Въпрос за пъпчето на 1г7м

  • 1 610
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 195
На сина ми пъпа е вдлъбнат, моя също  Peace
НАй добре следващия път като ходите при педиатъра се консултирай с него  Peace

# 16
  • Мнения: 2 015
На Даная пъпчето е навътре,но моето е изпъкнало навън.
Моето цял живот си е било изпъкнало.Когато бях бременна си мислях, че ще се пръсне Shocked.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 115
Изпъкнало е леко...
Ама още първия път като го видя педи каза, че много нескопосано са го  вързвали и най-вероятно никога няма да се прибере хубаво...

Ако нещо те притеснява - консултирай се с лекаря ви.

# 18
  • Мнения: 805
На всички в семейството са ни вдлъбнати.

# 19
  • Мнения: 1 305
На дето ми пъпчето му е вдлъбнато, но има и с изпъкнали съм виждала

# 20
  • Мнения: 1 554
на сина ми е изпъкнало само около пръстенчето,педиатърката обясни,че е с по голямо пръстенче и затова е изпъкнало и да не се притесняваме Rolling Eyes изпъкнало е когато е прав,седнал не newsm78

# 21
  • Мнения: 2 746
Консултация с детски хирург, за да си спокойна!

# 22
  • Мнения: 27 524
Нещо средно е неговото. Въпрос на физиология - има вдлъбнати, равни, изпъкнали, всякакви. Не е херния, споко  Simple Smile

Ама още първия път като го видя педи каза, че много нескопосано са го  вързвали и най-вероятно никога няма да се прибере хубаво...

Понеже това обяснение често го чувам, може ли някой да ме светне каква е връзката връзване на пъпчето, изсъхване и падане с формата му след това, при положение, че се връзва на около 2-3см от основата, която дефакто няма абсолютно никаква връзка с вързаното горе?  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 932
На дъщеря ми също е леко изпъкнало и от всички отговори до тук , май е по-добре и аз да направя консултация със специалист. Педитъра , не вижда проблем , но... май е по-добре да се говори със специалист , знам ли , нашите с баща й са вдлъбнати навътре.

# 24
  • Мнения: 27 524
Абе, не се втелясвайте, бе, каква е тази пъпна паника?  Laughing

На родителите ми са вдлъбнати, на мен - силно вдлъбнат, на сестра ми силно изпъкнал. Мъжът ми също е с много вдлъбнат, на Криско е равен. Не се притеснявайте, кято че ли всичко хора с изпъкнали пъпчета са с херния  Grinning Хернията стои подута, напипва се, има буца, топче, не се изразява с леко изпъкнало пъпче  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 193
      Най-добре се консултирай с доктор! Wink  Явно при всеки е различно .

# 26
  • Мнения: 4 433
Навътре си е Thinking

Последна редакция: нд, 25 яну 2009, 19:18 от Сис*

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Най-добре се консултирай с лекар. Така ще ти е най-спокойно.  Peace Каквото и да каже всяка от нас тук, не е нито специалист, нито пък има пряк поглед върху детето ти. Всичко ще е в сферата на догадките и успокоенията.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ако е пъпна херния би трябвало педиатъра да я познае с едно пипане. Всъщност и ти можеш да го направиш. Като бутнеш пъпа навътре с пръста си се усеща дупчица в стомаха и като пуснеш след няколко секунди пак изпъква.
Моя син имаше, лепих го с лепенки 4 месеца и сега вече се е прибрала и пъпа му си е навътре. Най-добре ще ти каже лекар.

# 29
  • Мнения: 242
При нас-и на синът ми и на мъжът ми и моя са вдлъбнати

Общи условия

Активация на акаунт