Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Домакините не искат да са задоволени или задоволените не домакинстват? Mr. Green
Ааа, казват, че като видиш една жена да шета усърдно, значи е била "уважена" от мъжа си, така да се каже. Laughing
"Най-очарователна" и идиотска реклама видях на един транспарант. Рекламираше ауспуси. На платното имаше огъзен, гол, женски задник! Mr. Green
Правещите реклами просто имат секси-асоциативно мислене, или по-скоро никакво друго мислене.
Още П.Пенев е написал:
"... и цялата култура,
се върти около **ра!"
,
а той е умен и почитан човек.

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 09:00 от Балу

# 46
  • Мнения: 25 724
Да не очакват да им пораснат циците Shocked

По-скоро отчаяни съпруЗи са заложили на кафето като последен опит да избегнат катастрофалното за семейния бюджет посещение в някоя клиника за пластична хирургия...  Thinking
Нова Бразилия и боза - това е българската мечта!  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 448
Сигурно за това не можа така масово на навлезе онази марка кафе (ето, че дори съм я забравила) , на която рекламата беше КАФЕ НА ЗЪРНА. С една маска без цици.  Joy

# 48
  • Мнения: 2
Сага - кафе на зърна.

# 49
  • Мнения: 5 370
Оле, как ги забравих мацките с голите д...а, и аз съм ги виждала. Mr. Green
е те тук подценяването на аудиторията е много голямо.
Първо, ако клиентът очаква да намери там подмокрена мацка с настръхнали зърна и по прашки, ше бъде излъган в очакването си. И дори няма да бъде насапунисан. Whistling
Второ, само зрители на "Планета" ли имат нужда от автосервиз? Ммммм?
Ми к'о да праят тез с докторските степени? Joy

# 50
  • Мнения: 2
По-голямата част от рекламите не ни харесват и това е така, защото те не са предназначени за нас. Рекламата, като такава, не съществува само заради теб или за мен, Пъзел. И не е задължително да харесва на всички.
Друг е въпросът, ако държиш да изпъкнеш с някаква особена възвишеност тук и да си пишеш доживот в темата.

# 51
  • Мнения: 2 448
Има си и готини реклами. Аз отдавна не гледам много телевизия и не знам в момента какво се върти, но пък тийн рекламите на Спрайт по едно време бяха свежи, както и на Шуър чек с оня рефрен Жоро е невинен.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 5 370
По-голямата част от рекламите не ни харесват и това е така, защото те не са предназначени за нас. Рекламата, като такава, не съществува само заради теб или за мен, Пъзел. И не е задължително да харесва на всички.
Друг е въпросът, ако държиш да изпъкнеш с някаква особена възвишеност тук и да си пишеш доживот в темата.
Никъде не съм и споменала думичката "харесвам-не харесвам", а като един страничен наблюдател и евентуален консуматор коментирам. За възвишеността-пресоли манджата, ама нейсе. Mr. Green

# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Нали знаете лоша реклама няма.Тъпи,скучни,но при положение че сме ги забелязали са си свършили работата.

# 54
  • Мнения: 5 370
Няма начин да не ги забележиш, при положение, че ти насичат "От местопрестъплението " през всеки 15 мин.
Друг е въпросът дали ще те превърнат в консуматор на дадената стока/услуга. Wink

# 55
  • Мнения: 17 546
Друг е въпросът дали ще те превърнат в консуматор на дадената стока/услуга. Wink
В повечето случаи постигат точно обратния ефект! Полудявам при реклама на стийм моп или космодиск, наколенки и разни топ-шопски продукти. НИКОГА не бих си ги купила! Naughty И доста от кратките реклами постигат този ефект.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Друг е въпросът дали ще те превърнат в консуматор на дадената стока/услуга. Wink
В повечето случаи постигат точно обратния ефект! Полудявам при реклама на стийм моп или космодиск, наколенки и разни топ-шопски продукти. НИКОГА не бих си ги купила! Naughty И доста от кратките реклами постигат този ефект.
Тези реклами,които цитираш не са отправени към теб.Колко баби са си тръшнали пенсийката в очакване да стане чудо и да припкат като млади ярета ooooh!

Последна редакция: вт, 27 яну 2009, 09:25 от Глухарче

# 57
  • Мнения: 17 546
Полудявам при реклама на стийм моп или космодиск, наколенки и разни топ-шопски продукти. НИКОГА не бих си ги купила! Naughty И доста от кратките реклами постигат този ефект.
Тези реклами,които цитираш не са отправени за теб.Колко баби са си тръшнали пенсийката в очакване да стане чудо и да припкат като млади ярета ooooh!
Не всичко е за баби!  Продуктите на VS Teleshop... Кошмар! Close

# 58
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Аз немога да преглътна онзи със стим-опа, който чисти апартамент от сто и незнам си колко кв. м и живее с майка си! Sick

# 59
  • Мнения: 17 409
Хъх, не си само ти. НЕ знам по каква причина, дъщеря ми е много впечатлена от рекламите на този моп и разказва на тоз и оня, че майка й възнамерява да си закупи.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт