: нямам нито време, нито желание за това. На около година започнах да смесвам дрехите й с нашите. Тя проходи в най-голямата кал навън през зимата, въргаляше се един господ знае в какво в пясъчника, та реших, че едва ли смесването на дрехите ни ще й навреди кой знае колко.

# 49
  • Мнения: 2 663
С бебешки прах перях до минала година.Дотогава отделях дрехите на децата от нашите.Вече не го правя,пера всичко заедно с Тайд PeaceОтделям само бялото от цветното.

# 50
  • Мнения: 3 146
До ден днешен отделям дрехите на детето (долните предимно) от нашите, но горните ги смесвам. Неговите пера с бебешки прах. Смесвам горните дрехи, защото и нашите, и неговите са тъмни и ги пера с нашия прах.

# 51
  • Мнения: 2 110
Ако детето няма алергия и дерматити, твой е избора до кога да переш.
Аз още пера децата си с детски прахове. Не ми пречи.

# 52
  • Мнения: 1 477
Още пера с бебешки прах и отделно.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Пера само с Персил Сензитив

# 54
  • Мнения: 14
пера с бебешки прах всички дрехи заедно

# 55
  • Мнения: 681
Всъщност и аз още не съм спряла с бебешкия прах,докато преценя ще и пера дрешките с него  Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 790
До сега перях с бебешки прах. Реших, че детето е достатъчно голямо и пробвах с нашия прах Ариел. Ралица се изприщи страхотно, а никога не е проявявала алергия досега   Tired  Та явно пак ще мина на бебешки.
Засега докато отшуми алергията ще трябва да пера на ръка с бебешки сапун по препоръка на периатърката  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 294
След 1вите им месеци станаха част от семейството, влкючая и перилните препарати!
Слава Богу, нямаме алергии!

# 58
  • Мнения: 3 376
До 8-ми или 9-ти месец перях с бебешки,после започнах с нашия прах за пране.

# 59
  • Мнения: 421
Пера само с Персил Сензитив


ооо да много е добър.за течния става дума нали? Peace

Общи условия

Активация на акаунт