Нося новина голяма -БУЛЬОВЧЕТО стана мама !!!

  • 3 722
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 558
Да ви е жива и здрава госпожицата и много да я слушате  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 270
Бульовче, честито!  bouquet
Добре дошла на малката, Даниела! Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 1 197
честито щастие!!! дано малката принцеса напълни дома ви с слънце и усмивки и да ви направи най - щастливите и горди родители!  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ех аз за малко да изпусна голямата новина, ама така е като се моткам из цяла България  ooooh!
Лю, честита дъщеричка!Да е жива и здрава, много послушна и само да ви радва!Сигурна съм, че ще е много щастлива с такива родители  Heart Eyes Много хубаво име сте избрали, моя мъж се казва така  Blush

# 34
  • Мнения: 3 695
честито и от мен, да ви е жива и здрава и много да ви радва  Hug

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
А само преди два дни си говорехме в скайпа  и уж имаше време newsm78
ЧЕСТИТО МИЛА !!! ИЗЖИВЕЙ НАЙ- ПРЕКРАСНИТЕ МИГОВЕ С МАЛКАТА И ТАТКОТО!!!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 304
Бульовче, ЧЕСТИТОООО!  bouquet Желая много щастие на теб и малкото бебче. Ще бъдеш страхотна майка на страхотна дъщеричка. И ще изживеете най-прекрасните мигове заедно Simple Smile[/size]

# 37
  • Мнения: 206
 Hug Hug Hug
Бульовче мило, от все сърце ви желая здраве, щастие, късмет и безкрайна любов с които да обгърнете вашата малка сбъдната мечта. А тя да расте жезнена и весела, за да се превърне в една красива и изящна дама, за гордост на мама и тати! На теб пожелавам бързо възстановяване и многоооо целувки!

П.С. Така и не се научих да слагам картинки Embarassed, ще трябва сериозно да ме научиш -  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 12:13 от ssissi

# 38
  • Мнения: 57
Честито на мама  Бульовче  newsm51  bigdance2 Tada Нека малката принцеса расте здрава и щастлива и да радва много мама и тати Heart Eyes а на мама бързо възстановяване  bouquet

# 39
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Честито,Буловче Hug Hug
Бързо възстановяване на теб и добре дошла на момата!
Много късмет и здраве!

# 40
  • София
  • Мнения: 2 613
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН, ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА ЩАСТЛИВИТЕ РОДИТЕЛИ, А НА МАЛКОТО БЕБЕ ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ НА СВЕТА  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 41
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Лю, чакаме тееееееееее  Hug

# 42
  • Мнения: 421
Бульовче, мила честита радост! Да ви е жива и здрава малката принцеса и да расте послушно и умно дете!

# 43
  • Мнения: 1 540
Бульовче, честита дъщеричка! Да ти е жива и здрава, да папка, да спинка и да не плачка много! Бързо възстановяване!   bouquet

# 44
  • Мнения: 370
Бульовче,Честита малка принцеска!Да ви е жива и здрава и много да радва мама и татко!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт