Киселини!

  • 7 595
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46
Намерих решение в Талцит но сега и него спряха немога да го намеря в нито една аптека във Варна всички казват че го няма на склад а нямало подобен заместител имало само български вариянт на Талцит който бил изключително вреден сега вече е нещо ужасно немога да спя нито газираната вода помога вече

# 61
  • Мнения: 1 354
На мен  ми помага газирана вода,ябълка и в краен случай съм пила Талцитд,неприятни са тези киселини дано да изчезнат после.

# 62
  • София
  • Мнения: 30 209
Rujbetta,

има заместител NEOCID, със същите съставки е, не че помага 100%, но облекчава временно  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 260
Нищо не помага.Може би дъвка.Най-добре е да хапваш често и по-малко

# 64
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
24 часа в денонощието няма отърване какво да правя

Като ти гледам лентичката - остават само 32 дни. Стискай зъби, после изчезват без да усетиш.

# 65
  • Мнения: 55
Имах ужасни киселини единствено Квамател ми помагапе изписа ми го наблюдаващия ми гинеколог.

# 66
  • София
  • Мнения: 30 209
noacid (поправка)  Peace

# 67
  • Мнения: 46
И аз чух за този ноацид ама ми казаха че е много вреден и не помага то това е блгарският вариянт на талцид и изобщо не са същите съставките

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
С дъщеря ми ужасните киселини се появиха в средата на 7ми месец, а сега от 2-рия! От всичко, което съм пробвала само газираната вода ме успокоява малко...  Sad

# 69
  • Мнения: 63
На мен ми помагат лукчета или други ментови бонбони.

# 70
  • Мнения: 149
Аз имах ужасни киселини от 5месец до края....нищо не ми помагаше Sick Положението ми се облекчаваше само от газирана вода с малко лимон изцеден в нея. След раждането просто изчезнаха....така че малко остава  Wink

# 71
  • Мнения: 1 725
Чаша топло прясно мляко с малко мед.  Peace

# 72
  • Мнения: 645
сода за хляб,семки,стопацид,талцид,но всичко беше временно като родих изчезнаха Peace

# 73
  • на Русе
  • Мнения: 358
Незнам дали е от киселините, но се скъсвам да хълцам. Това дали вреди на бебо?

# 74
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На мен ми помагаха фъстъци и лимони Peace


Незнам дали е от киселините, но се скъсвам да хълцам. Това дали вреди на бебо?
е стига де Crazy

Общи условия

Активация на акаунт