Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 375 957
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 1 704
И аз така мисля. Но какъв ще е проблема тогава? А и малката мелничка също... Така ме е яд.
Няма много добра оценка в ревютата. Повечето потребители се оплакват от същото. Доста често изгарял мотора ooooh!
И сега какво...за 300лв ще ползвам само голямата купа ли ooooh! ooooh! ooooh! Нещо не е наред според мен.

# 1 381
  • Sofia
  • Мнения: 3 496
И аз така мисля. Но какъв ще е проблема тогава? А и малката мелничка също... Така ме е яд.
Няма много добра оценка в ревютата. Повечето потребители се оплакват от същото. Доста често изгарял мотора ooooh!
И сега какво...за 300лв ще ползвам само голямата купа ли ooooh! ooooh! ooooh! Нещо не е наред според мен.
Възможно е. В тази кана би трябвало и лед са може да се раздроби...

# 1 382
  • Мнения: 23
Здравейте! Не съм успяла все още да изчета цялата тема, но бих ви помолила да ми препоръчате изпитан кухненски робот, който да мели добре ядки/фурми до състояние на тахан например и да има добро ренде за стържене на моркови/цвекло Simple Smile Благодаря ви предварително!  Peace

# 1 383
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 077
И аз така мисля. Но какъв ще е проблема тогава? А и малката мелничка също... Така ме е яд.
Няма много добра оценка в ревютата. Повечето потребители се оплакват от същото. Доста често изгарял мотора ooooh!
И сега какво...за 300лв ще ползвам само голямата купа ли ooooh! ooooh! ooooh! Нещо не е наред според мен.
Може би е добре да се обадиш в сервиза?

# 1 384
  • Мнения: 1 704
В сервиза ще го пуснат и ще кажат работили работи...чао.Като го носих изобщо не ми искаха ни една от купите, пък камоли сега ако има кажа че върти но не реже....Чудя се ако отида в магазина....да се оплаквам.Уффф ooooh!
Благодаря ви все пак Hug

# 1 385
  • София
  • Мнения: 4 502
Какво ще кажете за този робот - Philips HR7778/00? Търся нещо около 1000 вата с блендер за смутита, не държа да има сокоизстисквачка.
Ако можете - предложете нещо ....

# 1 386
  • Мнения: 147
Какво ще кажете за този робот - Philips HR7778/00? Търся нещо около 1000 вата с блендер за смутита, не държа да има сокоизстисквачка.
Ако можете - предложете нещо ....

Аз го имам, много е добър. Единственото, което съжалявам, че няма е минирезачка. Не за да я ползвам за начупване на ядки, а за да пасирам малки количества /шейкър каната върши тази работа, но за малки количества е по-трудно/. Всяка част, която има е необходима в един момент. Аз например не държах на цитруспресата, защото не ползвам такова нещо, но веднъж и тя намери употреба.

# 1 387
  • София
  • Мнения: 4 502
Аз не държа да има и миксер, защото ги имам отделно тези уреди, а не защото няма да ги ползвам. Мини резачка е всъщност мелничката за кафе ли?
Аз имам нужда най-много от резачките, рендетата и блендера

# 1 388
  • Мнения: 796
Имаше подобен модел Филипс с около 100 лева по - евтин и без едната приставка. Ще се опитам да намеря модела.

# 1 389
  • София
  • Мнения: 4 502
Имаше подобен модел Филипс с около 100 лева по - евтин и без едната приставка. Ще се опитам да намеря модела.
Да не е Philips - HR7776/90 - гледам че той е с по-малко приставки http://www.philips.bg/c-p/HR7776_90/avance-collection-food-processor
Като му прочетох ревютата, пише че това е кана с миксер, аз мислех че е блендер и ще става за смутита. Едно и също ли е, грешка в описанието ли е или аз тотално не съм на ясно ..... съвсем се обърках ...

Последна редакция: чт, 24 мар 2016, 10:45 от dioni

# 1 390
  • Мнения: 22
Здравейте, дами!

Аз днес си купих от магазин Зора Bosch MCM 64051, за 329лв., в момента е на промоция:
http://www.tehnomix.bg/bosch-mcm-64051

Има си всичко, освен приставка за кубчета, но не ми се даваха +200лв. за нея.

В първия един час вкъщи реших да правя сок от ябълки и приставката сокоизстисквачка  даде дефект, върнахме се в магазина и ни смениха тази приставка, давайки ми от друг робот.

В последствие направих хумус и сурови бонбони от бадеми и фурми, станаха супер. Мели ядки на трохи за секунди, което е важно за мен.

# 1 391
  • Мнения: X
Съжалявам, че малко измествам темата, но може ли някой да ми препоръча самостоятелен чопър на цена не повече от 50-60лв. Искам да направя подарък на майка ми,но чак робот не й е нужен.
Някакви мнения за марките Superior i Rohnson?
Аз имам Делимано, но не съм особено доволна.

# 1 392
  • Мнения: 5 749
За около 60 лв. съм купували Бош за подарък - добра машина излезе.

# 1 393
  • Мнения: 72
Здравейте Simple Smile
Съжалявам, ако задавам същия въпрос , но не мога да изчета всичко за това бихте ли ми препоръчали изпитан кухненски робот, който да става за бебешки пюренца?
Благодаря предварително! Simple Smile

# 1 394
  • Мнения: 22
Аз бих ти препоръчала BOSCH в рамките на твоите възможности, има от 100 до 1000лв. По-нагоре ще намериш коментар за моя робот бош, който щастливо ползвам вече няколко месеца. Всичките ще са идеални за пюренца.

Общи условия

Активация на акаунт