Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Да, на мен Дядо Коледа ми оставя подаръците под елхата.
Омъжена съм и не ходя на работа, което ме прави домакиня. А ако някой каже, че не съм секси само ще му се изсмея.  Wink 
За сега имам проблем само с намирането на подходящия градинар.   Crazy

# 31
  • Мнения: 2 401
Я! Холграмата пише за сех.  #Crazy 

# 32
  • Мнения: 4 300
Да сте мислили като сте си пожелавали чудеса за Коледа  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 978
Жената готви, ама обикновено мъжът плаща.  Wink

И продължението:

ЕЗИКЪТ НА МЪЖЕТЕ
Гладен съм = Гладен съм.
Спи ми се = Спи ми се.
Уморен съм = Уморен съм.
Хубава рокля = Хубава цепка!
Обичам те = Хайде да правим секс.
Скучно ми е = Искаш ли да правим секс?
Какво има? (Какво не е наред) = Предполагам, че не може да става въпрос за секса.
Може ли да потанцуваме? = Бих искал да правя секс с теб.
Може ли да ти се обаждам от време на време? = Бих искал да правя секс с теб.
Искаш ли да отидем на кино? = Бих искал да правя секс с теб.
Мога ли да те изведа на вечеря? = Бих искал да правя секс с теб.
Ще се омъжиш ли за мен? = Искам да е незаконно да правиш секс с други мъже.
Изглеждаш ми напрегната, нека ти направя масаж = Искам да правим секс в близките 10 минути.
Нека поговорим = Опитвам се да те впечетля като ти покажа, че съм умен и след това бих искал да правя секс с теб.

Явно така  най-лесно се продава.
Замотай главата на мъжа, че да го купи на жената Rolling Eyes Laughing

Ето, тая леля Мария никой не я харесва- факт Wink

# 34
  • Мнения: 335

Я! Холграмата пише за сех... 

Ами! За Хегел и за шах  Laughing



# 35
  • София
  • Мнения: 1 783
"Ех, Иванееее, все с мерак го правиш" - има некъв намек за секс.
"Еййй, само това ми липсваше, тате, твоята ракия!" /че нема тате да ти липсва, я/ - реклама без секс.
И двете еднакво тъпи.

# 36
  • Мнения: 5 370
"Ех, Иванееее, все с мерак го правиш" - има некъв намек за секс.

Аууу, тая я бях забравила!!! Невероятно грозно и фалшиво ми звучи жената, пък натвърдека, дето се крие, направо.....с бели конци прикрит.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Размерът винаги е имал значение.

# 38
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ще дам пример за ужасна реклама, без намек за секс:

"Замисляли ли сте се какво чудо е устата на Вашето дете"  Shocked

Реклама на паста за зъби. Отвратително тъпо ми звучи, да не говорим, че пастата не е само за деца, така че какво общо има детската уста не знам.

# 39
  • Мнения: 24
За сега имам проблем само с намирането на подходящия градинар.   Crazy

Да знаеш, че съм цар в областта на градинарството!Това орхидеи, това жив плет, това тикви - всичко избуява в моя двор! Даже чери доматките ми стават като "биволско сърце" под мои грижи.

Иначе на въпроса - толкова могат рекламистчетата ни. Дребни, бездарни, мързеливи впиянчени човечета, които се изживяват като Буковски или поне като Петя Дубарова, а като ги питам "добре, бе, каква е тая фъшкия, дето си я измислил?" вдигат рамене и почват да ми обясняват, че клиентите им били прости, таргет-групите им били прости...това искали - това получавали.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Да, Селтакис, но е вярно и това, че нашите рекламисти не работят с идеята да грабнат Златния лъв в Кан, а с идеята за потребителя, който гледа Планета, жули ракия и е масов купувач.
Факт е, че най-ефективен (вдигнал продажбите реално) клип за миналата година е онзи на кафе Нова Бразилия, с мадамата, на която и хвръкват копчетата на жилетката.

# 41
  • Мнения: 4 300
И пак във връзка с размера нали най въздействащи били по кратките реклами. Та се чудя новата на Мтел за чий е толкова дълга. Иначе ме кефи, само дето ме навежда на мисли за живота, а не за телефони:)

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Факт е, че най-ефективен (вдигнал продажбите реално) клип за миналата година е онзи на кафе Нова Бразилия, с мадамата, на която и хвръкват копчетата на жилетката.
Да не очакват да им пораснат циците Shocked

# 43
  • Мнения: 123
Факт е, че най-ефективен (вдигнал продажбите реално) клип за миналата година е онзи на кафе Нова Бразилия, с мадамата, на която и хвръкват копчетата на жилетката.
Да не очакват да им пораснат циците Shocked
А дали не правят скрита реклама на клиниките за пластична хирургия?  newsm78

# 44
  • Мнения: 2 716
Гледам Планета, жуля ракия и искам хубави реклами.

Миналото лято по целия път от домът ми до работното място (~25 км) беше облепен с голи дупета=реклама на сервиз за ауспуси  Sick

Не знам защо сексът продава. Като нямам кола, няма да ида в сервиз за ауспуси. А в тоя с голата трътка пък хептен.

Общи условия

Активация на акаунт