Кой къде ще летува през лято 2009 - да обменим мнения и идеи?

  • 16 761
  • 150
  •   1
Отговори
# 60
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
За Хърватска не мога да дам линкове, че още не сме го пробвали, само са ни препоръчвали тамошните малки градчета и къмпинги. За Гърция - Ситония е средния ръкав. Има много хубави места - Сарти, Вурвуру (където ние ходим), много къмпинги със страхотни условия, бийч барове..виж този сайт - http://www.halkidiki.com/, кликаш на средния ръкав, това е Ситония и виждаш населените места, във всяко си има предложения са спане.

# 61
  • Мнения: 798
И аз доста я обмислям тази тема вече. Миналото лято бяхме в Гърция на Халкидики, средния ръкав Ситония. Исках тишина спокойствие, хубав плаж и малко хора и го получихме. Хотела се намираше извън населено място, с ниски 2-3 етажни сгради , много ми хареса. А на Вурвуру има невероятен плаж.... Grinning
За Турция се чудя много, леко ми идва нагорно сервилното отношение там, притеснява ме.....а и тези руснаци....
А и искам да сме с колата, май Турция  идва вече малко далеч.

Миналия септември ходихме до Черна гора и Хърватска. Пътя е доста тежък. Много е красиво, но пък нямат пясъчни плажове...или поне аз не видях.

Ще има доста да се чудя пак тази година....

# 62
  • Мнения: 3 634
Няма да пътуваме в чужбина и тази година заради детето. Ще се ориентираме към нашият бряг и по-специално Албена. Не съм била там от както дойде демокрацията. Надявам се да прекараме добре.  Thinking

# 63
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Няма да пътуваме в чужбина и тази година заради детето. Ще се ориентираме към нашият бряг и по-специално Албена. Не съм била там от както дойде демокрацията. Надявам се да прекараме добре.  Thinking


На Албена все още има останали хубави места.

# 64
  • Мнения: 1 710
Аз почивах в Албена миналата година, защото детето беше малко за пътуване в чужбина. Бяхме много доволни, прекрасна почивка. В никакъв случай не беше евтино, даже напротив, но пък останахме с много добри спомени. Само се ориентирай отрано за хотел и дати, защото местата за хубавите хотели свършват бързо. Когато ние решихме, че ще почиваме в Албена, приблизително 20-30 дни преди да тръгнем, нямаше вече никакви места в добрите хотели и бяхме принудени да отидем в най-скъпия, защото само там имаше свободни стаи. Не че не си заслужава парите, напротив, но просто нямахме никакъв избор, а винаги е по-добре сам да си прецениш къде е най-добре, а не да си притиснат от обстоятелствата.

# 65
  • Мнения: 202
Привет,аз и семейството ми миналата година бяхме на злополучната почивка,чрез Вени тур в Кушадасъ.Тъй като бяхме с личните си автомобили  веднага си тръгнахме за България.Още с влизнането си в страната се обадих на Венета и тя предложи да ни компенсира с почивка в хотел Мирамар.Отидохме там,изкарахме 8 дни.Естествено пак имаше проблеми,но останах страшно доволна от хотела,обслужването и храната. Затова тази година директно си направих резервация ,чрез хотела и от 26 юни сме там за 10 дни.

# 66
# 67
  • Мнения: 223
Здравейте!
Ще следя с интерес темата! За сега не сме решили къде ще почиваме, но изключваме нашето Черноморие. За сега мислим Айвалък, понеже ни се вижда по-близо в сравнение с Кушадъсъ и Алания.

# 68
  • Мнения: 3 390
Записвам се и аз.
Обикновено ходим в Турция, после и на нашето. Ако е късмет, може и някой уикенд в Гърция да направим - за сега сме ходили само в Кавала, не съм доволна. Искам да посетим Тасос.

# 69
  • Мнения: 4 406
Кавала си е един административен град. В Тасос е много красиво. И ние ще сме там

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Ние пак ще сме в Турция - живот и здраве  Grinning Миналата година останахме много доволни от почивката в Кушадасъ и тази година смятаме пак да повторим  newsm44

# 71
  • Мнения: 565
Откриваме сезона в Кушадасъ в края на май, през септември или август  в Гърция .

# 72
  • София
  • Мнения: 1 311
Ние основно на Слънчев бряг,цяло лято  Crossing Arms ,но ще отскочим до Тасос, Халкидики...надявам се и до Мармарис  Laughing

# 73
  • Мнения: 1
Какво ще кажете за Примасол синева бийч до Влас?
 Embarassed

# 74
  • София
  • Мнения: 1 724
май- Лондон сама, юни - Тасос с компания и двете деца /ходим там от 4 години/

Общи условия

Активация на акаунт