Кога да отида на гинеколог??

  • 11 327
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 251
Честито и от мен   bouquetсмятам че теста никога не греши.Направи и втория така ще си по спокойна.Аз ходих при генеколога на 15 ия ден след закъснението.А теста го направих точно в деня на който се очакваше цикъла-беше положителен.Ако искаш може да си мериш всяка сутрин  преди да станеш от леглото температурата анално аако 7 дни от датата е над 37 градуса бременноста е сигурна.Желая ви много щастие newsm62 smile3501

# 16
  • Мнения: 213
Честито   bouquet
Не се шашкай, всичко ще бъде наред и нещата ще се подредят отлично, дори и в ранен етап и при толкова много събития, които ви предстои да изживеете  Hug То положителният стрес е най-хубавият, а пък ти сама ще се ориентираш, женска интуиция  Peace

Момичетата са те насочили за процедурите.

# 17
  • Мнения: 1 629
Ееее много ме зарадва твоя пост Hug Много ми хареса изречението, че бебето е подарък, за пръв път ми се случва да прочета нещо такова от човек, който не го е очаквал Hug

Аз отидох в 12г.с не за друго ми до тогава не знаех, че съм бременна изобщо Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 428
Направи си кръвен тест в някоя лаборатория.Той със сигурност ще ти покаже дали си бременна.

# 19
  • Мнения: 6 442
Щом вече имаш закъснение,значи вероятността теста да показва грешно е малка.  Peace
Аз отидох в 3 г.с.-една седмица след закъснението и се видя.
Така,че мисля,че няма да има проблем да се види и на обикновен видеозон вече.
Тичай утре при гинеколога. Hug

# 20
  • Мнения: 4 784
Отидох на гинеколог в 5 г.с.  и доктора беше категоричен в бременността ми. Съветвам те обаче да споделиш с него за приетото хапче. Не е шега работа.

# 21
  • Мнения: 179
Относно Ескапела,не се притеснявай няма да навреди на бебето/ако има такова/.Вторият ми син е резултат от това хапче-не подейства,но за щастие детето си е напълно здраво.Аз естествено казах и на личната и на гинеколожката,те даже не обърнаха толкова внимание на този факт.По-важното сега е да асимилираш какво ти се случва,бъди спокойна и всичко ще е наред!

# 22
  • София
  • Мнения: 23 096
Честито, макар и неочаквано за теб, както разбрах, това е прекрасна новина.
Утре спокойно отиди на гинеколог, аз на твое място не бих отишла при тази твоя гинеколожка, която е казала, че няма вероятност да забременееш на втория ден след ескапела...
И след прегледа непременно пиши какво е станало!

# 23
  • Мнения: 121
ЧЕСТИТО!!!!!! Hug
Случило ти се е най-хубавото нещо на този свят!
За ехографа-аз отидох в 6седмица и 3 дни и се видя сърдечна дейност.Иначе тест си бях направила още на 7-ия ден от закъснението.
И да се пазиш момиче, вече не си сама Naughty Party

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Честито  bouquet
Аз си направих тест на 5 ден от закъснението,а не гинеколог отидох на 7-мия-видя се точицата!!!Тогава гордо си казах-Боже,благодаря ти,че създадохме това чудо. Simple Smile
Сега сигурно имаш много въпроси,луташ се,но с времето всичко ще си дойде на мястото.Най-важното е,че се радвате за бремеността и че желаете това бебе.Пожелавам ти лека бременност и леко раждане накрая.За други въпроси се обърни към лекаря си-съветват те да му споделиш,че си приела Ескапел.Някой майки посещават и по 2-3 гинеколози(от касата и на частно).Това ще бъде твое решение.Въпросът е да се чувстваш спокойна.
А за сватбата,това са бели кахъри.Дали със или без,важното е да обичате това,което сте създали Hug

# 25
  • Мнения: 9 973
на АГ след 10-15 дни

# 26
  • Мнения: 494
Честито и бягаи при генеколог, той ще потвърди дали бременността и ще отговори на всичките ти въпроси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт