Всички Свищовлийски мами, на раздумка тук събрани

  • 10 101
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Здравейте! Леле два дни не съм влизала и вие дори нова тема сте почнали!!! Доколкото виждам моите коментари за града ни са намерили широк отзвук. Когато формулирах така изказването си не съм искала да обиждам някого. Аз съм свищовлийка и съвсем малко съм живяла в София, но мнението ми се позовава на няколкопластови наблюдения и едното от тях е за твърде ограничените възможности за обучение и развлечение за децата. Вие с коментарите си го отбелязвате също. Иначе Свищов е прекрасно спокойно място за отглеждане на малчугани - имаме хубави паркове, с които малко по-големи градове могат да се похвалят. И има и нещо друго, което наистина липсва в по-големите градове - ние се познаваме и комуникираме доста.
Хайде стига съм дъвкала темата. Сега за нашите уикенд преживявания.
Събота следобед Йоанна дигна 38.1 Т и аз ошашкано почнах да звъня на личната й лекарка. Тя много ни помага жената, но сега нещо не беше на линия. Та звъннах на Николаева и тя ми обясни как да процедирам. Хубаво, смъкнахме Т, неделята нямахме, но днес сутринта пак се събуждаме с 37.1-37.3, та ще ходим на доктор след малко.
Покрай тази работа разбрах, мама ми каза, че личните лекари са длъжни да отговарят САМО в работното си време. Ако нещо друго стане - отиваш в Бърза помощ и там ими дават направление или те обработват. Това наистина ли е така? Как мога да проверя? Къде го пише това?
Чао, че много дълго стана днес.
И антел-82 - страхотна тема! Поздравявам те!

# 16
  • Мнения: 49
vh,за съжалени е точно такава процедурата Sick.На мен Николава ми беше казала,че ако нещо ми се наложи събота и неделя да ходя в Бърза помощ.

# 17
  • Мнения: 22 436
Здравейте отново момичета. )))

Благодаря ви много за мненията за хотел Манастира, вероятно ще посетим него. ))))

Пожелавам скорошно оздравяване на болните дечица и за информация за лекари в Плевен, винаги сте добре дошли в Плевенската ни темичка. ))))

# 18
  • Мнения: 362
 Пак съм аз  Crazy Ние се върнахме от преглед при д-р Николаева-гърдичките и гърлото каза че са чисти изписа сиропче Мукоплант на д-р Тайс за отхрачване,дано вече се подобри положението.
 Вени дано не е нещо сериозно при вас Hug

# 19
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Днес и мен ме стресираха с обаждане от градината че Димана я боли глава и е оклюмала. Прибрах я на обяд и като легна да спи това дете 4 часа сън. Няма температура, яде и нищо не я боли. Дано само това да е че само мисълта да се разболеем ми изправя косите newsm09

# 20
  • Мнения: 23
Здравейте! Ние сме с леко зачервено гърло и уши. Вероятно от напиращото 6-то зъбче.  Mr. Green Още не сме на АБ и се надявам да не стигаме. Незнам на вас, но аз вече съм изтущена от постоянното боледуване на някого от нас... Знам, че ще е така, но и на мен ми идва понякога в повече.
Мама Мими дано сте добре. Стискам палци!!!
Имам въпрос към вас - някой ходил ли е на лечение при д-р Монева, хомеопат?

# 21
  • Мнения: 0
Добро утро от нас
Май всички са болни, но май времето е такова. Не знам дали ние паднал имунитета или просто вирусите са се изродили  newsm78 но ми се струва че вече не само през зимните месеци се боледува ами това  е целогодишно, като се започне с вируса с повръщането и вирусната ангина още от лятото че сега до вирусни пневмонии Whistling и незенам какво още  Crossing Arms ooooh! ooooh!
така че всички болни горе главата и бързо оздравяване  Hug Hug Hug
Днес изглежда ще е чудно времето ето  и малко добро настроение от нас

http://www.youtube.com/watch?v=lJwgP44Ap9E

# 22
  • Мнения: 84
Добро утро и от нас.
Много спите тази сутрин май Simple Smile
Тези болести и вируси наистина май са се изродили и върлуват целогодишно. Аз вече почвам да си мисля, че нещо на въздуха в града ни не му е наред и още повече боледуват децата.
Ралица беше лепнала от нас с баща й някакъв вирус и вече стана 20-25 дена - още продължава да кашля от време на време. Докторите дето я водихме казаха при това, че тепърва в края на този месец и началото на другия идват сериозните грипни вълни. Така че - доколкото можем трябва да се пазим от много хора на едно място.
Marrie, това клипче не бях го гледала много отдавна. МНого е сладко. Довечера ще го пусна на Ралица - токувиж си изяла яденето като го гледа. Иначе не ще да яде ако не гледа нещо хубаво.
Яни, какво става? Дано ви пуснат днес че много ви стана май.
 Hug
Хайде хубав ден на всички!

# 23
  • Мнения: 49
Здравейте,на мен вчера ми се обадиха от яслата че Рая много кашля.Ходихме на лекар и сме с леко зачервено гърло и тази седмица ще сме си в къщи.Днес ми казаха че в нашата градина плъзнал вирусен конюнктивит(дано да съм го написала правилно Mr. Green)
Яна не знаят кога ще ги пуснат,дано да е скоро.
Хайде всички да оздравяват Hug

# 24
  • Мнения: 84
Добро утро!
Как е настроението днес?
Аз толкова съм недоспала, че едва гледам. Снощи на Ралица дядо й имаше рожден ден и имаше торта в тях. И малката като се скрила в бокса и като докопала тортата, ама мазала, яла, чоплила, ама това как да е. Цялата торта беше украсена с големи парчета черен шоколад. И тя като ги изяла всичките, ама всичките! После беше като бясна. Търчи, превъзбудена, все едно има перка на дупето. Не ме питайте как съм я приспала и кога.  МНого и действа тоя шоколад. Аз затова и не й давам.
Хайде ставайте че стана обед  Mr. Green Ето по едно кафе от мен:

# 25
  • Мнения: 153
Ей, Богиииии  wavey
кафенцето изглежда супер... мойто в чашката по-постно изглежда, ама ще си го пиина с кеф  Laughing
Радвам се, че те засякох и обещавам, като си дойдем в някой от скорошните уикенди да ти се обадя  Laughing

# 26
  • Мнения: 362
 Здравейте!!!!
    Боги тая случка е направо хем комична хем  ConfusedПросто не ми се мисли как си я приспала Crazy.
 При нас нищо ново,Явор вече не кашля,няма хрема надявам се да е зад гърба ни тази болест и скоро да няма други ,че #Crazy
 Надявам се днес да изпишат най сетне Яна,че много им стана в тая тъпа боница SickДано Вилиянка бързо забрави тази случка като се прибере на топло при мама и тати и играчките Hug Hug Hug
  Днес ще е май мрачен,валежен ,сънлив, дълъг ден ooooh!

# 27
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас

Viksun вземи на малката това котенце, виж колко е сладко  Joy hahaha Joy

Боги, малката Рали е като фурия  Mr. Green

Хайде дано всички вече сме здрави и при следващата вълна хубаво време децата да поиграят заедно  Praynig Hug Hug

Яни надявам се  днес да можем да ви пожелаем "Добре дошли в къщи"  Hug Hug Hug

Хубав ден от нас

# 28
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Hug Здравейте момичета!Благодаря на всички ви за подкретата! Hug Hug Hug Hug
В къщи сме,но сме с Температура и хрема! Sad Оказа се ,че като ни изписаха и се прибрахме вдигнахме Температура!Тя беше по-добре,но в болницата влизат все нови и нови деца и това стоене там нямаме оправия!Ще и давам фромалид и ще изчакам да видя как и действа  и ще ходим до Плевен!Много сме изтощени и двете!моля се да свърши този ад!
Целуваме и  ви прегръщам! Hug Hug

# 29
  • Мнения: 362
 Яни  Hug Hug Моля се с теб Praynig

Общи условия

Активация на акаунт