Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 363 271
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: 18
Здравейте,
моля да ми дадете съвет,искам робот,който да има всичко Simple Smile спряла съм се на два модела:
Kenwood KHH326  и Bosch MUM54251
единият няма приставка за кубчета,а другият няма сокоизстисквачка.
Кой е по-добър според вас и към кой от двата мога да си добавя липсващата част,защото разбрах,че не към всеки  може да се добавя....Или  ако знаете за някой по-добър модел с месомелачка,сокоизстисквачка,бъркане,месене и рендосване.

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 20:04 от kave

# 1 591
  • Мнения: 10
Здравейте, след една година чудене дали и какъв робот да си купим, най-после си взехме мечтания philips hr 7778 на промоция от емаг за 399 лв. Много съм доволна за сега - сокоизтисквачката е супер и не се мие трудно както си мислех. Цитрус пресата също е много бърза, настъргването стана бързо и много лесно. Личи си мисъла и качеството на изработка. Единствения недостатък, ако може да се нарече такъв е че всички чадти заемат доста голямо място. Ако някой се колебае за този модел - да не му мисли, а смело да купува Heart

# 1 592
  • Мнения: 463
Здравейте, след една година чудене дали и какъв робот да си купим, най-после си взехме мечтания philips hr 7778 на промоция от емаг за 399 лв. Много съм доволна за сега - сокоизтисквачката е супер и не се мие трудно както си мислех. Цитрус пресата също е много бърза, настъргването стана бързо и много лесно. Личи си мисъла и качеството на изработка. Единствения недостатък, ако може да се нарече такъв е че всички чадти заемат доста голямо място. Ако някой се колебае за този модел - да не му мисли, а смело да купува Heart
Потвърждавам Simple Smile
Ние с майка  ми със същите от няколко  години и сме  супер  доволни, както вече  споделих  преди няколко  поста..

# 1 593
  • Мнения: 18
Аз също си мислех за philips 7778 ,но ми се иска да има приставка за кубчета и месомелачка.За приставките за кубчета видях,че ги имат отделно,но дали ще намеря месомелачка като аксесоар добавка...

# 1 594
  • Мнения: 5 644
Аз също си мислех за philips 7778 ,но ми се иска да има приставка за кубчета и месомелачка.За приставките за кубчета видях,че ги имат отделно,но дали ще намеря месомелачка като аксесоар добавка...
И Филипс ли имат такава приставка?
Мислех, че са само Бош.

# 1 595
  • Мнения: 18
В сайта им ги има.Сега им писах да ги питам,защото бях харесала един модел робот и ми казаха,че вече не го предлагат,та да не стане и с приставките така.

Последна редакция: вт, 02 яну 2018, 00:05 от kave

# 1 596
  • Мнения: 18
Два размера кубчета и един триъгълници
https://www.philips.bg/c-p/HR7968_90/avance-collection-cub-cutte … -grid-accessories
но за тези решетки трябва и приставка ,към която май го има единия размер
https://www.philips.bg/c-p/HR1999_90/food-processor-accessory

# 1 597
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Здравейте,
Минавам, за да споделя за новия ми кухненски робот. Поръчах си го по време на Черния петък за 399,99лв.
Това е модела https://www.emag.bg/kuhnenski-robot-bosch-900-w-inoksova-kupa-3- … 340/pd/EP7RKBBBM/
Много съм доволна от него. Много красив външен вид,сив металик,който се върза идеално с кухнята ми.
Миксера с  лекота се справя с разбиване на пяна. Буквално за една минута. Меси над килограм тесто за сладки без проблем. Дисковете за рязане, рендосват са норматив на по-висока скорост.
С месомелачката смелих 1 кг кайма за няма и 5 минути. Цитруспресата е много мощна,единствен недостатък отчитам,че се монтира на високата част на робота и ако сте го поставили на по-висок плот,отмаляват ръцете при натискането.
Шейкъра също е много бърз и чудесно се справя със шейкове, но за по-гъсти смеси като хумуси,се включва защитата и спира.Ще трябва да купувам блендера, който не са замислили много добре,защото го продават в комплект с  3 рендета,които си ги има в първоначалната окомплектовка на робота и това е за 150 лв.
Започнала съм да се оглеждам и за други приставки някои дискове за рязане  и купата за сладолед.
Само да кажа,на тези които имат серията MUM ,че си взех решетки за месомелачката с различни отвори за по 7 лв бройката.Оригиналните са около 40-50 лв -2 броя. Също си купих приставка за сладки за месомелачката,която е на друга фирма, но много по-ефтина от оригинала. Но може и сами у дома с едно пластмасово шише да си направите приставка за сладки,без да давате пари. При интерес мога да ви дам повече информация.

# 1 598
  • Мнения: 6 340
Здравейте,
Минавам, за да споделя за новия ми кухненски робот. Поръчах си го по време на Черния петък за 399,99лв.
Това е модела https://www.emag.bg/kuhnenski-robot-bosch-900-w-inoksova-kupa-3- … 340/pd/EP7RKBBBM/
Шейкъра също е много бърз и чудесно се справя със шейкове, но за по-гъсти смеси като хумуси,се включва защитата и спира.Ще трябва да купувам блендера, който не са замислили много добре,защото го продават в комплект с  3 рендета,които си ги има в първоначалната окомплектовка на робота и това е за 150 лв.
Започнала съм да се оглеждам и за други приставки някои дискове за рязане  и купата за сладолед.
Само да кажа,на тези които имат серията MUM ,че си взех решетки за месомелачката с различни отвори за по 7 лв бройката.Оригиналните са около 40-50 лв -2 броя. Също си купих приставка за сладки за месомелачката,която е на друга фирма, но много по-ефтина от оригинала. Но може и сами у дома с едно пластмасово шише да си направите приставка за сладки,без да давате пари. При интерес мога да ви дам повече информация.
Честита покупка! И аз се сдобих с него, но от ЧП преди 2 г. Би ли споделила за приставките, които си докупила. Аз питах за бъркалката по-горе ако си виждала някъде и може да споделиш, но и други бих искала да взема. За купата за сладолед още се чудя. Купих си приставката за кубчета, върши добра работа.

# 1 599
  • Мнения: 18
За тези,които се интересуват от приставките за рязане на кубчета на Philips...
няма ги в наличност,но казаха ,че могат да ги поръчат.
От Philips ми да доха телефон - Лас сервиз - 02 8580102
Едната струва 10.50 ...другите 2 и те ще са там някъде...
За аксесоарът,на който се поставят тези приставки,не ми казаха цена.
Аз и не настоявах много,защото докато ги чаках,размислих.
Харесва ми,че има три приставки за кубчета,ама май повече искам да имам месомелачка,
затова за сега обмислям варианта с MUMа на Бош,макар и с един размер кубчета.
Та,моля drago_2008 да сподели,от къде се сдоби с приставката за сладки
и решетките за месомелачката.
Казаха ми,че приставката за изрязване на бисквити струвала 64 лв.
P.S.
Ако някой ще си поръчва аксесоар с приставки за кубчета на Philips,
имайте в предвид,че стават само за робот Avance Collection.

# 1 600
  • Пазарджик-Панагюрище
  • Мнения: 225
Та,моля drago_2008 да сподели,от къде се сдоби с приставката за сладки
и решетките за месомелачката.
Казаха ми,че приставката за изрязване на бисквити струвала 64 лв.
P.S.
Ако някой ще си поръчва аксесоар с приставки за кубчета на Philips,
имайте в предвид,че стават само за робот Avance Collection.
За формата за сладки аз писах,че съм си купила не оригинални,също и за решетките за месомелачка.
 Взех си точните размери на оригиналната и си поръчах по телефона се разбрахме с момичето.То даже може и да помни кой размер съм вземала,ако кажете,че става въпрос за кухненски робот Bosh.
Това е продавача https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B0-12196381/%D1%80% … D1%87%D0%BA%D0%B8
А формата за сладки е тази,/размер 5/ пасва идеално и цената без коментар спрямо оригинала.
https://electron.bg/formichki-sladki-gefu-14255-p-321180.html

А за саморъчната ми фуния за сладки към която може да си направите различни отвори за сладки.Даже днес гледах приставките за италиански пасти и ще си направя някои от тях. Ето в тази тема може да видите снимково описание как се прави http://www.bg-mamma.com/?topic=914156.315
Силиконовата бъркалка съм я виждала в Amazon. Това е кода и MUM57xxx.Иначе може да се обадиш в Бош.бг и да питаш,дали я имат и на каква цена?

Последна редакция: ср, 03 яну 2018, 23:06 от Валя Калпакова

# 1 601
  • Мнения: 18
Благодаря Simple Smile
Като гледам цената на приставката за сладки си мисля,че тоя човечец от боша хич не ме е разбрал за какво питам...Първо не можеше да се сети за какво иде реч,после ми каза,че при тях се водела  приставка за паста и е 64 лв. ...скъпа ми се видя.Сега се замислям,че има една приставка за паста
http://www.bosch-home.bg/productlist/MUZ8NV3
възможно е,за нея да ми е дал цена.
А в  амазона харесах доста неща,ама не смея да поръчвам,с доставката не излиза ли скъпо?

Последна редакция: чт, 04 яну 2018, 08:14 от kave

# 1 602
  • Мнения: 110
От над 10 години ползвам Витал център, продаваха го от Телешоп, и съм много доволна. Но не знам дали все още се намира някъде на пазара.

# 1 603
  • София
  • Мнения: 295
Моля да ми дадете мнение за този робот http://www.technopolis.bg/bg/Kitchen-robots/Kitchen-robot-PHILIP … R7761-00/p/823417. Трябва ми основно за рязане  и настъргване  на зеленчуци и мелене на кафе и ядки.
Другият ми вариянт е този уред: Уред за салати Philips HR1388/80, Viva Collection, дискове за (едро нарязване, фино нарязване, фино настъргване, едро настъргване, резени и картофи за пържене), 200 W. Помогнете да направя избор

# 1 604
  • Мнения: 1 051
Първият Филипс Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт