Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 363 459
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 840
  • Бургас
  • Мнения: 561
Днес взехме Kenwood FP 925 от Карфур за 300лв. Това им била редовната цена, без никаква промоция!
А аз изюрках мъжа си, да бърза, да не изтървем далаверата  Laughing

# 841
  • Мнения: 1 145
Търся малък компактен робот, който да може да реже и зеле. Не държа да меси тесто. И да прави хубави сокове също.

# 842
  • Мнения: 7
Здравейте,

Не съм сигурна дали тук е мястото да попитам, но днес си взехме Кенууд 266. Миксерът работи, цитрус пресата също, но шейкър каната и сокоизстисквачката не.

Утре така или иначе ще отидем до магазина да го върнем, но дали някой е имал подобен проблем?

Благодаря ви.

# 843
  • Мнения: 5 655
Да няма автоматична блокировка? Това е, когато не са поставени правилно приставките или капаците им и тогава уреда не иска да тръгне. Опитайте да ги напаснете хубаво, трябва да се плъзгат леко и да щракнат хубаво. Иначе не виждам от какво да е - явно мотора си работи, щом с другите приставки е ок.

# 844
  • Мнения: 91
Какво ще кажете за този робот: http://www.top-brands.bg/gorenje-sbr-1000-e  newsm78

# 845
  • Sofia
  • Мнения: 1 066
Дисковете с рендета са хубави. Аз като взех моят Кенууд точно това му харесах че е с цели дискове.

# 846
  • Мнения: 7
Да няма автоматична блокировка? Това е, когато не са поставени правилно приставките или капаците им и тогава уреда не иска да тръгне. Опитайте да ги напаснете хубаво, трябва да се плъзгат леко и да щракнат хубаво. Иначе не виждам от какво да е - явно мотора си работи, щом с другите приставки е ок.

Благодаря за отговора Ви. Върнахме го, оказа се, че въобще не работи. След няколко разправии и 2 дни, се преборихме да ни върнат парите. Разочарована съм от Техномаркет, в интерес на истината Simple Smile Ще си търсим нов. Simple Smile

# 847
  • Мнения: 5 655
Ох, не искам да чувам за Техномаркет. Скоро бълвах змии и гущери по техен адрес за една промоция на прахосмукачка-робот.  Затова кухненския си го взех от Технополис, отделно хванахме опцията за 30-дневния тест.

# 848
  • Бургас
  • Мнения: 561

Струва ми се добре! Няма миксер и цитруспреса- прецени дали ще са ти необходими Simple Smile И аз държах на целите дискове! Simple Smile

# 849
  • Мнения: 1
Здравейте, моля за помощ относно кухненски робот. От скоро имам Филипс 7778 и още не мога да преценя кое ренде за какво се ползва. Улучих рендето за моркови, но как режете зеле - с ренде или с S - образния нож? Пробвах с ножа, но става на много дребни парченца. Има ли друг вариант?

# 850
  • Мнения: 87
И аз така пробвах ,защото и аз имам такъв робот от няколко дена и на мен ми се струва че ножа не е за зеле,другият път ще пробвам този диск който се променя дебелината.

# 851
  • Мнения: 5 655
И аз имам 7778. Бяло зеле не съм рязала, но няколко пъти правя салата с китайско зеле и моркови. Зелето го режа с диска, който си променя дебелината - по-меката част на по-дебело, по-твърдата /която е долу край кочана/ - регулирам да е по-тесен отвора. Морковите ги стържа на диска, който се обръща на по-едрото ренде.
Досега само диска за пържени картофи не съм ползвала. Всъщност веднъж правих жулиени от моркови, за да ги надребня и после ги нарязах с големия нож, за да ги сложа в манджа и не станаха много добре, но не съм се старала да ги правя хубави жулиените - просто наблъсках морковите едно към кесим и затова не мога да дам отзиви за него.

# 852
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз така пробвах ,защото и аз имам такъв робот от няколко дена и на мен ми се струва че ножа не е за зеле,другият път ще пробвам този диск който се променя дебелината.

Точно с този диска режа зеле, на 1 за салата на 2 за готвене.

# 853
  • Мнения: 87
Благодаря!

# 854
  • Мнения: 1
Благодаря за споделения опит. Ще пробвам с диска, но явно ще се реже на по-малки парчета за да ги вкарам в отвора.

Последна редакция: чт, 09 яну 2014, 22:09 от chilikova

Общи условия

Активация на акаунт