Количка на която 2год. дете да стои право отзад

  • 6 429
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 594
Virginity , бордове, които се закачат отзад най-изгодно могат в ибей да се намерят май виж. Редактирах си поста, че май двусмислено се разбира, че съм имала бъги борд. Не съм ползвала бъги борд, а стъпалцата отзад (като от снимката на Десем). А до 2г.2мес ползвах двойна количка за породени:
. След това "каката" тръгна повечко да ходи и сега я возя на стъпалцата отзад, когато се преумори. Но всъщност наистина не могат да се ползват стъплацата, докато бебето не започне да седи.

# 16
  • Мнения: 2 122
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/AT … SKU=de_DE-1688407

ей това е супер яко, но е доста парички  Grinning пък и нашата кака е почти на максималните му кг

# 17
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
 Мини, такова наскоро се продаваше в продавалника. Но аз се чудих дали няма да стане неудобна за управление количката с него. Малката само като се наклони на страни и количката започва да "носи", незнам какво ще е с това нещо newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 893
mini_79 тъкмо такава седалка гледах и аз до сега из нетЯ! много ми хареса и мисля че е най-удачния вариант Thinking
сериозно съм се замислила ако намеря такава по-изгодно да купя! (не ми се дават някак 100Е или 80 Паунда  Rolling Eyes) та ако мернете някъде такова животно - свиркайте Praynig

# 19
  • Мнения: 594
Аз почти го бях поръчала бъги пода ... и размислих ...Дошубя ме как ще се държи по неравните ни улици и постоянното качване и слизане от тротоарите. Между другот доста негативни мнения изчетох по английските сайтове за него ...

# 20
  • Мнения: 56
 Да се отчета таткото не харесал тези бордове , най вероятно го е спряла цената  Wink И така каза  ,че ще побългари старата ни количка . Но как точно не знаел засега , затова се зае да разглежда разни сайтове , да пуфти и да се чеше там където не го сърби - ако знаете как ме избиваше на смях  Laughing
Представям си какво ще се получи накрая , нещо от типа -Руса китайка със сини очи от Япония Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 893
I r r a на мен ми се струва че доста стаболно е закрепена тая седалка - с метални скоби като онези от крепежните елементи Thinking и определено за 2 годишно дете ми се струва доста по-добро решение от тея бордове...съмнява ме че ще иска да се вози права  Confused а и голяма хамалогия ще е със качване и слизане по тротоарите ... ще трябва да слиза по 100 пъти от борда  Rolling Eyes
и двете ги има в Premaman но седалката специално е 280лв  Shocked явно ще я поръчвам по интернет...но ще изчакам до лятото, може пък и да паднат цените или да намеря някоя втора ръка  Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 2 884
получило се беше подоно на това.

Аз си го взех това за каката от Продавалника за 70лв. Още не знам дали си заслужава. Макар, че малко ми е чудно как ще бутам количката, като в краката ще имам и такова чудо  newsm78 Но ще видим.
Тя каката започна да ходи малко повече /пу-пу/. Та се надявам да ми трябва само за по-дълги разтояния.


И ние сме с такова-много ми е удобно Peace Ще потърся снимка.....

# 23
# 24
  • Мнения: 784
ketito, а ти откъде се снабди с приставката?

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз съм в подобно положение,въпреки че каката ми е по-голяма.Имам Чико на което можеше да стъпи детето.Проблема беше че бързо се изморява да се държи и за това се принудих и купих количка за породени,страхотно съм доволна ходим на дълги разходки без никакви проблеми.

# 26
  • Мнения: 594
I r r a на мен ми се струва че доста стаболно е закрепена тая седалка - с метални скоби като онези от крепежните елементи Thinking и определено за 2 годишно дете ми се струва доста по-добро решение от тея бордове...съмнява ме че ще иска да се вози права  Confused а и голяма хамалогия ще е със качване и слизане по тротоарите ... ще трябва да слиза по 100 пъти от борда  Rolling Eyes
и двете ги има в Premaman но седалката специално е 280лв  Shocked явно ще я поръчвам по интернет...но ще изчакам до лятото, може пък и да паднат цените или да намеря някоя втора ръка  Whistling
Ами аз прочетох коментар на една майка, че допълнително са пробили дупки в количката, за да укрепят седалката - и това беше нещото, което ме отказа (не ми се сториха достатъчно надеждни, пък и като не можех да я видя и да си я представя ....) . Иначе спор няма, че изглежда много добре и е идеален вариант като компактност и практичност. Щом си я видяла на живо и изглежда надеждна, остава да намериш и изгодния за теб вариант  LaughingСамо виж дали е съвместима с количката ти (ако вече не си го направила, де) - имаше едни таблици за съместимост на бъгиподите.  А определено и с бордовете не си представям как става тази работа с тротоарите  newsm78
Абе зор си е ... ама да са ни живи и здрави - начини да ги возим и двата броя се намират  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 454
Ето една количка, подходяща за 2 деца http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=4231 , но цената определено е колкото на един москвич. Не знам ти какъв автомобил си имала предвид  Grinning Само не ми става ясно, ако бебето е в напълно легнало положение, къде ще се набута другото дете, но за тия пари, сигурно са го измислили.

# 28
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ето една количка, подходяща за 2 деца http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=4231 , но цената определено е колкото на един москвич. Не знам ти какъв автомобил си имала предвид  Grinning Само не ми става ясно, ако бебето е в напълно легнало положение, къде ще се набута другото дете, но за тия пари, сигурно са го измислили.
Точно тази количка купих.Има вариант,ако бебето е малко то е в легнао положение или полулегнало и втората седалка се слага отпред с по-голямото дете.Ако и двете са седнали по-тежкото трябма да е отред,въпреки че моята кака си хареса долната седалка и така се вози.Много е хубава количката бута се леко.

# 29
  • Мнения: 350
Ето една количка, подходяща за 2 деца http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=4231 , но цената определено е колкото на един москвич. Не знам ти какъв автомобил си имала предвид  Grinning Само не ми става ясно, ако бебето е в напълно легнало положение, къде ще се набута другото дете, но за тия пари, сигурно са го измислили.
Точно тази количка купих.Има вариант,ако бебето е малко то е в легнао положение или полулегнало и втората седалка се слага отпред с по-голямото дете.Ако и двете са седнали по-тежкото трябма да е отред,въпреки че моята кака си хареса долната седалка и така се вози.Много е хубава количката бута се леко.


И аз бутам такава, много е добра, бебчо спи отдолу, а какта си гледа света наоколо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт