Кой къде ще летува през лято 2009 - да обменим мнения и идеи?

  • 16 758
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 934
Благодаря vovolilian,точно това ме интересува..с кола,а колко километра излезе отиване и връщане.Ние мислим да минем през Ниш,Белград,Загреб,Плитвиче,Сплит,Неум,Дубровник,Херцог Нови,Котор и Подгорица.Ако имаш повече инфо за тези места ще ти бъда благодарна.  Peace

На този маршрут ме навиват приятели за края на лятото. Ще търсим луксозни вили. Така че, ще ви следя.

А дотогава - имаме почивка на о.Корфу и Барселона плюс Средиземноморски круиз с Коста през юни.

# 136
  • Мнения: 294

На този маршрут ме навиват приятели за края на лятото. Ще търсим луксозни вили. Така че, ще ви следя.

А дотогава - имаме почивка на о.Корфу и Барселона плюс Средиземноморски круиз с Коста през юни.
[/quote]


Ииии-ха-а-а!  smile3501  smile3503  newsm53  newsm10

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 00:25 от Илея

# 137
  • София
  • Мнения: 1 311
Благодаря ви,но май ще го отложим за септември защото ще прекараме цяло лято на Слънчев  бряг.
Надявам се да пообиколим Турция и някои от 100-те национални туристически обекта покрай морето.  Peace

# 138
  • Мнения: 3 356
Някой ходил ли е в хотел Фрегата в св.Константин и Елена?

# 139
  • Мнения: 693
Българското черноморие сме го изключили, като опция.

Ще ходиме в Мармарис за 7 дни, в началото на юни, със самолет, all inclisive, в хотел ART Marmaris, с Онтравъл  Mr. Green

# 140
  • Мнения: 80
Някой да е ходил в х-л Орбита в Китен    http://www.hotel-orbita.com/about%20hotel.html
Далече ли е плажа, че се пада в гориста местност.
Благодаря Ви предварително   bouquet

# 141
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз мисля че този хотел е много близо до плажа,нищо че има горичка.  Peace
Надявам се да не се бъркам.

# 142
  • Мнения: 80
Аз мисля че този хотел е много близо до плажа,нищо че има горичка.  Peace
Надявам се да не се бъркам.

Мерси за отговора  bouquet После видях, че има тема за Китен и там една мама е писала, че е на 5 мин. от плажа.
Аз определено искам на Китен. Давайте предложения ще бъдем с майка ми и две деца на 10 г. и на 4 г.
Всички теми изчетох и се чудя. Нямаме големи претенции.  Heart Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 1 311
В Китен не съм ходила повече от 10 години,сигурно много се е променило и не знам какви идеи да дам.  Whistling

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Ние и тази година ще сме в Кушадасъ от 11,09 в хотел Festival Simple Smile Миналата година много ни хареса и сега пак там.  Ако има и други резервирали за тогава да не си мълчат, а да казват   Laughing

# 145
  • Мнения: 1
Резервирахме Sani Beach Club, Kassandra, Chalkidiki!
Познаваме курорта, но за пръв път отиваме в семейния комплекс цялата банда!
Дано сме здрави (това е най-важното) и пътуваме безпроблемно! Като знам какво повръщане ще падне....няма спасение и с хомеопатията, само найлонови торбички!!!  newsm62
. Вля

Днес ми препоръчаха горещо този хотел - Сани ресорт. Искам да отидем през септември. Може ли някой да ми препоръча как да резервирам стая, че да ми излезе най-евтино - през агенция (коя?!), през сайта на хотела, през чужда агенция (пак коя?).

# 146
  • Мнения: 294
Крис, писах ти на лични!  Wink

# 147
  • Мнения: 3 390
И аз четох много добри отзиви за Сани ризорт, но като разгледах цените, ми се видя скъпичко...  newsm78

# 148
  • Мнения: 565
Някой да е ходил в х-л Орбита в Китен    http://www.hotel-orbita.com/about%20hotel.html
Далече ли е плажа, че се пада в гориста местност.
Благодаря Ви предварително   bouquet
Не е далече от плажа, но е ужасно соц. По-добрият вариант според мен е хотел Каменец, ако държиш на Китен.

# 149
  • Мнения: 81
Ние ще сме на нашето черноморие.....Миналата година бяхме в Мирамар, беше добре,тази година ще сме на Св.Влас в ПримаСол синева бийч, ако някой е ходил, моля нека сподели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт