Модно ли е да си с по-млад мъж?

  • 5 716
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
Нали не мислиш, че наистина е влюбен в теб? Това, че си женена е много удобно, просто си му потребна в момента. После като те захвърли, няма да можеш и гък да кажеш. Той няма да бъде виновен, ти си женена, а той не може да си пропилява младостта.
После да не кажеш, че не съм те предупредила.

Какви са тия щуротии бе моме?  Shocked


# 31
# 32
Нали не мислиш, че наистина е влюбен в теб? Това, че си женена е много удобно, просто си му потребна в момента. После като те захвърли, няма да можеш и гък да кажеш. Той няма да бъде виновен, ти си женена, а той не може да си пропилява младостта.
После да не кажеш, че не съм те предупредила.

Какви са тия щуротии бе моме?  Shocked




Минзухар,не са щуротии. Не  е добре да се поощряват  такива "модни"  залитания. И аз имам познати ,които си объркаха живота от подобни  сексове с  млади жребци. Чак след време тези жени разбират,че са били гъски.Остават си само  с фукането,че са спали  с  този или онзи  млад мъж .  Stop

# 33
  • Мнения: 24 467
Жената се поправи- заради пеперудите е, не заради модата.

# 34
  • Мнения: 301
 newsm78 Защо пък да не може по-млад мъж да се влюби в по-възрастна жена? Не в конкретния случай ... ама какво му пречи?
Аз пък още си вярвам в любовта без граници, било то и възрастови.  Blush

Иначе в историята на авторката не ми се изясниха две неща:
- като семейния ти живот е приказка, за какво ти е любовника?
- старата поговорка за работното място и панталоните ...  Laughing Всички го знаят, никой не го прилага.

Без да звуча като прокоба, но такива истории никога не остават скрити - в офиса всичко се знае. А ако в офиса се знае ... колко време отнема, за да се стигне и до мъжа.
Искренно ти пожелавам да не си си навредила сама.

# 35
  • Мнения: 7 723
.......Остават си само  с фукането,че са спали  с  този или онзи  млад мъж .  Stop
Е, че малко ли е...то пиленцето един път каца на рамото  Crazy Grinning

 

# 36
  • Мнения: 24 467
newsm78 ....Иначе в историята на авторката не ми се изясниха две неща:
- като семейния ти живот е приказка, за какво ти е любовника?
....

Приказките са малки деца, така става драма.

# 37
  • Мнения: 7 723
Жената се поправи- заради пеперудите е, не заради модата.
За кви пеперуди става въпрос? newsm78
Аз пък все си мисля, че младите пеперудки би трябвало
да са за предпочитане пред раждали такива... Thinking

# 38
  • Мнения: 2 471
Ма пълни глупости са. Мъж да спи с жена по-млада с 20г от него е много хубаво и се приема от всички, но виж жена да спи с мъж по-млад от нея с 6г - аууууууу на кладааааа

А щуротиите на "и аз в кюпа" са в изречението - После да не кажеш, че не съм те предупредила.

Аман от анонимно пишещи, озлобени женички.

# 39
  • Мнения: 24 467
Жената се поправи- заради пеперудите е, не заради модата.
За кви пеперуди става въпрос? newsm78
Аз пък все си мисля, че младите пеперудки би трябвало
да са за предпочитане пред раждали такива... Thinking

Виж първия пост, за тези, дето ти пърхат в стомаха- добре е описано, почувствах ги. Лека корекция- да не са в "корема", а в "стомаха", в корема има газове и не много романтични неща. Те пърхав в стомаха, поне моите са там.

# 40
  • Мнения: 817
Виж сега, ако ще е млад и аз трябва да го уча на занаят  Mr. Green, не бих желала да съм  в крак с модата.
Но ако е млад и можещ - това вече е друга работа! Party

Та в този ред на мисли, а честита ти придобивка!  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 471
Виж сега, ако ще е млад и аз трябва да го уча на занаят  Mr. Green, не бих желала да съм крак с модата.
Но ако е млад и можещ - това вече е друга работа! Party

Та в този ред на мисли, а честита ти придобивка!  bouquet

 Joy

# 42
  • Мнения: 3 371
newsm78 Защо пък да не може по-млад мъж да се влюби в по-възрастна жена? Не в конкретния случай ... ама какво му пречи?
....
- като семейния ти живот е приказка, за какво ти е любовника?
...


как така за какво??? всяка жена трябва да има един мъж, който да я облича/обикновено законен съпруг/ и един /поне!!!/, който да я съблича  Flutter Flutter Flutter

# 43
  • Мнения: 7 723
Виж сега, ако ще е млад и аз трябва да го уча на занаят  Mr. Green, не бих желала да съм крак с модата.
...
Мани! ...ще вземе да му хареса и после да не можеш да се оттървеш  Mr. Green ooooh! Joy

# 44
  • Мнения: 1 878
Абе ако е за кратко и мъжът и не разбере, какво толкова Peace Нали я прави щастлива в момента, че и бракът и върви по-добре.


А то младото си е младо!

Общи условия

Активация на акаунт