Цветна снимка - резултат задоволителен

  • 4 162
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 908
Минди доколкото занм Персенска ги прави и моята тя я направи и на други момичета пак тя,а днес докато седях долу на първия етаж отново я видях че влезна в кабинета кадето се правят.Успех на твоята приятелка.

# 16
  • Мнения: 3 294
Нинка , благодаря ти и аз така и казах .... но тя се надяваше да е Стаменов . Важен е резултата , макар че при нея е втора цветна снимка и тя е подготвена за резултата  Tired

# 17
  • София
  • Мнения: 23 165
Аз имам една питанка , кой прави цветните снимки в клиника Надежда , една приятелка ще прави тази седмица там снимка и ме питаше кой ще и я направи ???? newsm78
някой от тримата лекари, този който е свободен в момента

# 18
днес правих снимка там. бях записана за д-р Персенска, но снимката ми направи д-р Стаменов.  Peace

# 19
  • Мнения: 3
здравейте,момичета,отдавна влизам и чета във форума,но чак сега се престраших да пиша.Накратко за мен -на 33  сам правя опити да забременея от 1 г и 6 м,но резултата не идва, отчаяна сам. Скоро загубих майка си и просто мн ми се натрупа, надявам се тук да намеря малко надежда. 

# 20
  • Мнения: 213
Разбира се ,че ще намериш надежда тук!Тук всички сме с едни и същи проблеми и трябва да се подкрепяме!Ще успеем всички да гушнем по едно сладко бебче,кураж на всички!

# 21
  • Мнения: 453
При мен също се налага да си правя цветна снимка  Sad, докторката ми изрази съмнение за септум на матката, като трябва да се направи задължително такава и да видим с точност. Ходих в клиниката на Стаменов и от там ме отрязоха тъй като не съм била тяхна пациентка. При Мазнейкова пък ставало без записвания, но незнам там как е. Искам да ви питам вие къде сте си правили и има ли особености преди цв. снимка

# 22
  • Мнения: 453
побутвам

# 23
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
.... има ли особености преди цв. снимка
И аз питам... newsm78

# 24
добре е да се направи цитонамазка и микробиология, за да е сигурно, че нищо няма да навлезе навътре с контрастното вещество и да стане инфекция.  Peace

# 25
  • Мнения: 1 768
ЦС се прави от 1-ви до 10 ден от МЦ , като деня трябва да в чист от към кървене. Предния ден на обяд се започва с по една свещичка Тикотил , но не вагинално !!!
Моята снимка я правих сега на 15-ти и ми я направи Стаменов .Носете си дамска превръзка , че мен не ме бяха предупредили и се видях в чудо  Embarassed

# 26
  • Мнения: 453
 marinex , благодаря ти много! Но какво представлява микробиологията и може би да бъде направена същия ден или един ден по-рано!

# 27
  • Мнения: 2 309
Имам две цветни снимки зад гърба си...не са ми правели предварителни изследвания,като микробиология и др.Просто ми обясниха,че с контрастното вещество се вкарва и АБ,така че няма риск Peace

# 28
  • Мнения: 1 699
На мен също ми предстои ЦС и док каза че няма нужда от микробиология,защото дори и да има някакви гъбички или нещо такова няма как да навлязат  Peace Каза че ЦС няма нищо общо с влагалищните бактерии които евентоално може да има.
Аз искам да ви пигтам-при ЦС виждат ли се яйчниците  newsm78защото при прегледа док не успя да ми види единия яйчник и сега съм много притеснена  Sad

# 29
  • Мнения: 699
Здравейте на моята ЦС освен че пише че тръбите не се контрастират е написано матка - с гладки стени , леко изразена двурогст , хипопластична , изместена в ляво .Притеснява ме как така "леко изразена двурогост ", има ли такова понятие , не е ли или двурога , или не , и как се установява тази двурогост , защото преди това са ме гледали 3-ма доктри и такова нещо не са казвали , а прочетох  че при двурогост вероятността за износване е сведена до минимум .
Интересното е че и докторката ми въобще не спомена за тази двурогост , а просто каза че са ми запушени тръбите ... Сега го чета , когато ми дадоха документите от клиниката във връзка с подаването им по НЗОК .... и така , моля ви за коментари момичета , защото вече ми идва доста в повече ....  newsm45 newsm45 newsm45

Общи условия

Активация на акаунт