Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 363 217
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 240






В сайта на Philips малката мелачка е дадена с нож и може да се вземе от сервиза на Philips, незнам обаче цената каква е...ето я:  http://www.philips.bg/c-p/HR7989_90/avance-collection-food-processor-accessory

Леда ме интересува как става в блендера на Philips,на кристалчета ли?



Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 16:56 от psMa

# 1 021
  • София
  • Мнения: 681
А някой купувал ли си е робот от Техно микс? Как са като качество?

# 1 022
  • София
  • Мнения: 10 325






В сайта на Philips малката мелачка е дадена с нож и може да се вземе от сервиза на Philips, незнам обаче цената каква е...ето я:  http://www.philips.bg/c-p/HR7989_90/avance-collection-food-processor-accessory

Леда ме интересува как става в блендера на Philips,на кристалчета ли?





По спомен 50лв. с нож и 18лв. без нож, Аз си я взех без нож и използвам ножа от блендера. Така ме посъветваха в сервиза. Ножа била абсолютно идентичен на блендера и мелачката.

# 1 023
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз съм много доволна от този робот.
http://www.gorenje.bg/53223?c=402238

# 1 024
  • Мнения: 6 833
И моя е същия - за цената си е перфектен  Peace

# 1 025
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Аз го взех и на промоция та съвсем на сметка излезе.  Mr. Green

# 1 026
  • Мнения: 240

И аз исках този първоначално,но се отказах понеже няма цитрус преса...много ми е нужна.Преди два дена ходих до Техномикс,имаше го изложен....много е красив

# 1 027
  • Мнения: 240
Аз съм много доволна от този робот.
http://www.gorenje.bg/53223?c=402238



Някой беше писал,че при бъркане на по-течно тесто тече от купата...имате ли такъв проблем,или всичко е до късмет?

# 1 028
  • Мнения: 2 241
Прилича на Филипса, с тази разлика, че Филипсът има и цитрус преса. Иначе, като гледам снимките и приставките са същите.

# 1 029
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Не съм правила тесто с него. За момента използвам постоянно някои от приставките, както и сокоистисквачката.

# 1 030
  • Мнения: 6 833
Аз го взех най-вече заради сокоизстисквачката и нея ползваме най-често. Бъркала съм кексово тесто и не е излизала смес извън купата. При рязане накрая остава едно парче между ножа и капака, но мисля, че при всички роботи е така.
Щом има сокоизстисквачка не виждам нужда от цитрус преса. Ние имаме отделна и вече не я ползваме.

# 1 031
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
При рязане накрая остава едно парче между ножа и капака, но мисля, че при всички роботи е така.


И аз не смятам, че е проблем. Малката веднага си хрупва остатъците.

# 1 032
  • Мнения: 2 854
Само Боша ли има кубчета? Харесала съм MCM68885 ,обаче правим кухнята и не съм купила още маса и столове ,пък да почна от робота newsm78 ,не знам до кога ще е на промо цена в техномикса? Sick ,някой ползва ли го дайте отзиви ,не видях и сокоизстисквачка към този модел, цитрус преса си имам ,ама сокоизстисквачка би ми била от полза..........

# 1 033
  • София
  • Мнения: 681
Само Боша ли има кубчета? Харесала съм MCM68885 ,обаче правим кухнята и не съм купила още маса и столове ,пък да почна от робота newsm78 ,не знам до кога ще е на промо цена в техномикса? Sick ,някой ползва ли го дайте отзиви ,не видях и сокоизстисквачка към този модел, цитрус преса си имам ,ама сокоизстисквачка би ми била от полза..........

Здрасти, има и един друг Бош, различен от MCM68885, който е по-евтин от него и има кубчета, но е с много по-малка мощност (мисля, че е 800W). Модела му е Bosch MCM5529. Можеш да го разгледаш.

Вчера ходих до Техномикса да си поръчам MCM68885 и сега ще чакам да го доставят в магазина, че нямаха налични бройки от него и стискам палци в неделя да направя палачинки на робота Simple Smile   chefАз избрах по-скъпия вариант на (MCM68885) заради мощността, заради дизайна, а и сокоизтисквачка и хлебопекарна си имам, та не са ми необходими Simple Smile А мусака доста често правя вкъщи, така че много държах на кубчетата Grinning

Цената не се знаело до кога ще е такава, защото ние гледахме с мойто момче телевизори, че трябва и телевизор да си вземем и попитахме момчето там до кога е промоцията и той ни каза, че по принцип промоциите са месечни, но ги сменят когато си решат, и този път промоциите си стоят от миналия месец(т.е. два месеца вече), така че не гарантира още колко ще са актуални тези цени Simple Smile

Успех!

# 1 034
  • Мнения: 2 854
г-ца Калина  MCM68885 ,няма сокоизстисквачка със сигурност така ли ?

Общи условия

Активация на акаунт