Цветолечението на д-р Бах- 2

  • 89 282
  • 752
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 38
Ами, не съм запозната подробно,тревожна съм,предстои ми амниоцинтеза,синът ми е хиперактивен,чувствителен,непокорен,нервната ми система нещо не издържа ,това в общи линии...

# 121
  • Мнения: 38
Интересуваше ме дали нямат противопоказания при бременност.

# 122
  • Мнения: 7 914
Интересуваше ме дали нямат противопоказания при бременност.
нямат противопоказания Peace

# 123
  • Мнения: 468
Няма противопоказания за прием при бременност.

# 124
  • Мнения: 38
Благодаря ви!

# 125
  • Мнения: 13 512
Nial Нали целта на Бах е била да създаде една максимално опростена система за самолечение? Далеч не само психотерапевти, учили 2 семестъра как се прави динамично интервю могат да я практикуват., при това с успех.

# 126
  • Мнения: 468
Всеки може да използва книгите и схемите и да се лекува симптоматично – Бах е постигнал целта си. За съжаление той е унищожил голяма част от трудовете си, преди смъртта си. Малкото информация с която разполагаме е от един негов бележник и това което Нора Уикс (неговата помощничка и партньорка) в последствие е написала.

Всеки може да използва извлеците за да балансира себе си – никой не оспорва това. Когато , обаче става дума за „лекуване” на астма с Бахови есенции, например, е необходима друга дълбочина. Дълбочина, до която човек може да достигне използвайки определен методологичен инструментариум.

# 127
  • Мнения: 371
запис, за да не изпускам темата

# 128
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
На колко малко дете могат да се дават?
Сина ми е на почти девет месеца. Имаме си разни проблемчета и се чудя какво да правя. Дали да заложа на хомеопатията или на Бах есенциите. Има към кого да се обърна и за двете, но все пак да ви попитам и вас.

# 129
  • Мнения: 13 512
На колко малко дете могат да се дават?
Сина ми е на почти девет месеца. Имаме си разни проблемчета и се чудя какво да правя. Дали да заложа на хомеопатията или на Бах есенциите. Има към кого да се обърна и за двете, но все пак да ви попитам и вас.
и на новородени могат да се дават. Не пречат да се дават и заедно с хомеопатиятю

# 130
# 131
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Здравейте на всички!Отскоро чета книги за цветолечението на Бах,но темата тук не съм имала време да прегледам.Сама си избрах комбинация,незнам дали е подходяща..?Въпроса ми е къде от Варна мога да си поръчам да ми приготвят комбинацията?Всъщност чувам,че се продават готови комбинации,но някаде приготвят ли комбинация по избор на клиента?Бих си поръчала целия комплект,но в момента нямам възможност.Другият ми въпрос е има ли есенция от която да се повлияе обилно потене?Комбинацията,която мисля,че е подходяща за мен е за емоционални проблеми,депресия...и може ли към нея да се прибави и есенция за потенето(ако има подходяща за това)?  Ще следя темата,още не съм достатъчно запозната и може би си личи от въпросите ми,но съм страшно "запалена"...Благодаря ви   bouquet

# 132
  • Мнения: 247
Аз искам да ви попитам подходящи ли са капките на Бах за бременни?

Може да. Виж това.
http://www.natalyoga.net/shop.html?tab=2&panel=2#TabbedPanels1

# 133
ЕЛена ако си била при доктор Джоколо пи6и отзивите си
и аз съм от бургас и искам да запо4на да пия бахови есенции.

# 134
А мога ли да си поръ4ам само спе6ните капки.

Общи условия

Активация на акаунт