Рицарки на Бялото кантарче 22.01.2009 - ...

  • 16 529
  • 446
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 642
Туз ефект душа е не поради "неземната" ми карсота  hahaha hahaha bowuu а поради добрата работа на професионален гримьор  Joy Joy Joy От кво да се възгордявам  newsm78 Ти нали си знаеш аз как изглеждам иначе  Peace

# 16
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 
 Thinking........На Мелани Грифит в тинейджърска възраст и много преди пластиките.......


Shocked Вещи такова чудо е сложила на първата си страничка , че си намерих стимула за отслабване.... повече няма да чуете от мен, че съм нережимна........

# 17
  • София
  • Мнения: 1 642
ОтидОх, Видях и Пребледнях  Shocked Shocked Shocked - Вещи е добър мотиватор   bouquet

Мерси Кокони, мерси - ама баш съм си със паласките  Joy Joy Joy

Въх малииии, Щъки, направо ме разби, е мерси, мерси  bowuu ма и аз не я знам как се казва  ooooh!

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:09 от Червената Корса :)

# 18
  • Мнения: 1 488
И аз погледнах,повече не ми давайте да гледам такива неща,действат ми  Sick.То бива,то може ама чак пък толкоз.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:08 от Щък

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
.........найста   bouquet

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
  doh  не е Мелани , Джина Дейвис  (играеше в Телма и Луиз,където  за първи път Брат Пит се появява в голямото кино)  -мерси,  Щъки, мерси че ме подсети, страхотен филм  Peace

Корсоооооооо,  написах пластики т.е. пластични операции  ooooh! какви паласки четеш  Shocked

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:41 от Арбанашка кокона

# 21
  • Мнения: 13 770
Ама, Юло, ти си по-зле и от мен. На мен само опашката не ми излиза, ти половината си се скрила hahaha

Ето ти:
или 
На Корсата с любов Peace
Освен ако нарочно не се опитваш да си загадЪчна, де newsm78

Опс, и на мен нещо не ми се получава. Може би трябва да си ги качиш в нета и тогава.

Направих гиииии Party Ко ще ме черпиш Mr. Green

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:38 от птица

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
http://www.myheritage.com/FP/Company/celebrity-collage.php?lang=BG

Ето тук всеки  можеда се пробва на кого прилича, няма само Корсата да прибира овациите  Mr. Green

(аз имам прилика и с Джак Никълсън  Rolling Eyes)

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 18:56 от Арбанашка кокона

# 23
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 Embarassed

# 24
# 25
  • Мнения: 5 873
трета съм в клуба. Embarassed
ужасссс. ooooh!


вие сте ми утеха-корсе,айче,мариетка,новичките... Hug
кой ще сметне от кога съм рицарка?м?щот вече не помня. Crazy


целувки за всички.обичам ви. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: X
Добър вечер и от мен Simple Smile
аз влизам лека по лека в някакъв ритъм на нетъпчене, ехх, че хубаво-днес ядох 2 кисели млека, едно с трици, другото биволско, салата с домати и сирене и зехтин, яйце, банан, ъъъ и 1 бира, а и малко бадеми сурови, но мисля, че е добре Simple Smile не съм гладна, ама не съм и преяла, чудно.
Гледах ви таблицата с мерките и теглилките, леле, смаяна съм какви резултати, има някои просто невероятни, направо се надъхах още повече Simple Smile

# 27
  • Мнения: 720
Само да кажа цоп в темата.
Режимна съм, хубаво ми е.
Корсе, верно Джина Дейвис е твоята двойничка.
Литъл, благодаря за чудесната тема.  Hug
Утре повече.
Хубава вечер на всички.  Hug
Аз отивам да пия една нережимна чаша червено вино с мъж ми, угризения нямам, щот ми е много хубаво пък.  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 1 642
Пильо много ти заблагодарявам  Peace естествено, че съм по-зле и от теб, ти си си мноУ добре  Peace


Eто, това ще те почерпя, за отскок към 90-дневната   bouquet



Пипи пий си спокойно нережимното вино, щом ти е кеф  Peace  и аз така от кеф прибрах две ракийки на най-сигурното място  Mr. Green

Ванче - малко над две години душа, съвсем малко преди мен си тука   bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Хепи -   bouquet радвам се да те видя, ама айде по-често така, някак си да се вясваш

# 29
  • Мнения: 13 770
Дандолина да си поизмете пощата. Исках да й кажа две думи за 90-дневната, но не си чисти къщата Mr. Green

Джопче, май може и по-малък размер, но вече се замазва хубавата ти усмивка.
И казах да ме почерпиш, не да ме угояваш Crossing Arms Сега ще поискаш да подам кутрето Mr. Green

Лека нощ на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт