Велико Търново - 2-ра слънчева и усмихната тема

  • 30 419
  • 275
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 60
Здравейте  Hug

най-накрая хванах нелегално нет в майка ми  Mr. Green

Вчера ме оперираха...След 40 минутна операция(която ми се стори 2 часа), днес мога да кажа че се чувствам значително добре...Въпреки леката болка и спринцовката...ама както и да е..
Искам тук пред вас да кажа колко много съм БЛАГОДАРНА на д-р Маслянков и екипа му! . Честно през цялото време (бях в съзнание с местна упойка), не почувствах и за миг че съм на операционната маса, а все едно бях излязла с позната на кафе и си приказвахме (сестрата не спираше да ми говори)...абе както и да е...вярно е, че не беше страхотно преживяване, но значително по-леко мина всичко благодарение на тези мили и внимателни хора   bouquet

Виждам че някой от вас се завръщат от Рим, други задвижват колелото на идеите си....
Деси Енчева, страшно много искам да дойда на срещата...дано до тогава се оправя и да мога да присъствам, защото все още ми е трудно да стъпвам нормално...Апропо, разминахме се на пазара, но аз бях с една доста нахлюпена шапка и затова може да не ме позна, но аз ви познах отдалече по Лили и къдриците й...

май се уморих....
по-късно пак   bouquet дано комщията не си изключи компютъра  Mr. Green

ПП: Мноооого ми липсвахте....  bouquet

# 211
  • Мнения: 927
Полинита, радвам се ,че си добре вече  Hug Слава богу, че все още има такива добри и човечни лекари като този, който те е оперирал   bouquet
Деси, от все сърце ви пожелавам успех! Тарик е голям вече, а и на яслата много му харесва, така че няма да се присъединя, но това е наистина страхотна идея   bouquet
Между другото някой има ли идея кога ще пуснат водата на центъра  newsm78

# 212
  • Мнения: 350
Дано да спасят новородените близначетата  Praynig

Водата по центъра се лееше по улиците  със страшна сила. Аварията я оправяха към 18 часа пред уч. Патриарх Евтимий.

polinita - бързо въстановяване   bouquet и ти ни липсваше , момиче, само дето на челна стойка не си застанала да имаш нет и да си във форума  Laughing

dessy encheva  - значи си се запознала с Добринка тя е добър организатор и разстропана ,само трябва да я агитираме по-често да влиза във ВТ форума
 

# 213
  • Мнения: 1 546
Поли, бързо възстановяване ти желая!Звучиш ми добре и весело.Hug

Деси, а колко големи дечица се събират там? Аз, ако доведа моята 15 месечна кокона да не я смачка някой 3 годишен батко. Mr. Green Идеята е чудесна. Wink

# 214
  • Мнения: 873
change of heart пак ти е пълна кутията Sad

Дита,дечицата са от 1 до 2 години.поне такива са на майките,които засега се събират там.
моята кокона е на 1,7г. Simple Smile
Поли,аз те познах,но късно се сетих от къде се познаваме Embarassedоправяй се скоро,ти си боец Peace
Веси,не съм се запознала още с Добринка-болнички бяха,но разбрах,че сте рода с нея Grinningелате и вие с Рада,може и бавачката да си вземеш-даже е пожелателно,понеже ни се иска някой да погледа децата,за да поговорим майките по-делово Sunglasses
хайде доскоро!

# 215
  • Мнения: 1 763
polinita, радвам се, че операцията  е минала успешно. Леко възстановяване!

dessy encheva , идеята е чудесна! Аз засега няма да се включа. Имам проблем с придвижването с малкия из града, защото не шофирам, а в обществения транспорт и таксита трудно го удържам. Но ще се радвам, а смятам, че ще е полезно и за другите, да пишеш как се развиват нещата с идеята, как си прекарвате и въобще всичко, което ти се стори интересно за споделяне. В някой момент може да успеем с Лъчко да се присъединим.

# 216
  • Мнения: 211
Да попитам - някой дали знае някакви отзиви за д-р Екатерина Попова ( педиатър)?

# 217
  • Мнения: 1 233
На мои познати дъщерята беше при нея. Сякаш не бяха особено доволни.... Tired

# 218
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Преди 9 години бях гледачка на едно бебе на ВИП великотърновска персона и те не бяха доволни от нея.Аз лично впечатление за моето дете нямам.

# 219
  • Велико Търново
  • Мнения: 95
На нас тя ни е семеен лекар.. мога да кажа ,че съм доволна..,..моя позната ,на която детето беше при Филева се премести при Катя Попова...Аз съм доволна от нея

# 220
  • Мнения: 295
Днес само за няколко минути минах с таксито от пазара до Гума и ви излових половината с бебоците Mr. GreenА форума цял ден празен Wink

# 221
  • Мнения: 350
Едно въпросче към мамите с деца в детски градини. Има ли във ВТ детска градина с яслена група? Чудя се какво да правя наесен Рада. Тя ще е на 2 год. и половина, а не ми се прекарва още една зима с двамата дребчовци едновременно в къщи. Да я пусна ли на ясла или направо на детска градина. Никак не ми се ще да е ясла по ред причини  newsm78

# 222
  • Мнения: 137
Egisihora, това са координатите на всички градини и ясли в Търново. В ОДЗ имаа ясленски групи, но защо и Пролет е тук като е ясла  newsm78
http://blogs.mamita-bg.com/kindergarten/%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%B8 … 0%BE%D0%B2%D0%BE/

# 223
  • Мнения: 927
Знам само, че на Пишмана детската градина е с ясленска група и като навършат децата 3г. автоматично ги прехвърлят в детската градина.

# 224
  • Мнения: 1 763
Току що пред очите ми на Зоната едно куче, което беше на разходка със собственика си се хвърли върху едно 4-5 годишно момиченце. Не го нарани, бащата на момиченцето го изгони, пристигна и собственика, ама направо съм много възмутена. Май ще си купя гучегон или както там се казваше, за да се пазя най-вече от домашни кучета.

Общи условия

Активация на акаунт