Заведения, в които НЕ се пуши

  • 41 628
  • 230
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 437
milestone   Аз не съм виждала сладкарница "Неделя" в София без цигарен дим- за съжаление Sad обичаХ да ходя там...сега може би чак пролет-лято на вън на слънце...иначе вътре е лисичарник страшен  Sick

В Неделя на Слатинска и Гео Милев  не се пуши.
На Шипченски проход пак е за непушачи.

# 211
  • Мнения: 270
Поздравления за темата   bouquet

Да допълня за Варна: бистро Драгоман на ул.Драгоман (точно до Ла Пастария) в цялото заведение не се пуши.
Заведението под Кукления театър има отделна зала за непушачи, там правят детските РД.

# 212
  • Мнения: 2 376
 Не знам дали писах, първият етаж в Онда с/у Руската църква е за непушачи. Ние често се качваме и на втория, ако има места до прозорците.  Embarassed  Не сме си тръгвали много опушени.

# 213
  • Мнения: 91
Бирария БАВАРИЯ  в квартал Гевгелийски София. От известно време са направили единия етаж само за непушачи.
http://sofia.zavedenia.com/328/%D0%91%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F/

# 214
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Винарна "Вкусната хапка" на бул. Прага (срещу градинката) има съвсем отделни салони за пушачи и непушачи. Заведението е още новичко, направено с много вкус (ние ходим на обяд, но мисля, че става и за вечеря). Много е хубаво!!!

# 215
  • Мнения: 34
Скара Бар на Бенковски е изцяло за непушачи - много приятно е, има семейства с деца редовно. има и голям екран за мъжете да гледаме мачове Simple Smile

# 216
  • София
  • Мнения: 1 001
Сладкарница "Papaya" на Лъвов мост - на два етажа, изцяло за непушачи, много приятно местенце. Peace

http://www.papaya.bg/sladkarnici.html

# 217
  • София
  • Мнения: 735
В East West зад Плиска, на мястото на голямото Wasabi, пак има суши - казаха ми по тел., че заведението е за непушачи. Предстои да видим и ще потвърдя от първа ръка  Peace

# 218
  • София
  • Мнения: 2 148
Няколко заведения в София и от мен:
"Пица Хът" на ул. Солун, кв. Борово (има 2 стъпала мисля).
Сладкарница "Седем сладки чудеса" - срещу централния вход на Южния парк, има и детско кътче вътре.
Пицария "Куатро стаджони" на ул. Жолио Кюри, кв. Изток.
Пицария "Джиков" в кв. Изток, в гората до Парк-хотел Москва - обаче имала стъпала и хич не е удобна за детска количка.

# 219
  • Мнения: 2 575
Асинка, сподели кое е прехваленото заведение, в което се е пушело...да не направим същата грешка и ние  Peace
Иначе Тигър е прав за Турция  Peace
може в Турция да е така  - аз там по кръчми не съм ходила, само ми е правило винаги впечатление че турците пушат масово Grinning
А заведението е Il Picсo Sasso - на бул. Витоша 150 или 152 точно не помня. До него е друг бар&грил 150, в който за щастие единият етаж беше непушачи, но пък храната... Sick

# 220
  • Мнения: 2 592
И дано запазим темата все така приятно- информативна, вместо да я превръщаме в поредната размяна на реплики в стил "Клюкарника".

Напълно подкрепям  Peace
Целта на темата е информативна, а не е спор за или против пушенето. Има си друга такава тема.

И за да не е спам: В Бургас отиваме на кафе в Славейков "Под черешката" с една приятелка и на вратата надпис, че не се пуши - чак не можахме да повярваме на късмета си, че в квартално кафе  са решили да не се пуши. Влизаме вътре, гледам на почти всяка маса пепелници и яко задимено. Сервитьорката ме посреща усмихнато "Заповядайте". Аз: "извинявайте, в заведението пуши ли се?" И тя: Не, ама ей сега ще ви донеса пепелник  Shocked Shocked Shocked
Троснато й отговорих, че влизам в заведение, в което не се пуши, за да не се одимя, а не за да събирам ароматите от цигарите
Беше неделя, почивен ден на институциите, може би за това толкова нагло нарушаваха забраната. В такива случаи, когато го правят през почивните дни какво се прави, знаете ли?

# 221
  • Мнения: 75
Момичета, сигурно сте писали за Lime на Графа, но аз сега за първи път го посетих и съм очарована!
Страхотно готвят, а мацките, неравнодушни към кафето да опитат кафето на джезве с кардамон. Мммммм!

# 222
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Боже, колко полезна тема! Понеже не съм от София и избирането на заведение тук ми е такъв проблем,че нямам думи! Благодаря ви много за темата, ще я следя

# 223
  • София
  • Мнения: 13
Вече , почти на всякъде има салони за непушачи, а където няма , си има табела. Много е удобно наистина.

# 224
  • Мнения: 2 592
Онзи ден бях в Червената къща на Парчевич - последният етаж е за непушачи. Вечер след 18 часа, а събота и неделя след 12 часа на етажа за непушачи работи детски клуб. Ние бяхме единствената маса в салона за непушачи и ни беше много добре  Laughing
Тесничко е, но обикновено няма много хора.
Само дето от заведението ми казаха, ако искам да не се катеря до 3-тия етаж с детето, да седна на втория (който е за пушачи  Crazy), защото нямало много хора  Shocked
Доколкото знам изобщо нямат право да ме пускат с дете под 18 години в този салон, да не говорим да ми го предлагат те  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт