Отговори
# 300
  • Мнения: 135
Честит първи рожден ден на Стела!!!   Дега,   bouquet


Невенска
, Тониси, страхотни снимки, много хубави дечица! Hug Hug Hug

Зимничка, ти си най-съмнителна, да знаеш Mr. Green Joy

Така, де, а дори в списъка със заподозрените ме няма  Crossing Arms hahaha

# 301
  • Мнения: 206
Привет банда Heart Eyes

Има ли желание някой да пусне нова тема или да се пробвам аз?  Mr. Green

П.С. Всъщност се притеснявам да не объркам нещо, а и име  на заглавие не мога да се сетя Embarassed

# 302
  • Мнения: 31
Честит рожден ден на малката Стела! Да ти е жива и здрава Дега и много да те слушка.
 Честито на всички малки рожденници и проходили човечета които сме пропуснали!
Докъто се борихме 5 дена с 39.6 Т тя темата свършила. Тази сутрин нямаше Т, което е добре и си стискам палците повече да не вдигаме Т fingerscrossed Иначе миналата седмица ни теглиха и мериха и Митака тежи 9950кг. и е пораснал 78см., та това са ни мерките за една годинка. Хубав ден от нас с Миташки и приятна разходка!  babydust7

# 303
  • Мнения: 332
Dega, да ти е жива и здрава малката Стела  Hug


Невенски, Тониси - снимките са страхотни, Симонка е такава красавица  Hug А много готина е станала тортата на Тониси, с 2те свещички  Hug

Ето моето дете от какво пие водичка: http://www.lusesita.snimka.bg/photo.php?photo_id=10239347

# 304
  • Мнения: 36
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на празнуващите малки слънчица днес!Да растат здрави и усмихнати
Защо никой не ми отговори на питането за Ла редута,искам просто ако някой поръчва и ако е удобно разбира се да поръча и за мен.Няма да излъжа никой,а и съм сигурна,че има мами живеещи в Люлин.Ако все пак някой иска да пише.Приятен ден на всички! Hug

# 305
  • Мнения: 377
Честит рожден на Стела! Да бъде здраво и слънчево дете!
Кети123, и аз исках да поръчам чрез някоя от януарските мами, но никой не си предложи услугите, а ме посъветваха да поръчам чрез някоя от мамите от Ларедутската темичка. Аз вече си направих поръчката чрез мама Бобо и сега си чакам доставката.

# 306
  • Мнения: 36
Благодаря Hug а ще ми пратиш ли пост на темата ако не те затруднявам

# 307
  • Троян
  • Мнения: 141
Честит рожден ден на Стели!
  bouquet Hug  bouquet
И аз сложих няколко снимчици от рожденният ден

# 308

Общи условия

Активация на акаунт