Искам да попитам

  • 1 368
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
прием на майки в майчинство за дете до 2 год.без приемен изпит само по диплома от средно образование питам за държавните университети.

Нема таквоз жиуотну в държавните университети. Ако има прием без държавен изпит, то ще е в някой колеж или частен университет с огромна такса.

# 16
  • Мнения: 95
Аз имам предвид "дистанционно" от кафето на входа. Там са красавиците.

Ще си направя нещо като временен офис там. Табелка резерве, бутилка шампанско, факс, лаптоп и ксерокс, за да си снимам лекциите от Красавиците в групата, кутия пури...такива неща.

Трябва ми тази диплома, за да не се излагам след време пред децата. Какъв пример съм им само с един техникум? Не може така!

те красавиците в мойта специалност там дори в кафето не ходят,за лекции да не говорим...

# 17
  • Мнения: 274
Като се разчуе, че Сели Арабията е там, ще идват още преди да е отворило. Само глей кво става.

# 18
  • Мнения: 656
Майче, то като влезнеш, вероятно ще питаш дали им пишат служебно оценки...

Последна редакция: пт, 23 яну 2009, 16:57 от на Кронки жена му

# 19
  • Мнения: 46
И аз искам да попитам нещо? Ако може някой да ми отговори или да ме упъти. Става въпрос за учение. newsm78 (Четирите основни вербални техники за водене на бизнес преговори) Thinking От една седмица се ровя къде ли не но всичко което намирам не ме удовлетворява. Едни длги....теми,лекций. Трябва ми за един тест. Затова искам нещо по точно и кратко. Аз все пак продължавам с ровенето.  baby_neutral book

Общи условия

Активация на акаунт