Дом за нашите деца с Коста Цонев

  • 13 017
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Сега го следя редовно  преди само съм чувала за него, но наистина е страхоен Simple Smile

# 16
  • Мнения: 164
ЛЮБИМИЯ ми филм обзема ме носталгия по изминалото време Cry .  Отношенията между родители и деца,  респекта от учители и училище .......абе кефи ме

# 17
  • Мнения: 1 233
Определено любимия ми български сериал! И аз го имам на дискове, гледам го често Peace

# 18
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Можете ли да ми кажете имената и линкове към торентите (ако знаете) на всички сезони от този сериал. Искам да го сваля но не мога да го открия.
Благодаря.

# 19
# 20
  • Мнения: 2 746
Невероятен български сериал!!!
Всички актьори са перфектни, сценария е съвършен - толкова добре показва битието от онези години, толкова естествено  и истинско представяне на тогавашните времена!

През 2007 година пак го даваха, и тогава, и сега го гледам с огромно удоволствие!!!!!

# 21
  • Мнения: 1 080
Уникален е.
Мисля че е най - добрияят български сериал правен някога.
Много е естествен за разлика от другите ни продукции.

# 22
  • Мнения: 1 650
Не очаквах като пуснах темата, че толкова много ще пишете. Радвам се, че сериала има толкова почитатели. Приятно гледане. Wink

# 23
  • Мнения: 1 650
Тку- що изгледах поредния епизод по канал1. Може ли някой да сподели нещо интересно за актиорите? Кой кой е?

# 24
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Любимият ми български сериал,който никога не ми омръзва и който гледам хиляди пъти.Аз съм го свалила на диск и си го пускам често.
Дават го всеки ден от понеделник до четвъртък по Канал 1 от 14:30 часа.

и аз също си го превъртам често, никога не ми омръзва, в момента даже го гледам по БНТ 1

# 25
  • Мнения: 1 475
Аз също съм си го свалила вкъщи и винаги когато мога го гледам! Страхотен! Peace
А миналата седмица, изгледах един друг сериал, който не бях гледала, също много ме впечатли "Почти Ревизия", в главната роля великата Цветана Манева и след това отново великия Коста Цонев!!

# 26
  • Мнения: 2 622
Поклон пред българското кино!Великолепна игра,невероятен сценарий разкриващ одавна забравени отношения между поколения деца  и родители.
Аз също съм фенка на серала,гледала съм всчки епизоди,голяма наслада за душата.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
СТРАХОТЕН СЕРИАЛ Peace
Да Елжана Попова от години е в Италия,преди 3 год. я даваха в "Другата България",омъжена с две деца.Имаше епизодични участия в един италиански сериал "Отдаденост".
Ако не се лъжа първият сезон е сниман в Перник,страхотен екип  Peace

# 28
  • Мнения: 372
Вечен и любим бълг филм. Уникален!

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
BacuTy, благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт