Модно ли е да си с по-млад мъж?

  • 5 712
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
Цитат
и аз в кюпа , разбираме, че си го преживяла по гадния начин, но все пак да не забравяме, че има случки и случки, има и много завършили по доста различен и не толкова черен начин.

Тя нагазила вече. Да си опича акъла и толкоз, никой не може да и каже със сигурност как точно ще протече нейната история.


Е връзката ми, приключи по най-добрия начин, разкарах го преди да ме е зарязал той. Много страдах, но не му позволих да ме манипулира емоционално, с думички като - не ми трябват други жени, не ми пука, че си женена, само теб мога да обичам и тем подобни глупости. А той зад гърба ми въртял още една девойка - млада и наивна и толкова проста за да му вярва, че е с мен заради работата, бях му шефка.
Рева ми една година, буквално, да му простя, после даже мина на заплахи. Луд. А аз го обичах, представи си колко сме тъпи ние жените.

А тук всъщност ме подразни наивитета на авторката и насоката на темата. Ако е само за едното чукане, за какво пуска цяла тема?

# 16
Имам колежка,която също  се загаджи с  млад колега след майчинството. Внуши си,че  младежа е  хипер хлътнал по нея .  Разведе се,ама и  бурната любов с  младежа любовник угасна.Стана за резил. Сега е сама с детето на квартира -изнервена ,недоспала и  вечно безпарична. А младежа  любовник  си гледа  кефа кога с  други колежки,кога   с жени  не от нашата служба. Такъв е живота. bowuu

# 17
  • Мнения: 24 467
Заради модата или заради "пеперудите"?
Щото ако е заради модата нали знаш- човек с вкус се води по него, без вкус се води по модата. Понеже заглавието предполага, че е заради модата.
Ако е заради пеперудите... знам ли. Сигурна ли си, че са точно пеперуди, а не някоя вредна гадинка?

# 18
  • Мнения: 2 161
Отвратително е това,единственото,което ме кара да се гнуся.Но може би...един ден,нечий син-млад с набола брада...с някоя увяхваща лелка...Нали колелото се въртяло?

# 19
  • Мнения: 7 723
Отвратително е това,единственото,което ме кара да се гнуся.Но може би...един ден,нечий син-млад с набола брада...с някоя увяхваща лелка......
...набор на майка му...бляк Sick

# 20
  • Мнения: 2 448
Е, стига де, 6 години разлика каза жената, кво я направихте.  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 161
А,толкова ли само?Нищо не е.Бъдете щастливи.

# 22
  • Мнения: 2 161
Отвратително е това,единственото,което ме кара да се гнуся.Но може би...един ден,нечий син-млад с набола брада...с някоя увяхваща лелка......
...набор на майка му...бляк Sick
не си ли чела тук за такива желания?Изключително гнусно.

# 23
  • Мнения: 2 471
Цитат
Какви са тези глупости?!?

ти май само заглавието си прочела.
което (заглавието) между другото е много елементарно - защото в любовта няма мода, но както и да е. Тук се говори само за кеск май...

Чета внимателно темите и не, като случайно преминаващ гост.

# 24
Заради пеперудките е ,това с модата просто го чух наскоро и ...затова е заглавието...
Не съм престаряла- на 31 съм
Момчето не се е вързало само с мен- да уточня,дори бевшето му гадже работи при нас,и е на неговата възраст
И да - аз диктувам правилата и не се връзвам на ОБИЧАМ ТЕ....

# 25
  • Мнения: 2 471
Заради пеперудките е ,това с модата просто го чух наскоро и ...затова е заглавието...
Не съм престаряла- на 31 съм
Момчето не се е вързало само с мен- да уточня,дори бевшето му гадже работи при нас,и е на неговата възраст
И да - аз диктувам правилата и не се връзвам на ОБИЧАМ ТЕ....

Какво очакваш от темата? Съвет ли искаш? каквото и да правиш си е твоя работя. Никой няма право да те съди. Но, там където работиш-голяма грешка... Ще разбереш, когато приключиш с аферата...

# 26
  • Мнения: 7 474
6г. не е кой знае какво, ако беше 15г. ехееееееее  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 12 665
6г. не е кой знае какво, ако беше 15г. ехееееееее  Mr. Green

Щеше да е подсъдно. Ама Любви все возрасты покорные.

# 28
  • Мнения: 7 723
Отвратително е това,единственото,което ме кара да се гнуся.Но може би...един ден,нечий син-млад с набола брада...с някоя увяхваща лелка......
...набор на майка му...бляк Sick
не си ли чела тук за такива желания?Изключително гнусно.
Шанел, то това си има и диагноза- Педофилия му се вика Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 161
А!Ти го каза.

Общи условия

Активация на акаунт