Всички Свищовлийски мами, на раздумка тук събрани

  • 10 125
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 883
rummi_pl, радвам се, че го сподели с нас. И най-много се радвам, че моят буркан е пълен с почти всичко. И има място за 2 бири.
Мише, бутна ме по болезнената ми тема - Китайско зеле! Моята любима салата с Китайско зеле - Около 500г Китайско зеле (или 300г зеле и 200г пресен спанак - суров), връзка пресен лук (5-6 стръкчета, а напоследък и с праз-лук или с червен лук съм я правила), и едно пакетче рулца от раци. Дресинга е от Зехтин, лимонов сок и 2-3 капки соев сос, ама наистина 2-3 капки, защото прецаква вкуса. Солта я слагам направо в салатата, а не в дресинга. Оле-малееее. Миналата седмица изядохме 1 Китайска зелка и 1 кг. спанак общо на 4 салати. Добре, че кърмя, че иначе що ракия щеше да се изпиееее...

# 241
  • Мнения: 362
 Hug Добро утро!!!!!!
       Руми браво,че Лилито е добре дано само със сиропче да се разминете Praynig Много поучителна история Peaceхареса ми мисля че май съм някъде по средата,но винаги има място за един голям бял вермут Crazy
 Мише какво да ти кажа за гозбите Rolling Eyesаз може да се каже че готвя всеки ден,но не правя кой знае какво-все прости манджи ooooh! Вкусно стават разни месца (най вече свинско)със готварска сметана или топено сирене,мъжете обичат месце.
 Сисе как е днес Рая,дано се подобрявате бързо Hug
  Боги айде да показваш снимки от РД да видим голямата вече Раличка Laughing
  Диди вие как сте?Расте ли Донито Hug
Теди много са ти хубави момчетата.При теб без режим наитина ще е много трудно с тези двама палавници.
        Явор още спи.мъчи го един кътник и все си бърка в устата и се лигави много.Искам вече да е топлооооооооо Crossing Arms  Nature Sunny
   Янииииииии айде ставайте изпуснахте режима hahaha

# 242
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 HugЗдравейте и от нас момичета!Ние станахме рано но поиграхме в завивките е сега чистим в къщи!Днес изглежда ще е хубаво дреме!Дано поне не духа че да поизлезем малко! Mr. Green
Руми,много поучителна история!!!!! Thinking
Сисе,как е Рая? Sad
Боги,и аз чакам снимки! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Мише,за вкусотии може да се консултираш с майстор готвачките Иванови!От нашия град са!На лични ще ти пратя данните им! Mr. Green Mr. Green
Мари,Диди,Рали,Теди,Вени,Миме,Челс Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 243
  • Мнения: 362
  Crossing Arms е хубава работа ,Яни за мен защо няма прегръдка  Cry Дългоко съм наранена и обидена,повече няма да си ми другарче Naughty

# 244
Ох, след три неуспешни опита (две излючвания на компютъра и едно произволно натискане на клавиатурата Joy) все пак ще ви кажа здрасти  Hug ето защо не пиша често newsm78 кой те оставя... Laughing
С две думи Руме без режим у дома е хаос....но не съм чак толкова стриктна - половин час не е толкова от значение Simple Smile
Мале мале по късно ще пиша повече (може би Peace)

# 245
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
  Crossing Arms е хубава работа ,Яни за мен защо няма прегръдка  Cry Дългоко съм наранена и обидена,повече няма да си ми другарче Naughty
Eeeeeeeeeeeeee стига,нали те похвалих че си майстор готвачка!!! newsm64Твоите прегръдки са на живо!!!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 246
  • Мнения: 362
 Hug Hug Hug
     Яна Иванова и Наталия Иванова (не сестри за съжаление) са видни гражданки на нашия град и много добри готвачки на мъжете си Mr. GreenПознавам ги лично и мисля ,че готвят добре,а и им личи Rolling Eyes Mr. Green Даже мислех да им препоръчам да си открият ресторантче за да радват нашите съграждани. Crazy
  hahahaМалко да разведрим обстановката

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 11:04 от ..**НаТи**..

# 247
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 248
  • Мнения: 23
Ехо, здравейте мамчета! Много готино това за буркана - руми, много готино! От както го прочетох все си мисля за моя буркан, но със сигурност там има бира  Joy Joy Joy Joy Joy
Ей, кои са тия сестри Иванови? Айде да отваряте ресторант! Аз нямам време много за готвене, но за това пък добре мога да хапвам   chef
Хубав ден от нас!

# 249
  • Мнения: 883
Седя и се нервя - ще пребия някого.!!!  #Cussing out
Един идиот от 4 етаж откраднал бушоните на асансьора и сега не можем да излезем на разходка!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Как да сляза от 8 етаж с количката?!? Като е ненормален защо не се хвърли от терасата?!? Ама така ме е яд...
Май ще се пробвам на два пъти, да оставя детето в магазина и да се кача за количката... Офффффффффффффффффффф............

# 250
  • Мнения: 0
Добър ден и от нас, времето е страхотно и с Пепи бяхме на кратка разходка до кухнята, сега спи,  а след обяд се надявам пак да можем да излезем  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

rummi_pl историйката е много поучителна и забавна и моя буркан е от тези с биричката, та по този повод ресторантьорките Иванови    chef  chef  chefда не се замислят щото освен биричка обичам и вкусотийки,   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз да кажа, че вчера партито на Рали беше страхотно, децата играха и се веселиха  Joy Joy Joy

Всички болни бързо да оздравяват  Peace Peace Peace

Отивам да похапна, че от някъде се чува ГЛАДНА-а-а-а, ГЛАДНА СЪМ   chef Joy
dididi аз свалям количката заедно с бебока на задните колела, не се усеща тежеста по този начин, изисква само малко тренировки, а ако не си го правила пробвай първо с празна количка, и да отбележа че аз съм на първия етаж  Embarassed Embarassed Embarassed

# 251
  • Мнения: 362
 Диди това е много гадно,егати тъпанарите дето ги има ooooh! ние затова избягахме от панелката беше ми стигнало до гуша от простотия.Помоли някой съсед за помощ,че 8 етажа са си много.
 Явор заспа.И аз мисля да поизлезем като се наспи дано да има още слънчице,че нещо се крие.

# 252
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 newsm68 newsm68
 И ние бяхме на разходка!Времето е супер!А на площада е направо лято!Но все пак се пооблечете! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 253
  • Мнения: 11 715
Здравейте, радвам се, че ви хареса историйката.

Ние ходихме до Диванетата с Лилито и сега съм я домъкнала малко на работа. Голяма игра падна с каките пък аз си пих кафенцето спокойно  lalalala

А някой знае ли Янтрата защо не работи  newsm78

# 254
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 newsm78 Брей ,Руми,от тебе чувам че Янтрата не работи? newsm78 newsm78 Странна работа?В Диванетата топло ли е поне?

Общи условия

Активация на акаунт