Отново за женския сексапил (евентуално петъчна)

  • 3 579
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 448
2003 раждах, нямаше такова изискване. Поне не в Стара Загора.

# 46
  • Мнения: 4 892
Няма такова изискване. Но има изследвания, които се правят през бременността и ако наблюдаващият те лекар е достатъчно отговорен ще ти предложи и такова изследване.
Изчаках аз малко и по някое време казах на лекарката ми - имам котка. Тя тогава чак се светна и каза да пуснем токсоплазмоза. Въпреки, че причинител на токсоплазмоза може да е месо, недостатъчно добре термично обработено, мляко и още, и още. Оказа се, че имам минала инфекция, плода няма.
На консултацията с паразитолога, той ми обясни, че това заболяване е много типично вече за индустриално развитите срани  и доста хора го имат, т.е. преболедували са, но понеже симптомите са подобни на ангина, тонзилит, та не се разпознава.
Но ако бременна се зарази, действително е много опасно за плода.

# 47
  • Мнения: 589
2002-3 беше задължително. При следващата ми бременност през 2006- вече не.
За последно бях бременна 96-та. Тогава все още нямаше Здравна каса, джипи-та  и тем подобни.Имаше участъкови лекари,които ти казваха какво е нужно-все пак човек не е длъжен и не може да знае всичко.Старата система на здравеопазването предполагаше ВСЯКАКВИ изследвания на бременните.Женската консултация се считаше за задължителна точно с такава цел-правеха се всички възможни изследвания.Не,че са ме уведомявали, взимаха ми кръв,урина всеки месец и си изследваха там каквото трябваше.Сега,доколкото разбирам,трябва САМ да поискаш да те изследват за това или онова,задължителни май останаха само васермана и за спин...

# 48
  • Мнения: 17 409
Е, оказа се, че и ХИВ бил пожелание. Отместихме се от темата, а тя е за сексапила Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 212

1. Да, убийствено чаровна съм !  Simple Smile
2. Да, родих момче .

Тълкуване : много вероятно е да съм заразена
Успея ли да сложа и мъжа си под чехел, ще отговарям напълно на изискванията ...

# 50
  • София
  • Мнения: 2 840
По време на бременността си мислих върху въпроса с токсоплазмозата, та запомнената от този период информация е, че повечето хора, да не казвам всички, отглеждали котка, са преболедували токсоплазмоза. Беше описано като някакво леко наразположение, което лесно отминава и никой не го запомня.
Та аз съм имала котка като дете, имах я 13 години. След това имах друга, но закратко. Реших, че съм прекарала въпросното чудо и няма как да се разболея и да навредя на плода, затова не се изследвах.

На въпроса:

Вероятен носител на токсоплазмоза.
Родила момче.
На този етап мъжкият нито се парализират от страх пред нея, нито поляга под чехъла й. Това вероятно се дължи на крайно неадекватния избор на мъжкар, който сигурно също е токсоплазмотик.

# 51
  • Мнения: 25 724
Ама точно обратното, Клонке! Ако беше токсоплазмотик, щеше да ти прилягва при всяка среща из къщи и да се вцепенява с влажен и покорен поглед.
Тюх, и ти не си случила на мъж като мене!  Tired

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
Не разбрах.
Мислех, че ако аз съм с токсоплазмозата, той ще се парализира при вида ми.
Затова си рекох, че ефектът изчезва, ако и той е такъв.

Ако му липсва токсоплазмоза, няма проблем и без това отдавна не съм имала котка вкъщи, май е време Mr. Green
Това ще е последният опит да го положа с любов под крачето си. И се отказвам да чета нАучна литература.

# 53
  • Мнения: 25 724
Ето, чети внимателно и си води бележки:

Инфекциите с токсоплазми (Toxoplasma gondii) имат способността да променят поведението на плъхове и мишки така, че да «се парализират» от страх при мириса на котки. Този ефект сам по себе си благоприятства самият паразит, защото токсоплазмите могат да се размножават по полов начин само ако техният гостоприемник (плъх, мишка и др. малки гризачи) е изяден от котка. Инфекцията е прецизна до хирургична точност, тъй като не повлиява другите видове страх на гризачите, напр. страх от отворени пространства, страх от непознати миризми на храна.

Това с котката е добра идея, много добра! И аз замислям да си взема едно котенце, пък да видим дали ще превъзпитаме Милото. Само че се чудя още, шарено котенце ли да си взема, или черничко?

# 54
  • Мнения: 1 212
Как'Сийке, туй котенце .... и теб под чехъл ще сложи, остави другото  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840

Едно възможно обяснение на промяната в поведението на заразените с токсоплазма е това, че здравите мъже намират жените, заразени с токсоплазмоза, по-атрактивни от здравите жени. Вероятно заразените жени излъчват някакво „привличане” по-силно от здравите.

Сийке, объркваш ме.
Тук пише - здравите мъже обичат токсоплазмотички.
Егати, те обичат и анорексички, истерички и всекви други, завършващи на приказната "-ички".

# 56
  • Мнения: 2 448
Цитат
Егати, те обичат и анорексички, истерички и всекви други, завършващи на приказната "-ички".


Обединени под общото пички.  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Именно Crazy

# 58
  • Мнения: 25 724

Сийке, объркваш ме.
Тук пише - здравите мъже обичат токсоплазмотички.


Не, бееее... Здравите мъже просто харесват повече токсоплазмотичките, а заразените мъже им застават в поза "партер", с чехъла в устата.  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 2 840

Сийке, объркваш ме.
Тук пише - здравите мъже обичат токсоплазмотички.


Не, бееее... Здравите мъже просто харесват повече токсоплазмотичките, а заразените мъже им застават в поза "партер", с чехъла в устата.  Mr. Green
И чакат да бъдат...хъм...подложени на брутално изяждане, за да се размножат гадинките?
Ясно.

Общи условия

Активация на акаунт