Кухненски робот!!! Помагайте!!!

  • 362 832
  • 1 866
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 1 684
Да, на този мисля , че ще можеш да я слагаш, но 900 вата ми се вижда малко маломощен, за месене на тесто, то зависи и какво количество ще правиш. Иначе за всичко друго си е ОК.

# 1 831
  • Мнения: 27
Благодаря за отговора.Ох, тъкмо вече си мислех,че съм стигнала до някакво добро компромисно решение и сега, пак казус...

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 12:02 от mmmariannna

# 1 832
  • Мнения: 1 684
Зависи за какво ще го ползваш. 900 вата за рязане и стъргане е ок.  Моя е 1200 и на тестото за хляб се мъчи. Иначе за кексови теста няма проблем. Но то не пречи да си го правиш по- рядко и най накрая да го доумесваш с малко брашно на ръка. Зависи каква е разликата с по- мощните. Ако е голяма , вземи си този.

# 1 833
  • Мнения: 27
ОК!Ще помисля, че не ми се дават големи суми, защото повечето от функциите вече ги имам като по-малки отделни уреди.А приставката за кубчета на каква най-ниска цена може да се намери?

Последна редакция: ср, 02 окт 2019, 12:16 от mmmariannna

# 1 834
  • Мнения: 1 684
На Black Friday  има добри оферти. Аз чакам с нетърпение , за да си допълня робота с останалите приставки.

# 1 835
  • Мнения: 6 276
900W ползвам на Бош и до килограм тежко тесто меси. Малко му е трудно, но се справя. Нямам цех и като ползвател на модела мога да кажа, че си е ОК и нямам нужда от по-мощен. Ако месите често и огромни количества ще Ви трябва, но иначе е излишно и 900 W ще Ви свърши работа....

# 1 836
  • Мнения: 27
Да.Благодаря.

# 1 837
  • София
  • Мнения: 2 298
Моят е 1000 в. и без проблем меси тесто за хляб, но аз меся предимно до около 1 кг.тесто, това ни стига. Единствено за Великден меся повече за козунаци, пускам го два пъти с около 1.5 кг. тесто. Не домесвам никога на ръка.
Допълнително купих приставката за кубчета и тази за италианската паста, която е експлоатирана доста у нас.

# 1 838
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Моя е 600 вата и меси без проблем . Обикновено меся 500 грама , но съм месил и 800 грама .

# 1 839
  • София
  • Мнения: 154
Здравейте Blush Обмислям закупуването на нов пасатор, но харесах един Бош с толкова много приставки и функции, че се доближава до кухненски робот Grinning Става въпрос за Bosch MSM88190 - 

https://www.bosch-home.bg/productlist/kitchen-tools/hand-blender … maxomixx/MSM88190

Дали някой от вас го притежава и може да сподели мнение за качеството (или липсата на такова Smile )

аз имам цитирания пасатор, доволна съм много, особено за по-малки дози. Може да пишеш на лично, ако те интересува по-подробно.

# 1 840
  • Мнения: 27
Здравейте, искам отново да ви помоля за малко помощ и информация.Кажете ми,ако знаете приставката Bosch MUZ5CC2 , става ли за модел Bosch MUM58L20, на който последно се спрях.Въобще тази представка не ми е ясно за всички модели на Bosch ли е които започват с "5" след "MUM"' /защото на нея пише MUM X и МUM 8/?

Последна редакция: чт, 03 окт 2019, 15:31 от mmmariannna

# 1 841
  • Мнения: 11 475
Здравейте, надявам се, че ще можете да ми помогнете със съвет. Отново трябва да купувам кухненски робот и не мога да намеря точно такъв, какъвто ми трябва. Искам да реже филийки, да стърже зеленчуци, нож за кълцане, приставка за тесто, бъркалки за миксер, задължително цитрус преса и сокоизтисквачка за твърди плодове и зеленчуци - ябълки, моркови, цвекло и пр. Блендер не ми е необходим. Та - съществува ли такова животно?

# 1 842
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте, надявам се, че ще можете да ми помогнете със съвет. Отново трябва да купувам кухненски робот и не мога да намеря точно такъв, какъвто ми трябва. Искам да реже филийки, да стърже зеленчуци, нож за кълцане, приставка за тесто, бъркалки за миксер, задължително цитрус преса и сокоизтисквачка за твърди плодове и зеленчуци - ябълки, моркови, цвекло и пр. Блендер не ми е необходим. Та - съществува ли такова животно?
Предполагам не държиш на рязането на филийки..
Като човек, с дългогодишен опит в кухнята, ти препоръчвам да си вземеш Кенууд настолни миксери, които имат всякакви приставки, които се купуват отделно. Така няма да събираш десетки излишни джаджи, а ще имаш точно тези, които ти трябват. Машината е супер здрава, с много мощност, красива е и едва ли има нещо, с което няма да се справи.

# 1 843
  • Мнения: 11 475
Здравейте, надявам се, че ще можете да ми помогнете със съвет. Отново трябва да купувам кухненски робот и не мога да намеря точно такъв, какъвто ми трябва. Искам да реже филийки, да стърже зеленчуци, нож за кълцане, приставка за тесто, бъркалки за миксер, задължително цитрус преса и сокоизтисквачка за твърди плодове и зеленчуци - ябълки, моркови, цвекло и пр. Блендер не ми е необходим. Та - съществува ли такова животно?
Предполагам не държиш на рязането на филийки..
Като човек, с дългогодишен опит в кухнята, ти препоръчвам да си вземеш Кенууд настолни миксери, които имат всякакви приставки, които се купуват отделно. Така няма да събираш десетки излишни джаджи, а ще имаш точно тези, които ти трябват. Машината е супер здрава, с много мощност, красива е и едва ли има нещо, с което няма да се справи.
Благодаря за отговора Simple Smile Държа на приставката за рязане на филийки, защото прясно зеле режа само и единствено на нея.

# 1 844
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте, надявам се, че ще можете да ми помогнете със съвет. Отново трябва да купувам кухненски робот и не мога да намеря точно такъв, какъвто ми трябва. Искам да реже филийки, да стърже зеленчуци, нож за кълцане, приставка за тесто, бъркалки за миксер, задължително цитрус преса и сокоизтисквачка за твърди плодове и зеленчуци - ябълки, моркови, цвекло и пр. Блендер не ми е необходим. Та - съществува ли такова животно?
Предполагам не държиш на рязането на филийки..
Като човек, с дългогодишен опит в кухнята, ти препоръчвам да си вземеш Кенууд настолни миксери, които имат всякакви приставки, които се купуват отделно. Така няма да събираш десетки излишни джаджи, а ще имаш точно тези, които ти трябват. Машината е супер здрава, с много мощност, красива е и едва ли има нещо, с което няма да се справи.
Благодаря за отговора Simple Smile Държа на приставката за рязане на филийки, защото прясно зеле режа само и единствено на нея.
Аааа, на такива филийки..нямаше на се сетя. Да, всеки робот почти има такъв диск като приставка.

Общи условия

Активация на акаунт